Skocz do zawartości

Prośba o oględziny Buerstner LUX 540 w Mielnie


_Siwy_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję "ochotnika" który obejrzałby wyżej wymienioną przyczepę w Mielnie. Mam w jedną stronę 350 km. Czy jest szansa, że ktoś byłby skłonny pomóc?

http://www.tanikemping.pl/index.php?id_vehicle=2867

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Poszukuję "ochotnika" który obejrzałby wyżej wymienioną przyczepę w Mielnie. Mam w jedną stronę 350 km. Czy jest szansa, że ktoś byłby skłonny pomóc?

http://www.tanikempi...id_vehicle=2867

 

Witam!

 

Z tym ochotnikiem to pewnie będzie mały problem..... :oslabiony:

Zanim zdecyduje się Kolega na "jakieś ruchy w kwestii zakupu" proponuję zapoznać się z podobnym wątkiem o tym sprzedającym:

http://forum.karawaning.pl/topic/2969-mielno-kkoszalina-tanikempingpl/page__p__67369__hl__tanikemping__fromsearch__1#entry67369

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ponadto co napisał kolega wyżej, po raz setny powtarzam: Liche fotki=lichy towar.

W dobie aparatów 10Mpix zamieszczanie znaczków pocztowych w ogłoszeniu obligatoryjnie jest kpiną z każdego zainteresowanego.

Chcesz gadać z kim kto z Ciebie kpiny robi?

Po drugie... ta budka niema drzwi, są wyrwane i ma mnóstwo innych uszkodzeń, które są po prostu zamaskowane.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie... ta budka niema drzwi, są wyrwane i ma mnóstwo innych uszkodzeń, które są po prostu zamaskowane.

Ale cena jest jaka jest. Może warto oglądnąć jeśli jest ktoś na miejscu :hmm: Może jednak warta jest uwagi :niewiem:

 

Kolego, napisz do sprzedawcy, że jesteś zainteresowany zakupem - niech Ci prześle lepsze zdjęcia. Może nie warto sobie zawracać głowy ...

 

Zdaje się, że Oni dalej nie odpowiadają na maile :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na tej dziurze zamiast drzwi mi zależy.

Ale jeśli już teraz ktoś z Was widzi jakieś mankamenty to proszę piszcie.

Dla mnie najważniejsze jest żeby była szczelna. Z informacji jakie uzyskałem przyczepa była użytkowana przez in walidę stąd otwór po drzwiach o szerokości 87cm i brak łazienki po prawej stronie od drzwi. (stoi tam szafka).

Także dalej szukam ochotnika na oględziny i podwajam stawkę zupy chmielowej ;).

Edytowane przez _Siwy_ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cena jest jaka jest. (...)

 

No dobra, ale o braku drzwi napisać powinien, co? To już taka hiena z tego rzetelnego inaczej sprzedawcy?

.

_Siwy_ już ci napisałem: mnóstwo innych uszkodzeń . Nie jesteśmy cytrynkami byś nas tak "wyciskał" :)

Co ze znaczków pocztowych więcej można wyczytać?

Chyba że wolisz: "Fajna buda, jak jej nie kupisz to ja ją kupię bo warta uwagi i na bank wsio jest ok" No?? :)

Działaj i jak zwykle : Obyśmy się na Twoją korzyść mylili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale o braku drzwi napisać powinien, co? To już taka hiena z tego rzetelnego inaczej sprzedawcy?

.

_Siwy_ już ci napisałem: mnóstwo innych uszkodzeń . Nie jesteśmy cytrynkami byś nas tak "wyciskał" :)

Co ze znaczków pocztowych więcej można wyczytać?

Nie chce nikogo" wyciskać", ale jak piszesz mnóstwo innych uszkodzeń to mniemam, że zauważasz je więc idąc tym tropem to chyba nie problem je wypisać/opisać?

Jak napisałem brak mi doświadczenia w tej materii. Z takich zdjęć potrafię kupić motocykl bo w tym siedzę, ale przyczepy niestety nie.

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego _Siwy_ bardzo uparty jesteś i nie słuchasz za bardzo, parę osób w tym ja to napisało, że po jakości i rozmiarze tych zdjęć spodziewać się można po prostu zwykłej lipy.

przeczytałeś chociaż temat o tym sprzedawcy podlinkowany wyżej - bo ja tak - a nie mam zamiaru od niego wcale nic kupować?

jeśli ktoś daje takie zdjęcia to z ciebie jako kupującego jawnie kpi...

nie oczekuj nie naciskaj i wyciskaj, żeby każdy ci powiedział to i owo o przyczepie jak nawet nie załatwiłeś lepszej jakości zdjęć !

masz takie g... zdjęcia - czyli jakbyś nie miał ich wcale a chcesz już po Nią jechać, dla mnie to dziwne...

chyba że masz potrzebę szybkiego wydania pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego _Siwy_ bardzo uparty jesteś i nie słuchasz za bardzo, parę osób w tym ja to napisało, że po jakości i rozmiarze tych zdjęć spodziewać się można po prostu zwykłej lipy.

przeczytałeś chociaż temat o tym sprzedawcy podlinkowany wyżej - bo ja tak - a nie mam zamiaru od niego wcale nic kupować?

jeśli ktoś daje takie zdjęcia to z ciebie jako kupującego jawnie kpi...

nie oczekuj nie naciskaj i wyciskaj, żeby każdy ci powiedział to i owo o przyczepie jak nawet nie załatwiłeś lepszej jakości zdjęć !

masz takie g... zdjęcia - czyli jakbyś nie miał ich wcale a chcesz już po Nią jechać, dla mnie to dziwne...

chyba że masz potrzebę szybkiego wydania pieniędzy

Uparty jestem to fakt, ale po rozdzielczości zdjęć trudno ocenić na plus i na minus to jak wróżenie z fusów. Temat o tym sprzedawcy czytałem, niemniej jednak chce sprawdzić do końca. I nie napisałem, że już jadę tylko zwróciłem się z prośbą do kogoś kto mieszka w pobliżu o sprawdzenie żeby nie gonić 350 km w jedną stronę. Przyczepa o której piszę ma kilka zalet na których mi zależy. Prosiłem jednego z forumowiczów o opisanie uszkodzeń które zauważył, bo sam napisał że takowe dostrzega....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Siwy_ Ty to dziwny jesteś ............ piszą Ci chłopaki że tani_kamping to są budy w stanie hm............ "z przeszlością" a Ty się upierasz że wad nie widać .................. no jak ma być widać jak qwa fotki są takiej a nie innej jakości.

Jak by fotki były takie: https://picasaweb.google.com/107097122935149007072/20100924?authkey=Gv1sRgCO_2y_6UuJuP3gE to by się dało oceniać. A w tym przypadku można oceniać na podstawie reputacji sprzedającego :-(

 

 

ps. Przykładowa buda z fotek nie jest już moją własnością więc przykład jest akademicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Siwy_ Ty to dziwny jesteś ............ piszą Ci chłopaki że tani_kamping to są budy w stanie hm............ "z przeszlością" a Ty się upierasz że wad nie widać .................. no jak ma być widać jak qwa fotki są takiej a nie innej jakości.

Jak by fotki były takie: https://picasaweb.go...CO_2y_6UuJuP3gE to by się dało oceniać. A w tym przypadku można oceniać na podstawie reputacji sprzedającego :-(

 

 

ps. Przykładowa buda z fotek nie jest już moją własnością więc przykład jest akademicki.

Nie upieram się tylko proszę o sprawdzenie...

dOBRA NIE WAŻNE

Temat zamknięty.

P.S. piszę jedno Wy czytacie drugie dziwne co?

Edytowane przez _Siwy_ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz ile dni to trwa a napisałeś kolego do sprzedawcy żeby przysłał Ci lepsze fotki/zrobił nowe jak zwał tak zwał ?przed wczoraj o tym napisałem dziś czy wczoraj dajesz dobre fotki i możemy rozmawiać o budce. nie ma problemu. poczyniłeś jakieś kroki w tej kwestii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna próba odradzenia przyczepy skuteczna, gratuluję. Czytając ze zrozumieniem pierwszy post, łatwo można było zauważyć że _Siwy_ poszukuje kogoś z okolic Mielna kto mógł by zajechać i obejrzeć przyczepę dokładnie,( ... )

 

 

A jeśli nikt tam nie zamieszkuje to ma się tam przeprowadzić tylko po to by obejrzeć tę przyczepę ?

 

Nasze posty wynikają z wiedzy i znajomości dotyczącej tego sprzedającego i to wszystko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.