Skocz do zawartości

LMC 450 Luxus Design by Golab


Pierzasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 5 tygodni później...

Zadowolenie 100%- szczególnie z perspektywy, że nie zacząłem pchać kasy w starą spróchniałą Francuzkę , a początkowo taki był plan (nawet przyczepa była zaprowadzona już do andrewa1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

3 tygodnie temu poszła w świat... Od 3 tygodni intensywnie szukam Budy. Mimo sporo wyższej kwoty i przejechanych km. doznałem całego pasma porażek. A kupcy , którzy przyjechali po moje LMC, to w czepku urodzeni ludzie! Przyjechali, zobaczyli czy Im się meble podobają i na tej podstawie kupili :) . Przyczepę wyceniłem na 12 tysięcy zł, była sucha jak pieprz, miała swoje mankamenty, bo miała też swoje lata, ale była warta tych pieniędzy (a może większych) . Podsumowując : chciałbym mieć btyle szczęścia w poszukiwaniach, ale być może jest już cłkiem blisko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj sie ... jeszcze masz czas do marca ;-)

 

Bo pozniej to juz tylko "okazje" zostaną albo przyczepy za grubą kase lub z próchnem w srodku gratis... ja 3 razy kupowałem przyczepę przez 3 miechy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj sie ... jeszcze masz czas do marca ;-)

 

Bo pozniej to juz tylko "okazje" zostaną albo przyczepy za grubą kase lub z próchnem w srodku gratis... ja 3 razy kupowałem przyczepę przez 3 miechy ;-)

 

Oj tam oj tam... ja na teraźniejszą budę wyczekiwałem 1,5 roku (w tym rok nie koniecznie intensywnie, bo syn się pojawił, więc nie nagliło), a poprzedniego focusa wyszukiwałem przez 7 miesięcy. Trzeba być cierpliwym by być szczęśliwym :ok:  

 

PS. Nie będę wspominał ile za żoną biegałem... :krzykacz:  :-] bo jeszczs mnie telepie...

 

Pierzasty - głowa do góry! Znajdziesz :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam dopiero 14 :) to jeszcze 5 :D

Nie nie Ja się nie załamuje źle mnie zrozumieliście , tym bardziej że mam już alternatywę... Ale jeszcze czekam, bo chciałbym jeszcze 2 szt. zobaczyć upatrzone. Ale zrobię to dopiero w Piątek. Aby do tego czasem mi alternatywa nie odjechała :) . Bardziej mi chodziło w moim wpisie, że ludzie mają farta. Ja jak bym kupił na podstawie "fajności " mebli , to na bank bym miał ze 2 ściany i podłogę do roboty :D

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Ty Gusia masz głowę! Totalnie zapomniałem, jak wrócę do domu to napiszę :)

A to już wspomnienie... Jak myślicie warta była 12 patyków ?

Ps. Gusia! To działa! Na samą myśl...właśnie dostałem sms od koleżanki, że premia świąteczna na mnie czeka, a się nie spodziewałem .;) A co będzie jak napiszę :)

post-7469-0-06452700-1482157939_thumb.jpg

post-7469-0-48408400-1482157977_thumb.jpg

post-7469-0-98725400-1482158013_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.