Skocz do zawartości

Prośba o ocenienie stanu przyczepy.


MatS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...)

Powiecie mi może coś na temat tego plastiku ?

 

Trudno to w/g mnie nazwać zwykłym brudem. Raczej są ro wżery wskutek działań czynników atmosferycznych.

Zjawisko bardzo częste i ja nie znam sposobu na skuteczną jego kosmetykę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uważasz, że polerka jest najważniejszą sprawą w starej przyczepie za 3900 zł? Popatrz na prawy przedni narożnik nieco ponizej rączki manewrowej. Popatrz na środek gdy będą zdjęcia. Nie wiemy co się dzieje z tyłu. Ogólnie rrzecz biorąc to kwestia polerki wyglądami na rozważania na tamat poprawy wyglądu paznokci u kandydatki na żonę i to jeszcze przed sprawdzeniem czy skończyła choć ze dwie klasy podstawówki i czy nie ma kiły.

 

Przyjdzie czas to pomyślisz o polerowaniu. Niech najpierw ta przyczepa będzie sucha w środku. Mebelki da się poprawić, skorupę nawet prysnąć pistoletem na ciekawy kolor albo okleić folią z nadrukiem reklamowym. Ale szkielet musi nie być zgniły. To jest ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że wygląd czy będzie miała nalot czy nie to sprawa mniej ważna.

Ale po zdjęciach nie wiele widać więc pewnie więcej z tych zdjęć nie wyciągnę informacji więc się chciałem zapytać o estetykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taka kase to mozna kupic z francji przyczepke z likwidowanych koczowisk zamieszkalych przez imigrantow... sa zdezelowane, rozkradzone i zasyfiale... i ostatnio jest takich okazji troche na allegro jako ze we Francji na jesieni dosc mocno wzieto sie za takowe miejsca i zaczeto je likwidowac..

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego.Tą przyczepę będzie ci bardzo ciężko ciągnąć accordem nawet przy jego 140km.Mam taki sam model przyczepy tylko krótszy o 60cm i lżejszy o dobre 150kg i ciągnięcie jej dla mojego 200 konnego silnika benzynowego to nieliche wyzwanie.Dodatkowo przyczepa ze zdjęcia to model TS - tzn jego szerokość wynosi 230 cm co nie ułatwia jazdy.Jeśli chodzi o polerkę zabrudzeń to zapomnij o tym przy poszyciu z blachy typu rybia łuska - niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEGO, czy ty naprawdę na siłę chcesz kupić właśnie ją?Kota w worku się nie kupuje,jeżeli nie ma oknaKoszt okna to ok.o200-400zł o ile napewno trafisz je właśnie do niej) to nie wierz że ktoś przyczepę wartą ok 500eur trzymał pod wiatą szczelnie zamkniętą.Wilgoć w niej jest już dawno,za chwilę wypanie podłoga na ziemię a po zamknięciu w niej ludzi uczulonych na grzyby wilgoci,zadrapią się na śmierć!Proponuję poszukać przyczepy z prywatnych rąk od osób które urzytkują na codzień,tzn. co sezon je, a nie porywać się na byle co byle tanie.Wybór jest tak ogromny w tej cenie że jeszcze napewno znajdziesz.A co do holowania to najważniejszym kryterium jest dopuszczalna masa całkowita przyczepy i wpis w dowodzie samochodu, a nie czy jeszcze pociągnie-tak jeszcze pociągnie i to będzie być może ostatni hol przed wymianą spalonego sprzęgła tym holem.Czasami warto zaryzykować i pojechać obejżeć co ma się kupić niż dać się nabrać.Ja ostatnio wolałem wydać 600 zł.na jazdę wzdłuż Polski i niestety nie kupiłem przyczepy która miała być rajem za 30000 tyś. a okazała się bardzo niechlujnie naprawionym wrakiem który prawdopodobnie wcześniej wylądował w rowie,miał zorana podłogę,rozbity i pognieciony cały przód,niekompletne wyposażenie itd.Czy to mała kasa czy większa wybór jest wielki i uwierz mi napewno znajdziesz coś pewnego,wystarczy poszukać kilka dni.Pozdrawiam mateo555.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, witam nowego Kolegę. Nie zauważyłem Twojego przybycia.

KOLEGO, czy ty naprawdę na siłę chcesz kupić właśnie ją?

(...)

Wybór jest tak ogromny w tej cenie że jeszcze napewno znajdziesz.

(...)

wybór jest wielki i uwierz mi napewno znajdziesz coś pewnego,wystarczy poszukać kilka dni.

 

Pierwszy post kolego a w nim tyle bzdur...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, witam nowego Kolegę. Nie zauważyłem Twojego przybycia.

 

 

Pierwszy post kolego a w nim tyle bzdur...

 

 

Witam ponownie,meldować to ja się musiałem ostatnio 30 lat temu w wojsku jak byłem-to popierwsze ,pod pierwwszy namiot wybrałem się 45 lat temu,to dwa,a rzekomo elokwentne rady kolego to możesz dawać swoim dzieciom.Z przyczepą jeżdżę ponad 15 lat i uważam że dawanie komuś rad w postaci "dasz radę pociągnąć"jest śmieszne.Jeżeli tylko się ogląda jeden portal to faktycznie jest w nim mało ogłoszeń,a przytakiwanie komuś niedoświadczonemu i pisanie tylko dla pisania uważam za chamskie.Chyba sam kupiłeś taki wynalazek "korespondencyjnie" i teraz utwierdzasz kogoś w tym samym.Tak się nie robi ,to nie etyczne.To że na portalu jestem od dziś nie znaczy że od wczoraj zaczęłem jeżdzić zestawem.A wcześniejsze wpisy w tym temacie potwierdzają to co i ja piszę.krytykę się zaczyna od siebie jak chce się krytykować innych.Pozdrawiam mondralę wojtewę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, nie....

Nie sprowokujecie mnie Koledzy.

Polecam Wam odpowiednio wyszukaną lekturę z zasobów tego forum .

 

Wojtek jeszcze jeden taki post z uprzejmym przywitaniem nowego i będę musiał wysłać Cię na wakacje zolta.gif . Raz już ostrzegałem. To jest drugi raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.