Skocz do zawartości

Xsara picasso a przyczepa


stef

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem temat ten , mam problem nie mogę się zarejestrować cały czas odrzuca mi rejestracje , w środę się umówiłem na wymianę belki ale teraz zastanawiam się czy aby napewno mam belkę do wymiany jak widzę XP to patrz na tył i mój tak nisko nie siedzi , mam teraz myśli żeby sobie nie wymienił belki która jest jeszcze dobra

U mnie też siedział ok. Nie możesz się zarejestrować bo w KC trzeba obowiązkowo podać imię i nazwisko. Inaczej nie przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mój też niby nisko nie siedział, ale po podczepieniu przyczepy siadał mocniej. 

Powiem tak... belkę zrobiłem i teraz mam czyste sumienie i nie zwracam na to uwagi - psychicznie jest mi lżej. :)

 

Ja jak pisałem - podniosłem troszkę wg. zaleceń antałexu. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło tak to ja nie wiem czy mam jak mam pusty bak od gazu , jutro zrobię kilka fotkę, męczy mnie ze wydam około tys zł a różnice będę widział tylko ja i to delikatna , ja to bym poprawił fabrykę zamontował bym poduszki pod odboje post-20725-1463516554,26_thumb.jpg tylko czy to bezpieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musi się chować. To jeden z objawów ale mogą być inne i nie wszystkie muszą występować. Uwierzcie mi. Tu nie ma co rozważać. Wymienić belkę za 700 zł i cieszyć się sprawnym autem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siedzi. W zasadzie czego jeszcze oczekujesz? Że ktoś tutaj Ci napisze, że jest wszystko ok i jeździj i się nie przejmuj? Degradacja belki będzie postępować i będzie jeszcze gorzej. Finalnie koła będą krzywo i zaczną trzeć o nadkola więc zniszczysz opony, a potem to już wszystko Ci się rozleci i auto na lawecie pojedzie.

 

Twoje pieniądze i Twoja sprawa oczywiście. Dla mnie możesz się i bawić w druciarstwo i montować jakieś poduszki i poprawiać fabrykę. W sumie co tam bezpieczeństwo, a fabryka pewnie w ogóle nie wiedziała co robi. Przecież zużytych elementów się nie wymienia a naprawia drutem :-D

 

Tylko, że przy sprawnej belce to nie ma co poprawiać. No ale każdy robi jak lubi. Tylko nie oczekuj, że przy takim przebiegu i po założeniu gumy się cokolwiek poprawi na lepsze. Pojeździsz tak trochę i tak się wszystko rozleci i to w najmniej oczekiwanym momencie. Ale jak to mówią. Mądry Polak po szkodzie :-D

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.