Skocz do zawartości

Rodzinny Zlot 2012 MYSLENICE pod KAMIENNIKIEM


Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek jeśli Twój "szczeniaczek" nie będzie dokuczał to możesz być spokojny.

 

Obawiam się, że będzie, no może nie dokuczałł, ale zaczepiał w celu zabawy :oslabiony:. Coz robić, taki wiek, ale wizję tego, że pójdzie do kotła już mu przedstawiłem, czy zrozumiał?:niewiem:. Ważne, że słuchał w skupieniu i z zainteresowaniem :skromny:

 

Postaramy się go jakoś opanować:skromny:

Edytowane przez Kajman (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aj waj, znow szaszłyki? dużo cebuli trzeba będzie wpakować w takie 22 kilogramy.Kajman - z przykrością muszę stwierdzić że takiej ilości ,,cielęciny ,, nie przerobimy :lol: Jest inny problem- nie mamy gitarzysty do duetu z Hondasem , i mam na myśli gitarzystę z ,,jajem,, a nie jakąś popierdółkę

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się Krzysiu bardziej obawiał o twojego freda, jak bo kajman-owy zwierz zacznie obracać.

 

 

 

Byle by Fredkowi przy finiszu głowy nie urwało.

A tak na serio , może wpadnie parę nowych załóg z Podbeskidzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w naszym temacie powialo chlodem a przeciesz pozostalo kilka dni i niebawem zasiadziemy przy ognisku .

 

Prosze nie czekac z rezerwacja do ostatniej chwili.

 

 

 

Powtórz to jeszcze raz .

Bo dziś i wczoraj to było by wskazane.

 

Chłód :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki: :dzieki:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek dzisiaj było +32 i trzeba było się schładzać napojami, kąpielą albo szukać dobrego cienia. Jeśli o taki chłód Ci chodzi to OK. A prognoza pogody na urlop zapowiada się równie gorąco. Od 25.06. ma być 25 st. do 32 st.. w piątek kiedy będzie rozpoczynał się zlot. Zabierz prysznic bo jeśli w basenie braknie miejsca to może się przydać. My nasz też zabieramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Adria 465 - 2+1

2) Józefo - 2+akordeon

3) Mesert - 2

4) Rafał_K - 2

5) Seba - 1-4

6) Trafko - 2+2

7) RobiBona - 2+1/2 (50/50%)

8) Wlad - 2

9) Stanik i Jola - 2

10) Ludzie z Sławkowa - 2+2

11) Retnom - 2+2

12) Tadek1 - 2

13) Kajman Niradhara - 2

14) Witek - 2

15)...

zaktualizowałem listę

Edytowane przez Rafal_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane ludki uaktualniający liste obecności, :niewiem: czemu ale pominęliscie Wieśka7476. w poscie nr 15 z 6 maja prosił o dopisanie do listy, a tu go niewidać :czerwona: , a nawet juz chyba niezabierał głosu w tym temacie. Mysle że sie przez to nie zniechęcił do :przyczepa: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane ludki uaktualniający liste obecności, :niewiem: czemu ale pominęliscie Wieśka7476. w poscie nr 15 z 6 maja prosił o dopisanie do listy, a tu go niewidać :czerwona: , a nawet juz chyba niezabierał głosu w tym temacie. Mysle że sie przez to nie zniechęcił do :przyczepa: .

Spokojnie Koleżanko- pamiętamy o Wiesławie,zwrociłem dzisiaj uwagę Rufusowi że go pominęliśmy, mam nadzieję że Wiesio się nie pogniewał za to ,,małe,, niedociagnięcie? Dopisze się go przy kolejnej aktualizacji .Natomiast w kwestii napełniania tego basenu to niech Oskar zacznie już może lać wodę,żebym sobą nie musiał jej grzać hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.