Skocz do zawartości

Zgarnij latarkę za darmo - zostań testerem latarek Fenix


Kolba

Rekomendowane odpowiedzi

Identyczna latarka wyprodukowana w tej samej technologii kosztuje max 20-25ÔéČ , nie dalej jak w środę miałem ją w ręku będąc na "ChinaExpo" , oczywiście te 25ÔéČ to cena detaliczna ...

 

No i właśnie tak to jest w tej naszej KOCHANEJ POLSCE ,że cena ... tzw. ..PROMOCYJNA jest często droższa niż cena normalna

Ale u nas właśnie słowo PROMOCJA niejednokrotnie działa jak lep na muchy :banan:

 

Choć oczywiście w poście nic nie pisze o Promocji

Edytowane przez wiluś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Załączam zdjęcie pokazujące kolejne zastosowanie latarki na wypadzie, w tym wypadku w kamperze, gdy nie ma innego oświetlenia.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez Jakub_W (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam zdjęcie pokazujące kolejne zastosowanie latarki na wypadzie, w tym wypadku w kamperze, gdy nie ma innego oświetlenia.

 

 

Czy ja dobrze widzę ? ta latarka wisi na sznurku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] a jak myslałeś , to zapewnie jedno z akcesorium oferowane w zestawie.ciekawe tylko czy pasuje również do przyczepy :hmm:

 

piotrekbb, rozumiem ,że te haki-wkręty są wykonane w całości z duraluminium anodyzowanego ? i nie pozostawiają żadnych śladów po wykręceniu :] bo wiesz, jak gadzet orginał to akcesoria też muszą być orginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam kolejne zdjęcie. Jakkolwiek kontrowersyjnie może to wyglądać:) sam byłem zdziwiony, że miałem tak dobrze doświetlony bagażnik. I do tego wolne ręce.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim chętnym, którzy chcieli wziąć udział w pierwszym etapie naszej zabawy DZIĘKUJEMY!!! Spłynęło do nas wiele zgłoszeń, niektóre bardzo oryginalne. Przyznam, że wybór tych zwycięskich był baaaardzo trudny.

 

Ostatecznie, ustaliliśmy że wybrani testerzy to:

 

Tommi, GregorY i marko75

 

W ciągu najbliższych 6-ciu tygodni trwać będą testy. Po ich zakończeniu w wątku pojawią się ich efekty, a na stronie karawaning.pl pojawi się ankieta. Za jej pomocą, testera - zwycięzcę wyłonicie sami!

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zgłoszenia, testerom gratuluję i czekamy na Wasze relacje!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałem nadzieje że się załapie :niewiem:

ale wyszła :pupa:

a tak chciałem sprawdzić czy wytrzyna starcie z moim Jeepem tak jak wytrzymała moja stara halogenóweczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, wczoraj otrzymalem wiadomość, że wysyłaja do mnie latarkę (na testy), obiecuję, że nie będe nią gwoździ przybijał, bo do tego jest młotek, ale wszystko inne sprawdzę solidnie o kolegom się zwierzę. na codzień często urzywam latarek i to bardzo róznych pod wzgledem zasilania, źródła światła i przenzaczenia, kazda z nich ma swoje przenzaczenie i jak do tej pory nie znalazłem latarki bardzo uniwersalnej, zawsze jest to kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

PS. gdy ktos usłyszy , że byłem testerem firmowym i po dówch tygodniach odebrano mi latarkę nad która się znęcałem to może to przynieść dla klienta zupełnie odwrotny efekt.

Zupełnie się zgadzam z moim przedmówcą we wspomnianej kwestii, A tak na marginesie to jak dla mnie na kempingu czołówki sprawdzają się o wiele lepiej. Grill nocą, polewanie "mocnych kropelek"kawa.gif czy szukanie czegoś w jakimś ciasnym miejscu nocą extra_kosz.gifgdzie potrzebne są obie ręce to zdecydowanie czołówka jest o wiele lepsza i praktyczniejsza033102bebe_1_prv.gif. brawo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.