Skocz do zawartości

listwa narożnikowa do Eldis 450 wisp


robin71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem i zwracam się o pomoc. Poszukuję listwy zewnętrznej narożnej do angielki Eldis 450 wisp. Jest to ta listwa, tylna część, która też jest prowadnicą dla przedsionka.Niestety skutecznie ją uszkodziłem. Prosze o wskazówkę gdzie mogę taki element zakupić, dorobić. Z góry dziękuję. Dodam, że jestem ze Szczecina. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jankes. Chodzi o prawy narożnik ten od strony wejścia do przyczepy, który jest jednoczesnie prowadnica do przedsionka. Wymiany wymaga tylna część tego elementu. W połowie przyczepy jest łaczenie całego narożnika. Parametry przyczepy: ELDDIS WISP 450 EB rok prod. 1995 VIN 91EL870192. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jankes. Chodzi o prawy narożnik ten od strony wejścia do przyczepy, który jest jednoczesnie prowadnica do przedsionka. Wymiany wymaga tylna część tego elementu. W połowie przyczepy jest łaczenie całego narożnika. Parametry przyczepy: ELDDIS WISP 450 EB rok prod. 1995 VIN 91EL870192. Pozdrawiam.

 

nie chce Cię oszukiwać... albo się po prostu mylę albo po numerze Vin - to na pewno nie jest rocznik 1995... - mam pytanie - czy kupiłeś ją może pod Poznaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w Poznaniu w Best Camp w ub. roku. A w czym problem czyżby zonk z rocznikiem.

 

tak jakoś czułem, że to przyczepa od tego powiedzmy kogoś. Chyba była oceniana w temacie - jak ja szukałem przyczepy - ale nie zostały fotki a jedynie info, żeby sobie odpuścić - z tego co przypuszczam - chodź widzę, też że ten gościu miał kilka sztuk - więc może chodzić o zupełnie inną.

 

odnośnie rocznika - na tym placu - ani jedna nie miała prawdziwego rocznika - sprawdzałem przynajmniej 10 sztuk - średnio odmłodzone o 3-4 lata - ta Twoja wydaje się, że jest z 1991r lub starsza - ale to mogą ocenić fachowcy po fotkach jak masz taką potrzebę - ale pamiętaj nie rocznik się liczy a stan.

 

a odnośnie stanu - pisałem to już przynajmniej w 10 różnych wątkach - na tym placu jak ja byłem we wrześniu 2011r nie było ani jednej zdrowej angielki - była jedna duża i dość nowa hobby - ok 2005r - ale na nią nie patrzałem - czas....

 

czy to może ona - http://bestcamp.com....wisp-450-eb-se/ czy po prostu przypadek ?

 

pamiętam, że była taka u tego gościa pod koniec lata 2011r, i miała na fotkach właśnie wspomniany przez Ciebie narożnik mokry - mam nadzieje, że to nie Twoja.

 

 

oo - ja byłem napalony początkowo na tą - http://www.bestcamp.com.pl/oferta/przyczepy-jednoosiowe/ace-pioneer-1996/# szkoda tylko, że miała fest dzwon z przodu - połamana podłoga, zatkana szmatami i kawałkiem deski - ale co kto lubi.

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, miło się dowiedzieć, że się wtopiło. To żadne pocieszenie ale przynajmniej przyczepa jest sucha. Narożnik uszkodziłem sam. Sprawdzę teraz numery zgodności na tabliczce znamionowej. Jeżeli będą ok. to d... blada nie będę się szarpał. Ale jeżeli będzie coś nie tak pomiędzy dokumentami a numerami w przyczepie to gość będzie miał problem. Teraz muszę coś zrobić z tą uszkodzoną listwą narożną. Czy ktoś ma jakiś pomysł moi drodzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Taa, miło się dowiedzieć, że się wtopiło. To żadne pocieszenie ale przynajmniej przyczepa jest sucha. Narożnik uszkodziłem sam. Sprawdzę teraz numery zgodności na tabliczce znamionowej. Jeżeli będą ok. to d... blada nie będę się szarpał. Ale jeżeli będzie coś nie tak pomiędzy dokumentami a numerami w przyczepie to gość będzie miał problem. Teraz muszę coś zrobić z tą uszkodzoną listwą narożną. Czy ktoś ma jakiś pomysł moi drodzy .

 

Witam serdecznie!!!

Moze juz za pozno ale jezeli sprawa jest aktualna to chyba moge Tobie pomoć bo posiadam taka listwe do Elddisa. Jezeli sprawa jest aktualna sluze pomoca.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.