Skocz do zawartości

7.06 - 10.06 - Pierwsze Lukasowe spotkanie pomorsko - kujawskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Podziękowania wielkie dla wszystkich uczestników. Takie spotkania to jest to.

Jest czas na wszystko (oprócz odpoczynku oczywiście hehe(1).gif).

Łukasz , Twój debiut w organizacji imprezy koniecznie trzeba powtórzyć!

Przemek, żeby pokazać spalonego, musi być "mecz"...hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam BRAĆ ! :przytul:

 

Oczywiście chciałem baaaardzo gorąco podziękować wszystkim obecnym.

 

Kilka fotek poniżej:

 

Spragnionych można było napoić:

 

Nie znaleźliśmy odpowiedniej liczby do kosza, więc było sporo innych konkurencji sportowych:

 

Był też konkurs tańca latyno-werusiowego:

w prawą stronę

i w lewą stronę

 

Były spacery krótkodystansowe:

 

i długodystansowe:

 

przed meczem były przygotowania:

 

w trakcie meczu było... oglądanie meczu:

 

a po meczu - jak to po meczu:

 

udało się nawet zrobić zlotowe zdjęcie

- tu byłem na spalonym

 

oczywiście po powrocie do domu okazało się, że w "bazie" są jeszcze jakieś dziwne fotografie, których nie wolno mi zamieścić, ale dodam, że farbki do malowania piersi "robią robotę", a i taniec "pole dance" w wykonaniu jednej z Pań również wygląda na profesjonalny.

Co do "spalonego" to ja myślę, że Mariusz Krysi już dawno wytłumaczył. Oby nie musiał "myć swojego ciała tak szybko jak mu się podoba" :banan:

Jeszcze raz bardzo dziękuję za obecność, za niezapomniane wieczory i noce przy ognisku, nawet przy tym ostatnim - malusim, na którym to kolegazwioskipodPiłą, co się później okazało, że to nad Piłą, dzielnie smażył swój kawałek mięsa przez bite 3 godziny.

... no i oby dotarł kiedyś do tych Ustrzyk Górnych :tuptup:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez Parzusie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż miło się patrzy na zadowolone i rozbawione załogi ,i smutno mi ,że nas tam z Wami nie było no ale cóż ,żyje się dalej .

Pozdrowionka dla Całej gromady z żółtymi naklejkami i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż miło się patrzy na zadowolone i rozbawione załogi ,i smutno mi ,że nas tam z Wami nie było no ale cóż ,żyje się dalej .

Pozdrowionka dla Całej gromady z żółtymi naklejkami i nie tylko

 

A miejsce trzymaliśmy do samego końca. Trzeba było dzwonić, bo zostawione piwko w końcu zrobiło się ciepłe

i nastąpiła wielka strata. :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz mam chwilkę, aby zasiąść do kompa (cały czas poszukiwałem 6 - go :palacz: ). Łukasz, gratki za organizację, a wszystkim z "żółtymi naklejkami" za super spotkanko, mam nadzieje, że szybko to powtórzymy - Lukasowe II ?! - (Łukasz :winner: - zaczynaj już myśleć :drive: ).

PS wrzućcie więcej fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a wszystkim z "żółtymi naklejkami" za super spotkanko,

 

żeby nie mylić z "żółtymi papierami" - chociaż żałujcie, że Was nie było w ostatnią noc - poruszaliśmy temat IQ i niestety w niedzielę wszystkim spadło do zera

 

ps. dodam, że Krysia była "najmądrzejsza" :)

Edytowane przez Parzusie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.