Jump to content
kit

Co jest z Wielkopolską???

Recommended Posts

kit

Ostatnio usłyszałem w radiu że od kilku lat jest stopniowy spadek ilości turystów odwiedzających Wielkopolske :oslabiony: Odrazu pomyślałem o Naszym forum ... i jak widać na forumowym przykładzie, faktycznie marnie to wygląda :oslabiony: Zastanawiam sie dlaczego tak mało sie dzieje w Wlkp? :niewiem: Dlaczego nie promujemy Naszego regionu, nie próbujemy pokazać jego walorów i przedstawic atrakcji? :niewiem: Niby gospodarna Wielkopolska a jednak nie wykazujemy sie zbytnio lokalnym patryjotyzmem Promocja miasta jakaś niby jest ale już o turystyce w regionie mało sie mówi Może nie jesteśmy regionem super atrakcyjnym turystycznie ale pustynią też nie jesteśmy, mamy przecież sporo jezior, rzek, górek pagórek, lasów, łąk i bagien ... to w czym leży problem by Wlkp rozwijała się turystyczne :niewiem:

Dodam że nie chodzi mi tu o opinie na temat działań władz miasta czy województwa tylko o spojrzenie na "Nasze własne" forumowe podwórko

Cathay

No to zacznijmy od siebie. Składam oficjalną propozycję zorganizowania XII zlotu u nas w Wlkp.Chętnie zostanę jego współorganizatorem!

Tomii

No to zacznijmy od siebie. Składam oficjalną propozycję zorganizowania XII zlotu u nas w Wlkp.Chętnie zostanę jego współorganizatorem!

Wstępnie XII Zlot był już zaklepany, ale nie wiem czy dalej aktualne.

Mógłby być XII Zlot u Was, ale słyszałem że ceny (wcale nie niskie jak za jazdę z budką) mają podnieść na autostradzie wielkopolskiej smirk(1).gif

irek w

KiT-ek :brawo: za promocje i przypomnienie że tam jeszcze nie byliśmy.Czas na Wielkopolske.

bodzioklb

blisko mam do wlkp.. jakies 30 km i juz przekraczam granice...;)

dzialajcie wielkopolanie... a napewno sie zjawie na imprezie "po sasiedzku"

Edited by bodzioklb (see edit history)

kit

jak by miał być zlot w Wlkp też chętnie pomoge :ok: jednak nie to było moim zamysłem przy tworzeniu tego tematu Chodzi o dyskusje, poznanie zdania Wielkopolan jak i odwiedzających Nasz region turystów :hmm: czy są wogóle chęci do jakichkolwiek działań, czy będzie konsekwencja itd ... może zaczniemy od czegos mniejszego ... jakieś cykliczne spotkania czy cóś :niewiem:

bodzioklb

Mógłby być XII Zlot u Was, ale słyszałem że ceny (wcale nie niskie jak za jazdę z budką) mają podnieść na autostradzie wielkopolskiej smirk(1).gif

ale 11 - tka platna tylko w Kórniku... wiec polnoc i poludnie moze tanio dojechac

Kit - trzeba dac "cynk" i dalej juz poleci... nie ma co "debatować" trzeba "majstrować"

Spablo1
może zaczniemy od czegos mniejszego ... jakieś cykliczne spotkania czy cóś :niewiem:

Ale co masz na myśli ?

Bo chyba nie Mandragorę :D

kit

no niestety na ceny autostradowe czy na myto wpływu nie mamy :niewiem: ale my też ponosimy te koszty wyjeżdzając gdziekolwiek ... zawsze ktoś zapłacić będzie musiał :bzik:

Cathay

... może zaczniemy od czegos mniejszego ... jakieś cykliczne spotkania czy cóś :niewiem:

Jak spadać to z wysokiego konia.

Jak nie XII to na wiosnę XIII.

Oficjalnie brać poznańską i wielkopolską zapytuje: POMOŻECIE?

bodzioklb

Jak spadać to z wysokiego konia.

Jak nie XII to na wiosnę XIII.

Oficjalnie brać poznańską i wielkopolską zapytuje: POMOŻECIE?

a opolanie beda dopingowac... bo nie ma to jak zlot za miedzą... blisko

kit

Bodzio nie jest tak hop-siup jak sie zdaje :bzik:

Spablo ja wiem że Mandragora świetnie wychodziła ale może idąc dalej tym torem rozszerzymy dziłania na cały region? :hmm:

Cathay najpierw to obgadajmy :-] a co do pomocy to ja zawsze jestem chętny :yay:

Tomii

a opolanie beda dopingowac... bo nie ma to jak zlot za miedzą... blisko

Zlot za miedzą to nic dobrego - potem będą Wam wytykać, że zawsze blisko macie.

Cathay

znaczy obgadajmypub2.gif