Skocz do zawartości

Jakie macie zdanie o kempingu LOCH NESS


JOJO79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planujemy swój drugi wypad z naszą cepką na kemping LOCH NESS.

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego kempingu. Z pierwszego poleconego jesteśmy bardzo zadowoleni więc myślę że drugi też będzie OK :).

Może ktoś jeszcze wybiera się w podobnym terminie jak my a mianowicie od 6.06.12 do 10.06.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym dojazdem co jest nie tak ?

Dziury, błoto ??? czy coś innego ???

 

Witam

Sam kemping bardzo ładnie położony, sanitariaty w skali od 0 do 10 =4, najgorszy jest sam dojazd do kempingu, ale może coś się zmieniło od zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjazd pod górę ale stan drogi ... pseudo asfaltu ..... dramat, podjeżdżałem jedyneczką ogromnym slalomem ale się da podjechać bez strat w zawieszeniu.

http://forum.karawaning.pl/topic/7379-cholesterol-plus-w-loch-ness/page__st__15 ( post# 25)

Edytowane przez RobiBona (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjazd pod górę ale stan drogi ... pseudo asfaltu ..... dramat, podjeżdżałem jedyneczką ogromnym slalomem ale się da podjechać bez strat w zawieszeniu.

http://forum.karawan...ss/page__st__15 ( post# 25)

 

Na szczęście to tylko kilkaset metrów :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 14 do 19 września 2010r przebywałem wraz z żoną na campingu Loch Ness w Gackach (woj. Świętokrzyskie). Moje odczucia z pobytu tam określiłbym jako mieszane. Camping jest niewielki położony na wzniesieniu nad jeziorkiem o nazwie Podkowa. Jest to sztuczny zbiornik wodny powstały przez zalanie kamieniołomu. W jego pobliżu jest drugi większy zbiornik wodny takiego samego pochodzenia o nazwie Pompa. Obydwa zbiorniki są zarybione i zarządzane przez związek wędkarski. Sam camping jest zadrzewiony z dobrze utrzymaną trawą. Wokół terenu campingu znajdują się zadrzewienia i praktycznie jest to jedyne zadrzewione miejsce wśród pól i łąk. Większe kompleksy leśne usytuowane są w odległości kilku kilometrów od campingu w miejscowości Chroberz i w kierunku Pińczowa w okolicy wsi Kostki oraz Bogucice. W samej miejscowości Gacki, która jest poniżej znajduje się zakład „Dolina Nidy” produkujący płyty gipsowe i kamieniołom w którym pozyskuje się surowiec metodą strzałową ( co niestety słychać około godziny 11,00). Sam zakład nie jest uciążliwy dla otoczenia. Dojazd do campingu od drogi głównej odbywa się koszmarną drogą częściowo asfaltową i częściowo z płyt betonowych, pełną wyrw, dołów i wybojów biegnącą cały czas pod górę przez odcinek około 1,5 km. Trzeba naprawdę uważać aby nie uszkodzić samochodu lub przyczepy. Urządzenia sanitarne i gospodarcze na terenie campingu są bardzo skromne. Sanitariaty to wolno stojące małe budyneczki :na lewo od wjazdu w jednym budyneczku znajduje się natrysk (jeden z dwu znajdujących się na campingu) oraz 2 WC (po jednym męski i damski), obok stoi pojedynczy WC (WC jak sama nazwa wskazuje są spłukiwane bieżącą wodą) -w środku terenu znajduje się jeszcze jedno zabudowanie z pojedynczym WC z jednej strony i pomieszczeniem kuchni i jeszcze jednego natrysku z drugiej strony. Gorąca woda do mycia jest rano przez 2 godziny i wieczorem również przez 2 godziny. Przebywaliśmy na campingu sami, ilość natrysków i WC w zupełności nam wystarczała. Jednak w przypadku pobytu większej ilości osób korzystanie z tych urządzeń może być utrudnione. Na całym terenie jest dość dużo miejsc do podłączenia się do prądu. Standardowy kabel 25 mb w zupełności wystarcza. Na campingu nie ma specjalnych miejsc do opróżniania zbiorników wody szarej i toalet chemicznych. Trzeba to robić w WC, i spłukiwać dużą ilością wody, jak zaleca właściciel. Cały teren jest ogrodzony. Jeżeli traktować camping jedynie jako miejsce do przespania się po wycieczkach rowerowych (razem z żoną zwiedzaliśmy okolicę na rowerach) oferowane warunki są do przyjęcia. Jeżeli traktować jako miejsce do wypoczynku pobytowego miałbym wątpliwości. Jeżeli chodzi o zaopatrzenie w żywność to do sklepu sieci „Groszek” znajdującym się w Gackach trzeba posuwać tą koszmarną drogą dojazdową najpierw w dół, a po zrobieniu zakupów z powrotem w górę. Atrakcje turystyczne okolicy wieś Chroberz - pałac Wielopolskich i dolina rzeki Nidy ( w okresie letnim spływy kajakowe) wieś Bogucice – rezerwat grabowy, Pińczów – zabytki sakralne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam planujemy swój drugi wypad z naszą cepką na kemping LOCH NESS.

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego kempingu. Z pierwszego poleconego jesteśmy bardzo zadowoleni więc myślę że drugi też będzie OK :).

Może ktoś jeszcze wybiera się w podobnym terminie jak my a mianowicie od 6.06.12 do 10.06.12

 

w tym terminie masz tam imprezę

http://forum.karawaning.pl/topic/11280-cholesterol-plus/

 

a co do kempingu to wszystko chyba zostało napisane - fajne położenie i mierne warunki sanitarne (na zlotach ciepła woda jest cały czas)

teraz jest już zlewnia (nie korzystałem więc może ktoś potwierdzi), jest nowa studnia (wcześniej bywały problemy z wodą)

jest też nowy pomost, jest nowy bar letni - szkoda że nie poprawiono warunków sanitarnych

 

okolica ciekawa, na kilka dni jest co robić, z wymienionych atrakcji warto jeszcze dodać Busko z parkiem zdrojowym, ogród na rostajach

dla dzieciaków ciuchcia z pińczowa, pacanów

 

w gackach jest duży nowy sklep, więc zaopatrzenie to nie problem, dodatkowo można tam zamówić obiady (pod sklepem groszek)

 

droga chyba lekko poprawiona, w rejonie płyt, albo się przyzwyczaiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jedynym minusem są sanitariaty, ale do wytrzymania są gorsi. Myślę ze jak na każdym kempingu choć jak napisał Konrad można ciut lepiej. Hm, na pewno to przeczyta właściciel kempingu bo jest zarejestrowany na forum i odwiedza nas gitara.gifbanan.gif. Z mojego punktu widzenia polecam.A cisza i spokój totalne zadupie ups....

Edytowane przez lukpyr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, podczas objazdu kraju byłem 3 dni w Gackach i okolicach. Do zobaczenie wiele ciekawych miejsc. Dla rowerzystów fajne drogi. Sam kemping jest o.k., coś budują być może nowe sanitariaty. Zrzut dla brudnej wody i odpadów w.c jest zrobiony. Droga dojazdowa b.z. Polecam na kilka dni lub dłuzej. Woda zalewu i dostep do niej to plus.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dla tych co szukaja spokoju kameralny kemping dla rodzin z dziecmi ladna plaza czysta woda wlasciciel w porzadku (nie czepia sie o byle co) droga dojazdowa to faktycznie offroad  :oslabiony: ale to tylko jakies 200 metrow wiec sadze ze mozna przezyc i nie narzekac nam sie spodobal bylismy tam w czerwcu na 2 przyczepy i jak sie uda to jeszcze w sierpniu wdepniemy na kilka dni :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.