Skocz do zawartości

Jastrzębia Góra - Camping na Skarpie ul. Rozewska


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam Własnie wróciłem z tego kempingu . byłem 7 dni. Pobyt 1 dzien za 5 osób przyczepka prąd 74 zł. Spokój pogoda jaka była ale morze udało sie pare razy zaliczyć. Zatro czasu na zwiedzanie sporo. Spokój mozna odpocząc miła obsługa. Czyste sanitariaty dostep do kuchni. Dla mnie było OK ;). Tylko plarza kamienista i strome dojscie po kliku :-] moga byc problemy.

post-23080-imported-9d25962d-10be-4a69-a8e8-4d6e399638d4_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Własnie wróciłem z tego kempingu . byłem 7 dni. Pobyt 1 dzien za 5 osób przyczepka prąd 74 zł. Spokój pogoda jaka była ale morze udało sie pare razy zaliczyć. Zatro czasu na zwiedzanie sporo. Spokój mozna odpocząc miła obsługa. Czyste sanitariaty dostep do kuchni. Dla mnie było OK ;). Tylko plarza kamienista i strome dojscie po kliku ;) moga byc problemy.

 

witam , mam prośbe czy masz jakieś dokładne namiary (tel. itd ...)na ten camping???

problem polega na tym , ze z Sowa nie wiemy czy trzeba robic rezerwacje , itd...

 

z góry dzieki za wszelkie info!!! :-];)

 

 

POZDRWIAM SEREK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, dzis wróciliśmy do Krakowa...ehh...szkoda że to juz koniec urlopu ;) Na kempingu zrobiło sie tłoczno więc trzeba zadzwonic tam wcześniej i zarezerwować...powołajcie sie na mnie (jak powiecie że chodzi o pierwsza przyczepke która na kempingu zapusciła korzenie w czasie 2 tyg i że w skład wchodził mały Szymek :-] no i że to dla Was załaczyłam fotki...bo mnie juz pytano po co wszystko fotografuje...to z pewnością dostaniecie miejsce). Gdy wczoraj wyjeżdzalismy było tam miejsca na co najmniej 5 przyczep... Jesli chodzi o pogodę to zeeero upalów! powiedziałabym nawet że chłodno,ale morze coraz cieplejsze i faaantastyczne fale! ;)

Zazdroszczę że dopiero jedziecie...

Szczerze życze tak udanego wypoczynku jak mój! ;)

Pozdrawiam,

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, dzis wróciliśmy do Krakowa...ehh...szkoda że to juz koniec urlopu ;) Na kempingu zrobiło sie tłoczno więc trzeba zadzwonic tam wcześniej i zarezerwować...powołajcie sie na mnie (jak powiecie że chodzi o pierwsza przyczepke która na kempingu zapusciła korzenie w czasie 2 tyg i że w skład wchodził mały Szymek ;) no i że to dla Was załaczyłam fotki...bo mnie juz pytano po co wszystko fotografuje...to z pewnością dostaniecie miejsce). Gdy wczoraj wyjeżdzalismy było tam miejsca na co najmniej 5 przyczep... Jesli chodzi o pogodę to zeeero upalów! powiedziałabym nawet że chłodno,ale morze coraz cieplejsze i faaantastyczne fale! ;)

Zazdroszczę że dopiero jedziecie...

Szczerze życze tak udanego wypoczynku jak mój! :-]

Pozdrawiam,

Ania

 

 

ooooooojjj wszystko pieknie sie układa , alr brak nam tylko numeru telefonu do tego pola campingowego! ;);)

 

zapodaj jakies foty z wakacji (wasze) ;)

 

Ps. dranja macie jeszcze czas na spakowanie ( lub nie wypakowywanie sie );) , ja wyjeżdzam z soboty na niedziele (4-5 sierpnia) ;);)ZAPRASZAMY , ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witaj dranja , w tym roku byłem w Białej Mewie , nad morze chodziło się koło płotu waszego campingu który jest po drugiej stronie drogi i zastanawiam się tylko dlaczego nie rozbiliście się na Białej Mewie ?

Taniej , dużo miejsca , i można było rozbić się na słoneczku , a u Was jak przechodziłem to widziałem sam cień..... Poza tym teren na tym campingu niezbyt równy . My do wieczora mieliśmy słoneczko a u Was ludzie w dresach siedzieli już po obiedzie.. naprawdę zastanawiałem się co ich skłoniło do rozbicia się w tym miejscu mając po drugiej stronie drogi Białą Mewę ???

 

Dodam , że dwa lata temu odwiedziłem Jastrzębią Górę / Na Skarpie / i to była porażka więc bardzo dobrze że namawiałaś na Dzwirzyno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.