Skocz do zawartości

Pomoc w ocenie i oględzinach


Trolu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Bardzo prosze o podpowiedzi, sugestie i ewentualne opinie o przedmiotowej przyczepie.

 

http://moto.allegro.pl/okazja-przyczepa-kempingowa-camper-560-dethleffs-i2298645062.html

 

Wstępnie jestem nią zainteresowany, w najbliższym czasie, chciałbym ją pooglądać. Niestety, będzie to mój debiut w tym temacie... wiec licze na forumowiczów.

Dziękuje za sugestie, podpowiedzi i opinie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No cóż. Jeśli prawdą jest to co podane w opisie cepki, masz uprawnienia i holownik do ciągnięcia takiego olbrzyma i kasę to jest to dobra oferta. Z fotek nie wiele wynika ale piękna bestia. Pozdrawiam i powodzenia :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - nie za duże / drogie / ciężkie / długie to jak na pierwszą przyczepę ?

 

 

 

A dlaczego, pewnie kolega Trolu posiada odpowiedni holownik i uprawnienia do takiej przyczepki :drive:

skoro jest nią zainteresowany.

Przyczepka jest fajna i na pewno warta zobaczenia.

 

Pozdrawiam. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wstępne informacje, za zainteresowanie. Mam nadzieje ze ktoś sie ujawni kto może ją zna.

Już spiesze wyjaśnić wątpliwości:

 

nie jest to za duże - 4 osobowa rodzina, wymóg: łóżko piętrowe, sypialnia, doświadczenie z holowaniem lawet na dwa auta osobowe lub busa mam,

nie jest za drogie - bo poważnie zastanawiałem sie nad nową... więc ta jest wprost tania :thank:

 

co do wagi i długości.... nie do końca rozumiem, ma wymiar - musi wage mieć.... ale w czym to przeszkadza poza manewrowaniem na parkingach ? No, dobrze wiem że łatwiej jest z krótką. Ale wymiar jest świadomym wyborem, jest to kompromis po między komfortem mieszkania a komfortem transportowania i parkowania.

 

Jeżeli chodzi o holownik: daje rade, może wozić 3500kg na dyszlu, a i uprawnienia są na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolu uzupełnij profil to unikniesz pytań typu (czy dasz radę ciągnąć taką przyczepkę). :-]

 

A co do przyczepki to z Mikołowa nie masz daleko więc możesz podjechać i ją zobaczyć

a jeżeli nie znasz się na tym to możesz podjechać do Gliwic do tej firmy http://forum.karawan...e-wakacje-2012/

i wszystko sprawdzić, tym bardziej że prowadzą oni na forum akcję bezpieczne wakacje.

 

Pozdrawiam. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już spieszę z wyjaśnieniami.

 

Chodziło mi jedynie o to, że jak ktoś pierwszy raz będzie jechał z przyczepą kempingową (a tak wynika z postu), to może lepiej kupić coś lżejszego i krótszego, i tańszego w razie uszkodzenia przy manewrach. Ale to tylko moja opinia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie przyczepy - mnie na słowo OKAZJA - zapala się czerwona lampka, a że cena dobra i to od 1 właściciela - może to być okazja a może też mina. Fotki są zdecydowanie kiepskie, jeżeli sprzedawałbym taką przyczepę jako 1 właściciel zrobiłbym 50 fotek w dobrej jakości, z każdego zakamarka i również trzymałbym cenę.

 

proponuję zabrać ze sobą fachowca - czyli np z Częstochowy Andrewa1, albo faktycznie podjechać na przegląd do w/w serwisu.

 

Może to faktycznie być okazja - jakie czasy są każdy wie, więc jedź sprawdź i pochwal się czy kupiłeś.

 

Nie zapomnij o Viatoll-u i szerokości - będzie potrzebna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jjjjja pierdziu.... ale buda!

Myślałem że miałem Knasa/cudo, ale przy tej to dostałbym kompleksów.

Maarec, ostrożność w tym kraju jak najbardziej jest wskazana, ale z opisu właściciel nie wygląda mi na handlarzynę.

Gość pisze bardzo rzeczowo i zrozumiale. Jak coś się nie zgadza w realu, to wyrok będzie prosty na tym forum, a i sprzedaż potem utrudniona. Mimo obecnego stanu, warto zapytać czy miała jakieś przygody, bowiem w PL naprawione = bezwypadkowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo obecnego stanu, warto zapytać czy miała jakieś przygody, bowiem w PL naprawione = bezwypadkowe ;)

 

właśnie o to mi chodzi - bo to, że 1 właściciel jej nie uszkodził nie jest już takie oczywiste - i szkoda jechać, ja bym poprosił o dodatkowe fotki, chyba, że kupujący ma blisko - to szkoda czasu, zanim ktoś ją sprzątnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczepa naprawdę fajniutka i ogromna - jak masz możliwości to jedź oglądaj z kimś kto się zna, a jazdą i jej wymiarami będziesz się martwił potem:)

ja bym tak zrobił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej zbytniej ostrożności i nieufności u kolegów. Zdjęcia nie oddają rzeczywistości w 100% ale widać z nich, że przyczepa jest czysta (toaleta). Nawet 100 zdjęć w najwyższej jakości nie zapewni o rzeczywistym stanie.

Moim zdaniem warta obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że podobny model jakiś czas temu był oferowany z dość pokiereszowanym poszyciem (jakby został potraktowny siekierą) tak mi sie skojarzyło.

 

 

A dlaczego wszyscy są ostrożni i nieufni bo okazje się zdarzają tylko w bajkach ... przy takim stanie i cenie bez problemów można by ją sprzedać w DE ...

 

kilka sztuk dokładnie tego modelu i tego rocznika ... po przeliczeniu cena od 42.000zł ;)

 

http://suchen.mobile.de/wohnwagen/dethleffs.560.wohnwagen.html?scopeId=MH&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&categories=Caravan&makeModelVariant1.makeId=7300&makeModelVariant1.modelDescription=560&minFirstRegistrationDate=2003-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Bardzo prosze o podpowiedzi, sugestie i ewentualne opinie o przedmiotowej przyczepie.

 

http://moto.allegro....2298645062.html

 

Wstępnie jestem nią zainteresowany, w najbliższym czasie, chciałbym ją pooglądać. Niestety, będzie to mój debiut w tym temacie... wiec licze na forumowiczów.

Dziękuje za sugestie, podpowiedzi i opinie.

 

Pozdrawiam

Cześć

Miałem kilka budek myśle że pomge ,podjedziesz do Orzesza to skoczymy to zobaczć, zadzwoń to sie umowimy oczywiście pomoge nowemu bezinteresownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.