Skocz do zawartości

Potrójne łóżko piętrowe (fabryczne, nie domowej roboty)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś widział kiedyś (fabryczne, nie domowej roboty) potrójne łóżko piętrowe w przyczepce kempingowej?

 

Podobno były robione w latach 1998-1999 (tylko przez te dwa lata), przyczepa Adria Unica A 430 dk.

 

Bardzo ciekawe rozwiązanie, w necie tylko dwie fotki znalazłem.

 

Poszukuję informacji na temat tych przyczep.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia i Paweł z forum mają taką przyczepkę: http://forum.karawan...user/283-pplaw/ i http://forum.karawan...er/1112-kaplaw/

W ich przypadku była to nowsza Adria i po profilu widzę że inna zlosnik.gif

 

O tu są zdjęcia http://www.campingferie.dk/h7_campingvogne/s/nyheder2005_adria.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie jest popularne takie rozwiązanie z powodu wymiaru między łóżkowego :hmm: Na zwykłym pięterku nie ma nadmiaru miejsca a co dopiero na potrójnym :bzik: chętnie zobaczyłbym to na żywo ... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie informacje, ale mimo wszystko poszukuję czegoś w latach 96-99 z prostego powodu - cena.

 

Z moim wiadomości wynika, że tylko Adria i tylko ten model (Unica (A lub B lub C) 430dk) w podanych latach miał to rozwiązanie.

 

No chyba, że nie dotarłem jeszcze do jakiegoś modelu Kip'a ?

 

a odnośnie miejsca: jak się dobrze przyjrzeć, to widać, że przy potrójnym łóżku nie ma schowka (ani siedzisk, ani stolika), więc przestrzeń między łóżkami jest porównywalna (za cenę braku stolika otrzymujemy dodatkowe miejsce noclegowe, na samym dole, bez ograniczenia kg oczywiście).

 

Pozdrawiam,

Adam

 

p.s. dodam jeszcze, że mam już namiary na jedną ale nie mam jeszcze zdjęć no i muszę poczekać do marca, żeby ją obejrzeć, bo wyjedzie ze Stallingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak się dobrze przyjrzeć, to widać, że przy potrójnym łóżku nie ma schowka (ani siedzisk, ani stolika), więc przestrzeń między łóżkami jest porównywalna (za cenę braku stolika otrzymujemy dodatkowe miejsce noclegowe, na samym dole, bez ograniczenia kg oczywiście)....

 

 

to widziałem ale i tak wymiar jest mniejszy niż przy zwykłym pięterku :-] spanko jak w trumnie :hehe: i jeden na podłodze śpi :hehe:

 

 

żeby nie było że się czepiam to tak sobie tylko gdybam :ok: a rozwiązanie jest pomysłowe i daje dodatkowe mozliwości :-]

 

 

Powodzenia w poszukiwaniach :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe jestem pewien, czy Buerstner nie miał w ofercie czegoś takiego. Wydaje mi się, że tak. Jacekwwa ma katalog - może sprawdzić ;-)

Innym rozwiązaniem jest takie jak w angielkach. 3 łóżka w rogu. Znajdę fotkę to zamieszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie udało mi się znaleźć do 99 roku innego modelu. Od roku 2000 już ceny są inne, bo to przecież "dwójka z przodu"... eh szkoda gadać

 

W każdym razie znalazłem i udało mi się kupić Adrię Unica 430dk winner.gif z 1998 roku (dokładnie z października) od pierwszego właściciela.

 

Fajny rodzynek, zdecydowanie przyczepa mało spotykana na co dzień. Do obejrzenia w aktualnej ofercie naszej firmy.

 

Pozdrawiam,

Adam

 

p.s. teraz celujemy w Columbusa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.