Skocz do zawartości

Budki w holandi 2szt.Co sądzicie


brankiniol

Rekomendowane odpowiedzi

No to musisz się dobrze zastanowić. Okazja to to nie jest. Pamiętaj aby bardzo dobrze sprawdzić jej stan, żeby później nie było przykro. Tak aby potem nie twierdzić, że u nas było taniej i niewiele gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktem jest ,że nie ma co wszystkich handlarzy wżucać do wora razem.Mam znajomka ,który handluje autami francuskimi,ma właśnie takie a nie inne układy ,że ściąga z ubezpieczalni.

 

No ale dobra,droższe ?Czy ta sama cena?Bo jeśli ta sama ,co mi się wydaje tak ,a nie innaczej ,to wole te z NL ,kiedy sam sobie wybieram

 

 

 

 

Znajomek sprowadza auta wycofane z ruchu we Francji, tam nigdy te samochody już nie mogą być wprowadzone do ruchu, a u nas .............

To jest fair w stosunku do polskich nabywców????????????

 

Pozdr

 

Ja tu szukam dla siebie przyczepy.O to sie rozchodzi ,aby była w bardzo dobrym stanie.

 

 

Kup w Holandii, tam masz duży wybór, nie orżną Cie na roczniku, maskowaniu uszkodzeń, etc.Kupując przyczepę dla siebie bedziesz patrzył nie jak handlarz ale jako przyszły użytkownik.

W Polsce od handlarza kupisz w 90% śmietnik.

Przy 5 tys. euro 500- 800 zejdą z ceny.

Ja kupowałem dwukrotnie w Holandii przyczepy dla siebie i dało rade potargować.

 

Powodzenia

Edytowane przez blue60 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie e-mailem odnośnie jednej przyczepy na tej stronie w Holandii. Chciałem dodatkowych informacji i zdjęcia pewnego miejsca z bliska, które wyglądało na podejrzane. Otrzymałem bardzo nieuprzejmą odpowiedź. Jednym słowem taką, abym się odczepił, a i tak znajdzie się jeleń, który to kupi. Pozostaje w mocy przysłowie :Cudze chwalicie, a swego nie znacie. Sami nie wiecie co posiadacie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KMTaxi - nie wysnuwaj wniosków na podstawie jednego maila. Czy zauważyłeś ilu allegrowiczów-sprzedawców zamieszcza w opisie, że na maile nie odpowiada?

Ja kupowałem budkę w NL. Rozmawiałem z kilkoma osobami w NL, za każdym razem rozmówca był uprzejmy, na maile dostałem odpowiedź. Przyczepę kupiłem w bardzo dobrym stanie w pełnym rynsztunku. Jak podsumuję wydatki związane z wyjazdem i ceną - to warto było. Cena nie była atrakcyjna, ale w tej cenie atrakcyjna była przyczepa.

Jeżeli ktoś chce przyczepę kupić w NL - to polecam - ale nie na handel, tylko dla siebie, i nie te "okazyjne", ale te w normalnych rynkowych cenach. Oczywiście, samo kupowanie w NL - nie zwalnia nikogo z czujności. Polecam zakup od właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podsumuję wydatki związane z wyjazdem i ceną - to warto było. Cena nie była atrakcyjna, ale w tej cenie atrakcyjna była przyczepa.

Jeżeli ktoś chce przyczepę kupić w NL - to polecam - ale nie na handel, tylko dla siebie, i nie te "okazyjne", ale te w normalnych rynkowych cenach. Oczywiście, samo kupowanie w NL - nie zwalnia nikogo z czujności. Polecam zakup od właściciela.

 

100% prawda. Albo syf = okazja, albo cena duża i super jakość.

Masz Grzegorz rację, za darmo w super okazji to można sobie kłopoty na przyszłość zakupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak niektórrzy wiedzą jestem ciągle na etapie poszukiwania przyczepki i powiem wam że w tamtym roku byłem w Holandii niejako na wczasach jednak z zamiarem kupna ytej swojej i choć nie udało mi się jej kupić (nie będę tutaj się rozpisywał dlaczego nie kupiłem, niektórzy wiedzą) to muszę powiedzieć że to co tam widziałem moim zdaniem się nie umywa do tego nco oferuję sprzedawcy w Polsce. Tam 90% cepek jest naprawdę w doskonałym stanie i jeśli tak jak powiedział Grzesiu kupuje się od włściciela to jzazwiyczaj jest to dobry zakup. Nie mówię że w Polsce nie można kupić ifajnej sprowadzonej przyczepki ale ceny jakie oferują sprzedawcy w polsce za dobrą używaną są u nas wyższe o jakieś 3-7 tyś także jakby na to nie patrzeć mimo wysokiego kursu Euro i wysokich cen paliwa uważam że opłaca się jechać do Holandii co sam na początku czerwca chcę uczynić a konkretnie jadę 3 lub 4 na 3-4 dni

Pozdrawiam :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dzięki

Też mam nadzieje że ttym razem się uda bo to już jest trochę przegięcie żeby tyle czasu szukać i nic :niewiem:

Ale co tam w końcu musi coś się znaleźć!!!

Jestem dobrej myśli i pozytywnie nastawiony :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.