Skocz do zawartości

Co jest z Wielkopolską???


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tylko zostawcie nam jakieś miejsce do "posmarowania" w nowym nabytku :blagac:

 

mówisz i masz ;)

 

My będziemy w sobote miedzy 13-14 ... no chyba że uderzymy już jutro pod wieczór :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz i masz ;)

 

My będziemy w sobote miedzy 13-14 ... no chyba że uderzymy już jutro pod wieczór :niewiem:

 

Jakbyście jechali przypadkiem w sobotę około 14-ej to ja pracuję 800 m od domu i o 14.05 (no może 14.15) jestem gotowy :yay: Więc może jakaś mała karawana by się stworzyła :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy kiedy dotrzecie ?

Z powodu bardzo dużej niecierpliwości  :slina:  startujemy z domu ok. 9.00  . A że mamy kawałek drogi, to przewidywany czas przybycia to..... 9.45 :hop1: .

A tak na wszelki wypadek, Jurku czy mógłbyś podać współrzędne tej polanki cobyśmy nie rozłożyli się nie tam gdzie trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu bardzo dużej niecierpliwości  :slina:  startujemy z domu ok. 9.00  . A że mamy kawałek drogi, to przewidywany czas przybycia to..... 9.45 :hop1: .

A tak na wszelki wypadek, Jurku czy mógłbyś podać współrzędne tej polanki cobyśmy nie rozłożyli się nie tam gdzie trzeba?

 

Nie spisałem współrzędnych (nawet o tym nie pomyślałem :blagac: ), ale masz mój telefon (509 229-340) więc dzwoń jak będziesz dojeżdżał, to wytłumaczę :ok:

 

Jurek my mamy w planie w tej długiej podróży zatrzymać się w miniaturkach ;) wiec jest opcja że godziny nam sie zgrają :hmm:

 

Dominik nie kuś :nono:  bo w piatek rusze :ee:

 

O.K. To sie może uda zgrać :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie poczekaliście, aż dotrzemy :pad: Spotkanie udało się  :ok:  Początkujący karawaningowcy bardzo zadowoleni  :hop1: Była fajna zabawa, rybki, kąpiel w jeziorku itp. Lato się dopiero zaczyna, więc jeszcze się spotkamy  :jump: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bo na obczyźnie przyszło mi tyrać :oslabiony:  a nikt więcej raczej swoimi planami się nie podzieli :hmm: 

 

Ja jutro mam impreze w domu więc w weekend sie nie ruszamy nigdzie (nie licząc niedzielnego wyskoku nad jeziorko koło Wągrowca) a następny to może Bałtyk (chociaż mam opory przez drożyzne, pogode i lodowatą wode) albo Lubikowo lub Pszczew :hmm:  no chyba że w tych okolicach Wągrowca znajde jakąś dobra miejscówke :niewiem:

 

... plany totalnie nie sprecyzowane :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my dzisiaj to znów jeziorko Lednica lub Wronczynek (decyzje podejmiemy po 14-ej). Jak Lednica to mamy nową miejscówkę na końcu jeziora w miejscowości Waliszów w gospodarstwie agroturystycznym "Przystań". Płacimy 20 zł od załogi i robimy co chcemy (rybki, grilek, kąpiel) :yay: We Wronczynku byli znajomi w zeszły weekend (w sobotę) na chwilkę i podobno było bardzo głośno (muzyka itp), więc nie bardzo to nam odpowiada :hmm:  A przyszły weekend 5-7 lipca to jadę ze znajomymi quadami do Darłówka na zlot militarny (same samce), a od 14 lipca mam urlop i pewnie gdzieś na północ Polski  :tuptup: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.