Skocz do zawartości

Rodzinny Zlot 2012 MYSLENICE pod KAMIENNIKIEM


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich sypatyków, zdrowego wypoczynnku na łonie przyrody w pięknej górskiej scenierii. W dniach 29,30,, 1,2 lipiec 2012 . Ośrodek to teren parkowo leśny ogrodzony o powierzchni 5 ha z boiskiem do siatkówki , koszykówki oraz pracy zabaw dla dzieci. W budynku WC, prysznice, siłkownia, cafe, stołówka oraz świetlica z satelitą. Na ośrodku znajduje się basen odkryty przepływowy 25x 12,5 metra z RATOWNIKIEM. Pole namiotowe i parking jest oświetlone i posiada monitoring. Stanowiska na polu namiotowym zaopatrzone są w 230V i wodę pitną . Z powodów logistycznych ilość miejsc na spotkanie jest ograniczona do 25 załóg. Nie licząc namiotów domków i zakweaterowanych w pokojach. Klimat zajefajny jak w Rapce czyli bardzo czysto.

 

Ceny za przyczepe, kamper , namiot jak i domek są w promocji na czas zlotu na HASŁO: ZLOT NA GRILOWANIE

przyczepa 9zl

osoba 6zl

dziecko 3zl

dziecko do 6 laty FREE

prąd 8zl

przyczepa 2osiowa 14zl

namiot 1-2 5zl

namiot 3-5 7zl

namiot BIG 9zl

kamper 15zl

 

 

W cenie pobytu wliczamy dostep do atrakcji na sorodku .

 

Dzika niczym nie skazona przyroda naklania do wycieczek w poblizu :

Kraków

Wieliczka

Dinozaury

Park miniatur

Obserwatorium

Muzem kolejki wąskotorowej

i inne

 

PS po zakonczonym zlocie jest mozliwosc pozostania na dluzej. Szczegóły u organizoatora czyli u mnie :winner:

 

dsc01484d.jpg

 

dsc01489be.jpg

 

dsc01497qa.jpg

 

dsc01525pp.jpg

 

dsc01528t.jpg

 

LISTA :

1) ADRIA 465 2+1

2) Jozefo 2+ akordeon :gitara:

 

.

..

.

.

.

..

25) ........... KONIEC LISTY !!!

Edytowane przez adria465rt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chętnie bym pojechał ale bochniaki opanują całe pole i jak by nie patrzeć to kawał drogi jest

ale co mi tam raz się żyje proszę skrobnąć na listę moją skromną osobę.

 

Marcinku, chorwacja nie zając nie ucieknie, sprawa klarowna, dopisuj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sie nic nieprzewidywanego nie wydarzy (bo termin dość odległy) to też sie piszemy

 

1) ADRIA 465 2+1

2) Jozefo 2+ akordeon

3) Mesert 2

4) Rafal_K 2

5).seba 1 -4 osoby

 

.

 

 

25) ........... KONIEC LISTY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marcinku, chorwacja nie zając nie ucieknie, sprawa klarowna, dopisuj się.

 

 

 

 

W takim razie jestem na tak. :ok:

 

Jeśli sie nic nieprzewidywanego nie wydarzy (bo termin dość odległy) to też sie piszemy

 

1) ADRIA 465 2+1

2) Jozefo 2+ akordeon

3) Mesert 2

4) Rafal_K 2

5).seba 1 -4 osoby

6) Trafko 4 os ( 2+2 )

.

 

 

25) ........... KONIEC LISTY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie termin odległy ale jakże można odpuścić kolejne spotkanie więc o ile nic złego się nie wydarzy albo akurat nie będę miał terminu odbioru kluczy do nowego mieszkania to z chęcią przyjedziemy

 

1) ADRIA 465 2+1

2) Jozefo 2+ akordeon

3) Mesert 2

4) Rafal_K 2

5).seba 1 -4 osoby

6) Trafko 4 os ( 2+2 )

7) Geloo77 (3 os +sunia ta co zwykle :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko dobrze się ułoży ,będziemy chcieli Was odwiedzić w drodze powrotnej z Chorwacji. (Bez rezerwacji i zapisów)

Ziomal , odpuść sobie , zapowiadają minus 30 stopni i gwałtowne opady manny z nieba. Zmarzniesz pod tym Kamiennikiem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomal , odpuść sobie , zapowiadają minus 30 stopni i gwałtowne opady manny z nieba. Zmarzniesz pod tym Kamiennikiem :-]

 

 

Oj grabisz sobie......grabisz... ziomal :) Jak się spotkamy,wtedy się rozmówimy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Poproszę o dopisanie mnie do listy,na razie ja i młodsze przytulanki czyli 3 osoby niewiem jeszcze jak będzie wyglądał grafik mojej Edzi.Bynajmniej jadę,znaczy jedziemy.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.