Skocz do zawartości

Prośba o ocenę


karaboo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To może być ciekawa oferta:

http://allegro.pl/kn...2197771545.html

:hej:

 

Krzysiu...

Zdjęcia zrobione zaparowanym obiektywem, mało czytelne są.

Przed każdym "pstryk" fotograf chuchnął w obiektyw... Ciekawe dlaczego?

Ale prawidłowo ująłeś : "może być" :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiamy się nad tymi:

http://www.karawanin...ethleffsnl4.htm

http://www.karawanin.../chateau330.htm

Czy warte są swoich cen?

Chateau jak dla mnie za droga, nie widzę roczników ale to lata 80' te.

 

Dethleffs fajny, co do ceny ( ? ) trzeba by zobaczyć na żywo. Jeżeli rzeczywiście w idealnym stanie to chyba warty. Uwaga - na tym dyszlu raczej nie zamontujesz bagażnika na rowery jak w opisie. Krótki dyszel i duża klapa :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj sa zdjęcia Dethleffs New Line . Dzisiaj byliśmy ją oglądać i mamy mieszane uczucia, w środku wygląda fajnie, ale na zewnątrz trochę mniej. Pokrywa schowka jest uszkodzona i się nie domyka ( jest wgnieciona obudowa schowka), i listwy ramy nie stykaja się idealnie ( ale nie mamy pojęcia czy to jest ok czy nie, w końcu to przyczepa z 1990 . )

 

 

 

 

https://picasaweb.google.com/105613125962096987292/DethleffsNewLine2?authkey=Gv1sRgCLXp9bLr0O6XiwE#

 

Nie wiemy czy jest warta swojej ceny 13 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byliśmy ją oglądać i mamy mieszane uczucia, w środku wygląda fajnie, ale na zewnątrz trochę mniej.

 

W środku nie widziałem, a zdjęcia nie pokazują w zasadzie nic szczególnego, co mogłoby budzić jakiekolwiek zainteresowanie tą przyczepką :niewiem: .

 

Pokrywa schowka jest uszkodzona i się nie domyka ( jest wgnieciona obudowa schowka), i listwy ramy nie stykaja się idealnie

 

Te mankamenty, które opisałeś, to tylko nieliczne (szkoda słów na opisywanie).

 

... nie mamy pojęcia czy to jest ok czy nie, w końcu to przyczepa z 1990

 

To z całą pewnością nie jest OK :nono: , nawet na rocznik 1990.

 

Nie wiemy czy jest warta swojej ceny 13 500 zł.

 

Absolutnie nie :no:

Jak na to, co zobaczyłem na fotkach i zbliżające się wkrótce 25 urodziny budki - cena z kosmosu.

Nie mogę znaleźć nic pozytywnego, co mógłbym tu powiedzieć, zwłaszcza przy podanej cenie.

 

:hej:

 

P.S.

Takie jest moje zdanie i oczywiście nie wszyscy muszą się z nim zgadzać.

Jak niektórzy wiedzą, ocena ta nie wynika tylko z pobieżnego spojrzenia.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie :no:

Jak na to, co zobaczyłem na fotkach i zbliżające się wkrótce 25 urodziny budki - cena z kosmosu.

Nie mogę znaleźć nic pozytywnego, co mógłbym tu powiedzieć, zwłaszcza przy podanej cenie.

 

Co do stanu technicznego to się nie wypowiadam bo to zależało by od ceny. Ale za 13500 to przy odrobinie szczęścia by 2 takie kupił :niewiem:. A na przyszłość podawaj więcej szczegółów - np czy jest przedsionek czy wszystko działa itp., to spowoduje rzetelniejszą ocenę. Powodzenia :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za porady:)

 

 

Byliśmy oglądać dzisiaj kolejnaąprzyczepę ( Knaus), może już nie będę wrzucac zdjęć, bo chyba i tak sie nie zdecydujemy, ale nasuwa się nam kolejne pytanie. Podłoga przy wejściu była miękka, twardsza na pozostałej części, ale przy chodzeniu " meble trzeszczały". Od spodu podłoga wyglądała ok, nie było raczej nic podejrzanego, a w środku nie znaleźliśmy śladów przecieków. Czy taka miejscowo miękka przyczepa, dyskwalifikuje przyczepę i świadczy o jej gniciu, czy może być ( jak twierdzą niektórzy sprzedający" wynikiem uzytkowania ( wychodzenia);

 

 

I jeszcze pytanie dotyczace tej przyczepy, czy cos z nia na pierwszy rzut oka jest nie tak?< tutaj też jest informacja o wychodzonej jpodłodze w przedniej części przyczepy i czy to znaczyc może , że też ta częśc się ugina?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nasuwa się nam kolejne pytanie. Podłoga przy wejściu była miękka, twardsza na pozostałej części, ale przy chodzeniu " meble trzeszczały". Od spodu podłoga wyglądała ok, nie było raczej nic podejrzanego, a w środku nie znaleźliśmy śladów przecieków. Czy taka miejscowo miękka przyczepa, dyskwalifikuje przyczepę i świadczy o jej gniciu, czy może być wynikiem uzytkowania

 

Może być powodem użytkowania niemniej trzeba być bardzo czujnym. Jestem "posiadaczem" takiej podłogi :-] . Ja sprawdzałem stan podłogi w taki sposób: podstemplowałem miejsce uginania się z luzem ok. 1-2 mm. Jedna osoba chodziła po podłodze, a ja patrzyłem od spodu co się dzieje. Dolna warstwa ani drgnęła wiec uznałem, że podłoga nie jest zgnita. Puki co jest ok. Chociaż to uginanie trochę denerwuje. To ugięcie jest wyraźnie sprężyste - tak jakbyś chodził np. po desce podpartej tylko na końcach i w miejscu najczęściej użytkowanym - kuchnia i jednocześnie wejście ( taki układ budki ) :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"karaboo" , może sprecyzuj swoje oczekiwania co do przyczepy, maksymalną kwotę, którą przeznaczasz na zakup, max. DMC, układ itd., itp.

Jeśli poznamy parametry planowanego zakupu, to może ktoś z forum podsunie Ci od czasu do czasu jakąś ofertę.

Jest wiele osób, które szukały swojej wymarzonej budki i korzystały z naszej pomocy.

Poczytaj podobne tematy np.

http://forum.karawaning.pl/topic/10068-prosze-rzucic-okiem/

 

Jestem przekonany, że i Tobie się uda :ok:

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za link.

 

Szukamy niedrogiej przyczepy jednołóżkowej lub droższej dwułóżkowej( do 13-14 tysięcy), chcielibyśmy żeby DMc była do 1200, żeby miała łazienkę, lodówkę na gaz, Przedsionek może być ale nie musi( jak fajna przyczepa w korzystnej cenie. Na dzień dzisiejszy nie bardzo wiemy jak sprawdzic czy działają sprzęty, ale do tego etapu w przypadku żadnej z oglądanych przez nas nie doszliśmy. Wybieramy się do Bierunia na oglądanie tam przyczep.

 

Myśleliśmy że łatwiej jest kupić przyczepę, no ale się nie poddajemy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

do tego etapu w przypadku żadnej z oglądanych przez nas nie doszliśmy. Wybieramy się do Bierunia na oglądanie tam przyczep.

 

Myśleliśmy że łatwiej jest kupić przyczepę, no ale się nie poddajemy:)

 

Oj, nie!!! A kto was zapewniał że kupno przyczepy jest łatwe? Znaleźć przyzwoity egzemplarz graniczy z cudem i trzeba słono bulić...

Szczególnie u handlarzy.

W Bieruniu zapewne będzie spora podaż, nabierzecie troszkę świadomości poglądowej jak to jest w tej materii.

Emocje zamrozić i jechać z nastawieniem wycieczkowym, łatwiej będzie wracać.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.