Skocz do zawartości

7.06 - 10.06 - Pierwsze Lukasowe spotkanie pomorsko - kujawskie


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Maciek za odliczanie ,dlatego ,że zostało mało godzin te co pozostały muszę poświęcić pracy i obowiązkom domowym,ale mam osobistego obserwatora ,który na bieżąco mnie informuje o wpisach.

Do spotkania zostało 31godzin i 30 minut :przyczepa::bevil: .Te 30 minut ( mam nadzieję ) - panowie chyba wiedzą na co przeznaczyć.

P.S. Załoga Arona -co u was? jedziecie :drive: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest nam ogromnie przykro,iż nie możemy się z Wami spotkać niestety siły wyższe :sciana: ja dopiero dotarłem do domku i to stopem ,w niedzielę muszę ruszać z powrotem do mojego autka ,żeby się rozładować na Śląsk.Pozdrowienia dla wszystkich załóg i miłej zabawy .Do następnego spotkania mam nadzieje,że będziemy już obecni

Edytowane przez aron (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nam ogromnie przykro,iż nie możemy się z Wami spotkać niestety siły wyższe :sciana: ja dopiero dotarłem do domku i to stopem ,w niedzielę muszę ruszać z powrotem do mojego autka ,żeby się rozładować na Śląsk.Pozdrowienia dla wszystkich załóg i miłej zabawy .Do następnego spotkania mam nadzieje,że będziemy już obecni

 

 

Pozdrawiamy was bardzo serdecznia ,a ta ładniejsza połowa naszej załogi łączy się z wami w bólu :piwo::drink::pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w domu . Przyczepkę udało się odstawić w ostatniej chwili .

Jak zwykle było super .

Poniżej kilka zdjęć :

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już w domku. Dziękujemy wszystkim załogom za wspaniale spędzony czas. Najbardziej jednak Tym z żółtymi naklejkami

na przyczepach. :bevil: :bevil: :bevil:

 

 

Czyli wszystkim - dzięki Twojej zaradności :dzieki:

 

Jeszcze kilka fotek:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza załoga też już w domu-wypakowana , przyczepa odstawiona :przyczepa: , dwie pełnoletnie osoby odesłane do swojego domu .

Wielkie podziękowania :thank: organizatorowi i pomysłodawcy tego spotkania -cieszymy się z tej numeracji :winner: ,bo to oznacza że będą kolejne. Pozdrawiamy wszystkich uczestników ,super było się z wami znowu spotkać i poznać nowe załogi do następnego szybkiego zobaczenia.

 

Nasze obozowisko

Mała rozgrzewka przed DUŻYM meczem -mimo ,że nie było 6 do kosza

 

Spacer - karawaning.pl

Intensywne przygotowania do oglądania meczu przez małych i dużych

 

Kibicowaliśmy najlepiej jak potrafiliśmy

 

 

I już po meczu - gorzkie żale

 

Ochotnicy na poranny spacer nad morze( w piżamach)- cała reszta wymiękła albo miała za wysoki poziom IQ

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez Werusie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.