Skocz do zawartości

import holownika


ADRIAn

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wypytać sprzedającego o wszystkie wady samochodu , wady różniące go od nowego . Wszystkie parametry auta łącznie z ciśnieniem w cylindrach i zużycie opon .

 

Raz na ileś lat sprzedaje samochód, ale gdyby ktoś zapytał mnie o to czym się różni od nowego, to powiedział bym że jest głupi jak but, a gdyby zapytał o ciśnienie w cylindrach, to opowiedział bym mu dowcip o wężu i zegarze czyli: "sssssspie.... tyku tyku ty kut..." .

Trochę powagi kolego. Stary jest stary, i od nowego różni się tym że jest stary. A nikt normalny nie będzie sprawdzał ciśnienia w garach tylko dlatego że sprzedaje auto.

 

Adrian, daj link do ogłoszenia. Ryzykujesz tylko tym że ktoś z nas zgarnie Ci go sprzed nosa.

Powiedz jakie auto, podaj VIN, a nie ma mocnych aby ktoś z forowiczów Ci go nie sprawdził!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Powiedz jakie auto, podaj VIN, a nie ma mocnych aby ktoś z forowiczów Ci go nie sprawdził!

 

 

 

 

 

 

 

Kolego , kłania się nisko treść pierwszego postu w temacie ........... "do sprowadzenia" ............. chyba nie ma mocnych ( jak piszesz) by nasi "forowicze" byli tam gdzie ten samochód :niewiem:

 

 

 

Powagę to ja tracę jak widze frajerów dających za free komus kasę bo pięknie napisał ogłoszenie ..... Uwierz , że mało kto spełni moje wymagania ale są tacy handlarze , którzy naprawdę znają się na swojej robocie i spełnia te warunki ..............

 

pozdrawiam :policja:

 

Raz na ileś lat sprzedaje samochód, ale gdyby ktoś zapytał mnie o to czym się różni od nowego, to powiedział bym że jest głupi jak but.

 

 

 

 

głupi nie pyta a Ty nie handlarz czyli ... niepotrzebnie się jadowisz :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja się nie jadowię. Tylko to głupie pytanie. Nawet najbardziej zadbane auto stare, jest po prostu stare, więc ma wszystkie wady starego czy używanego auta.

 

A w kwestii VINu, w wielu polskich serwisach auto nie będące w Polsce też można sprawdzić po VINie.

 

A zaliczka czy nawet zadatek dla człowieka znikąd to oczywiście nie wchodzi w grę, to wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek minoł i :pupa: . Facet nie dzwonił ani z nim nie można się skontaktować od kilku dni. Tak jak obiecałem podaje namiar na oferte: nr. C22876355 http://otomoto.pl/hy...-C22876355.html

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena (brutto):27 000 PLN / 6 463 EURTyp:HatchbackRok produkcji:2008Przebieg w km:28 000 kmSkrzynia biegów:manualnaMoc:140 KM (103 kW)Pojemność skokowa:2000 cm┬│Rodzaj paliwa:olej napędowy (diesel)Kolor:czarny-metallic

Dodatkowe wyposażenie:

ABS, 4x4, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, ASR, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, ESP, światła przeciwmgłowe, pod. przednia szyba

 

 

Dodatkowe informacje:

serwisowany w ASO, bezwypadkowy, garażowany

 

 

Opis pojazdu:

auto sprzedaje z kompletem opon zimowych i letnich udokumentowany przebieg bezwypadkowy zadbany orginalny lakier auto posiada drobne przetarcie ukazane na ostatnim zdj. prosze dzwoinic pod nr. 663 079 172

 

 

Dane kontaktowe

Serwis otoMoto nie posiada dodatkowych danych Sprzedającego, poza zawartymi w ogłoszeniu.

 

Polska, Kunice (woj. dolnośląskie)

 

tel.:+48 663079172+48 ÔÇŽ wyświetl numerNapisz do sprzedającego--

Numer ogłoszenia: C22876355

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Bardzo dziękuje wszystkim za odpowiedzi w temacie :dzieki: .

 

edit: Przytocze jeszcze bajeczke sprzedającego która miała uwiarygodnić tak niski przebieg i cene.Jest ponoć autem pokazowym ze szwedzkiego salonu hyundaia.

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: Przytocze jeszcze bajeczke sprzedającego która miała uwiarygodnić tak niski przebieg i cene.Jest ponoć autem pokazowym ze szwedzkiego salonu hyundaia.

 

Witam mnie z tego co wiadomo to auta pokazowe w salonach gdzie kolwiek to jest przeworzone sa autotransporterem (LOHRA)

Wiec jesli jest to auto salonowe nowe to czemu jest przebieg 28.000 km co nagle kupiec przejechal sie niem po zakupie przez 3 lata i wstawil go spowrotem do salonu

nie wierze w takie bajki zeby tak bylo .

NAWET jesli juz tak jest to takie autko zostalo by opylone w gronie znajomych lub rodzinie pracowniköw tego salonu wiem cos na ten temat bo wujaszek ma takie uklady z TOYOTA w Niemczech jak tylko takie autko sie trafia to dostaje telefon i jedzie ze SZCZECINA po ten wözek , a sam jest handlarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet sprzedaje kilka samochodów, zdjęcia są robione w Legnicy więc auta w PL.

 

Kolega, którego Szwagier mieszka w Kunicach i "siedzi" w autach nic nie wie o tym sprzedającym (Kunice to mała wiocha), jak się czegoś dowie to da znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny Hyundaia Tuscona z rocznika 2008 od 13-18tys za rozbite do około 50tys tylko ten model i ten rocznik

 

 

 

realne ceny "całych wg zdjęć egzemplarzy" ~40tys w górę ...

http://otomoto.pl/index.php?sect=search&sub=car&qid=2323053199&order_by=p&sort_change=Zmie%C5%84

 

 

Ale widać ludzie dalej nabierają się na takie "okazje"

 

 

Cytując A.Einsteina

 

Dwie rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota, ale co do tego pierwszego to nie jestem do końca pewien ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny Hyundaia Tuscona z rocznika 2008 od 13-18tys za rozbite do około 50tys tylko ten model i ten rocznik

 

 

 

realne ceny "całych wg zdjęć egzemplarzy" ~40tys w górę ...

http://otomoto.pl/in...ange=Zmie%C5%84

 

 

Ale widać ludzie dalej nabierają się na takie "okazje"

 

 

Cytując A.Einsteina

 

Dwie rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota, ale co do tego pierwszego to nie jestem do końca pewien ...

 

 

Kamil_K - Myślisz, że nie analizowałem cen ?

- Co konstrukywnego wnosi Twój post ?

- Cytatem chcesz mnie obrazić ? - Jesli tak to dlaczego ?

- Jacy ludzie "nabierają się" ? - Masz na myśli mnie ? Jezeli tak to w jaki sposób "nabrałem się" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O a to ciekawe :)

Może ten handlarz dokłada do interesu ?:thank:

 

 

Bo to wałek, żeby przekręcić chętnego na zaliczkę.

 

 

 

 

To nie tak panowie !

Florian zaufał polskiemu handlarzowi, wpłacił zaliczke i sfinalizował tranzakcje. Teraz wystawił na sprzedaż z przebitką 1200 EURo !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taki żart oczywiscie ...:lol:

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.