Skocz do zawartości

Prośba o ocenę


karaboo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za link.

 

Szukamy niedrogiej przyczepy jednołóżkowej lub droższej dwułóżkowej( do 13-14 tysięcy), chcielibyśmy żeby DMc była do 1200, żeby miała łazienkę, lodówkę na gaz, Przedsionek może być ale nie musi( jak fajna przyczepa w korzystnej cenie. Na dzień dzisiejszy nie bardzo wiemy jak sprawdzic czy działają sprzęty, ale do tego etapu w przypadku żadnej z oglądanych przez nas nie doszliśmy. Wybieramy się do Bierunia na oglądanie tam przyczep.

 

Myśleliśmy że łatwiej jest kupić przyczepę, no ale się nie poddajemy:)

......................... Przedsionek to podstawa w wyposażeniu przyczepy , całe życie na wakacjach odbywa się w przedsionku :gitara:, wiem co piszę jeżdżę z przyczepką już ponad 20 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

......................... Przedsionek to podstawa w wyposażeniu przyczepy , całe życie na wakacjach odbywa się w przedsionku :gitara:, wiem co piszę jeżdżę z przyczepką już ponad 20 lat.

 

Tu bym dyskutował :skromny:

Nigdy nie używałem przedsionka, nie czułem takiej potrzeby i też wiem co piszę, również jeżdżę z przyczepkami więcej niż 20 lat ;)

Aby było ciekawiej, to powiem, że przedsionek posiadam i to całkiem spory, jednak nigdy z niego nie skorzystałem :(

Sprawa jest prosta: tyle potrzeb, ilu karawaningowców i chyba nie należy uogólniać.

Zgodzę się jednak, że w pewnych okolicznościach, przedsionek może być przydatny, czyli dobrze, jeśli jest na wyposażeniu, ale nie może to być kryterium wyboru przyczepy.

Podstawą jest sucha przyczepa :ok:

 

:banan:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bym dyskutował :skromny:

 

 

Ale o czym chcesz dyskutować? Przedsionek to podstawa a Twoja świadoma rezygnacja z używania przedsionka stawia Cię raczej w zdecydowanej mniejszości - ja przynajmniej nie spotkałem na kempingu nikogo takiego /poza Chorwacją/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym chcesz dyskutować?

 

Nie pisałem, że chcę dyskutować !

Po co robisz OT :niewiem:

 

Przedsionek to podstawa

 

Podstawa czego ? :niewiem:

 

Twoja świadoma rezygnacja z używania przedsionka stawia Cię raczej w zdecydowanej mniejszości - ja przynajmniej nie spotkałem na kempingu nikogo takiego /poza Chorwacją/.

 

Prowadziłeś jakieś statystyki ? :niewiem:

 

Temat jest o wyborze przyczepy. Ktoś napisał, że podstawą jest przedsionek w wyposażeniu, więc odpisałem, że to wcale nie jest takie oczywiste i nie wszystkim niezbędne, a zwłaszcza nie może być decydujące czy daną budkę kupić, czy też nie.

Autor tematu chyba też jest w tej mniejszości, bo również stwierdził, że dla niego przedsionek nie jest bardzo istotny (patrz post 44).

Wyraźnie napisałem, że tyle jest potrzeb, ilu użytkowników przyczep. Ty używasz przedsionka, inni nie i nie ma potrzeby tego rozwijać.

Jeszcze raz podkreślam: najważniejszym kryterium przy decyzji o zakupie jest szczelność przyczepy - to jest podstawa ! Wyposażenie nie powinno o tym decydować, a już z pewnością nie jest to podstawą przy zakupie. Wyposażenie rzutuje wyłącznie na cenę.

 

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My przedsionka pewnie w czasie wjazdów weekendowch używać nie będziemy, tylko podczas dłuższch pobytów.

 

 

Myśmy dzisiaj w końcu kupili Burstnera champion 420 z 94 roku:) Dziękujemy wszystkim za rady.Zaakceptowaliśmy wszystkie wad przyczepy.Trochę według nas przepłaciliśmy, ale po analizie zdecydowaliśmy się jednak na nią. Na paliwo byśmy więcej wdali jeżdząc jeszcze przez miesiac i szukając:) więc w pełni świadomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My przedsionka pewnie w czasie wjazdów weekendowch używać nie będziemy, tylko podczas dłuższch pobytów.

 

 

Myśmy dzisiaj w końcu kupili Burstnera champion 420 z 94 roku:) Dziękujemy wszystkim za rady.Zaakceptowaliśmy wszystkie wad przyczepy.Trochę według nas przepłaciliśmy, ale po analizie zdecydowaliśmy się jednak na nią. Na paliwo byśmy więcej wdali jeżdząc jeszcze przez miesiac i szukając:) więc w pełni świadomie

 

Karaboo, wrzuć jakieś fotki, chętnie zobaczę, no i pochwal się troszeczkę, napisz coś o budce :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My przedsionka pewnie w czasie wjazdów weekendowch używać nie będziemy, tylko podczas dłuższch pobytów.

 

 

Myśmy dzisiaj w końcu kupili Burstnera champion 420 z 94 roku:) Dziękujemy wszystkim za rady.Zaakceptowaliśmy wszystkie wad przyczepy.Trochę według nas przepłaciliśmy, ale po analizie zdecydowaliśmy się jednak na nią. Na paliwo byśmy więcej wdali jeżdząc jeszcze przez miesiac i szukając:) więc w pełni świadomie

.... O to super !!:ok::przyczepa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu budki . Wrzućcie jakies fotki . Co do sporu o przedsionek to każdy doswiadczy o jego potrzebie lub nie osobiscie . My bez przedsionka sie nie ruszamy (nawet na weekendowy wypad) a to z tego względu że posiadamy 2 małych dzieci które chodzą nawet na wakacjach najpóźniej o 20:00 spać . My oczywiscie nie chodzimy o tej porze spać :-D więc przedsionek i grill i znajomi i ... dzieją się zawsze w przedsionku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsionek chcieliśmy miec, a nawet dwa. Uważamy jednak, że jak przyczepa jest w korzystej cenie i się podoba to przedsionek można zawsze dokupić.

 

Bürstner Champion 420 rok 1997

Masa 766/1100kg

 

 

Przedsionek, ogrzewanie gaz. rolety, moskitiery, wc chemiczne, instalacja 12v/220v/gaz

 

 

Nie znaleźliśmy nigdzie wewnątrz oznak wilgoci czy zacieków. Od spodu też wygląda na suchą.

 

 

Będziemy dokładac akumulator i w późniejszym czasie panele słoneczne( jeździmy w miejsce , gdzie z prądem są problemy, a prąd musimy mieć)

 

 

https://picasaweb.google.com/105613125962096987292/Burstner?authkey=Gv1sRgCMf8gZ6CmK39Hw#

Edytowane przez karaboo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy dzisiaj w końcu kupili Burstnera champion 420 z 94 roku:) Dziękujemy wszystkim za rady.

 

Gratulacje :ok:

Budka wygląda bardzo ładnie.

Dobrze, że udało się Wam kupić przyczepę teraz, będzie czas aby ją dopieścić przed sezonem.

Czyli jak: 97' czy 94' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.