Skocz do zawartości

Elddis Hurricane - 97 r ktoś prośba o ocenę


Daro43

Rekomendowane odpowiedzi

Octavia sobie poradzi,mały stolik pewnie jest ,tylko zdjęty i wisi gdzies w uchwytach.Widać schowek na duży stolik więc pewnie też jest w komplecie. Niestety ale jest to przyczepa 3 osobowa a nie jak pisze sprzedawca .Reasumując-można się bawić w analizowanie zdjęć i doszukiwać mankamentów,ale to jest 97 rocznik i nie ma co oczekiwać że stan będzie igła.Natomiast cena wydaje mi się stosunkowo niska i to bardziej budzi moje obawy.Może się okazać że przednie naroża już złapały wodę,ale jak nie sprawdzisz na własne oczy to ze zdjęć tego nie wywnioskujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed taką podróżą poprosiłbym o duuuużo zdjęć w naprawdę duuużej rozdzielczości. 435 km to już naprawdę musiałbym być pewny, że jest po co jechać. Nie ma nikogo z tamtego rejonu na forum? Może ktoś mógłby obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu przyczepy:

Zabudowany

przedsionek

;

Sprzedający nie ma pojęcia o czym pisze.Poza tym jak na salonkę angielską to cena nie jest zbyt atrakcyjna , no i masy własna i dmc trochę dziwne , inaczej mówiąc dziwne jak na przyczepę z GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie telefonicznej mam coraz więcej wątpliwości . Po pierwsze , właściciel przyczepy użytkuje ja dwa lata , kupił ja w Anglii za 19tyś a sprzedaje po roku za 9tyś , dokupił w tamtym roku przedsionek ( nie wie czy w przedsionku są zasłonki ) , ogólnie jest laikiem i nie zna się na przyczepach bo to jego pierwsza a teraz kupił sobie kampera za 100 tys i chce ją szybko sprzedać. Jeśli chodzi o brak naklejek na przedniej ścianie to taką kupił od Anglika . Nie wiadomo czy przód był malowany czy nie. Oczywiście przyczepa jest sucha , wszystko w niej działa , obiecał dosłać zdjęcia w dużej rozdzielczości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie telefonicznej mam coraz więcej wątpliwości . Po pierwsze , właściciel przyczepy użytkuje ja dwa lata , kupił ja w Anglii za 19tyś a sprzedaje po roku za 9tyś , dokupił w tamtym roku przedsionek ( nie wie czy w przedsionku są zasłonki ) , ogólnie jest laikiem i nie zna się na przyczepach bo to jego pierwsza a teraz kupił sobie kampera za 100 tys i chce ją szybko sprzedać. Jeśli chodzi o brak naklejek na przedniej ścianie to taką kupił od Anglika . Nie wiadomo czy przód był malowany czy nie. Oczywiście przyczepa jest sucha , wszystko w niej działa , obiecał dosłać zdjęcia w dużej rozdzielczości .

 

poproś jeszcze koniecznie o numer VIN - z okna lub ramy, lub tabliczki - i wpisz to tutaj, lub podeślij na PW.

 

WojtEwa - spec :P od roczników Angielek, pewnie ma rację co do jej wieku, na fotkach nie widać vinu - na oknach a to może oznaczać, że słabo widoczny, lub, że go nie ma - czyli budka z 1991 lub starsza.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproś jeszcze koniecznie o numer VIN - z okna lub ramy, lub tabliczki - i wpisz to tutaj, lub podeślij na PW.

 

WojtEwa - spec :P od roczników Angielek

(...)

 

Eh tam , spec zaraz... Przetrzepałem kiedyś ich trochę , stąd mam odrobinę pojęcia :)

Ale muszę się przyznać, że handlarzyny są coraz cwańsi... niestety, maskują szczegóły.

Laik za żadne skarby nie dojdzie prawdziwego rocznika a i ja mam coraz większe problemy i coraz więcej niepewności w rozpoznawaniu.

Postuluję, by do rejestracji angielek, wymaganie było orzeczenie rzeczoznawców a nie tylko badanie i umowa.

Wówczas to wszystkie niemal angielki zestarzeją się jakoś dziwnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w tym wątku mesert, który ma taką budę napisał że rocznik się zgadza więc :niewiem:

 

http://www.adtrader.co.uk/east-midlands/northamptonshire/wellingborough/caravans-and-camping/caravans/1997-elddis-event-510-end-bedroomtourer-white-12v-power/68902cfa71ae11e18a6312314201211a?keywords=elddis

podobna ? też 97 więc na podstawie czego piszecie że rocznik się nie zgadza ?

 

dodam że ma już obły piecyk, który jest w młodszych rocznikach od '97 '96 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1400kg- o2 w dowodzie , gorzej ze sprzedającym miał przysłać zdjęcia i nic . Skrzynka pusta , telefon milczy , nie mam szczęścia do sprzedających to już czwarty który nie przesłał mi zdjęć , szkoda bo przyczepa miała niezłą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.