Skocz do zawartości

Lista uczestników IV Zlotu Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmmm, ktoś usunął mój poprzedni post w którym próbowałem dopytać się o dzieci z nadzieją, że ktoś poda wiek dzieci....

Niniejszym potwierdzam, że po konsultacjach z rodziną - planujemy przyjazd już w piątek przed południem.

Koniecznie liczymy na ognisko. Ze spływu rezygnujemy.

Skład naszej ekipy to : Ojciec + dwa koczkodany 5 i 7 lat no i moja kochana NIUNIA z nowym przedsionkiem do przetestowania.

NIe widzę też już linków do wydrukowania sobie identyfikatorów :(

 

Do zobaczenia !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, ktoś usunął mój poprzedni post w którym próbowałem dopytać się o dzieci z nadzieją, że ktoś poda wiek dzieci....

Niniejszym potwierdzam, że po konsultacjach z rodziną - planujemy przyjazd już w piątek przed południem.

Koniecznie liczymy na ognisko. Ze spływu rezygnujemy.

Skład naszej ekipy to : Ojciec + dwa koczkodany 5 i 7 lat no i moja kochana NIUNIA z nowym przedsionkiem do przetestowania.

NIe widzę też już linków do wydrukowania sobie identyfikatorów :(

 

Do zobaczenia !!!

 

 

Cześć

Przesyłam Ci linki do identyfikatorów . Post 96 http://forum.karawaning.pl/topic/10525-iv-zlot-pomorza-i-kujaw/page__st__90 w temacie IV Zlot Pomorza i Kujaw

 

Do zobaczenia . Napisz . o której zamierzasz wyjechać .

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. Jak tak dalej pójdzie to będziemy musieli trochę lasu wykarczowaćhmm.gif. Robi się niezłe spotkaniewaytogo.gif. Ale o to chodziyay.gif.

Od razu trzeba będzie się dość ciasno ustawiać, tak że z 270747800-sex.gif nici bo sąsiad usłyszy hahaha.gif.

Muszę się tylko jeszcze dowiedzieć, jak z prądemswieca.gif. Właściciel twierdził, że da radę, ale ja pytałem o około 15 zestawów, a tu taka siła naroduyay.gif.

Super imprezka się szykujepub2.gifgitara.gif.

 

 

 

Koniecznie liczymy na ognisko.

NIe widzę też już linków do wydrukowania sobie identyfikatorów :(

 

Do zobaczenia !!!

 

Ognisko mamy zapewnione w piątek i w sobotę.skromny.gif

A identyfikatory się przydadzą wszystkim. Przy takiej ilości osób to pomaga nie tylko nowym forumowiczom. Zachęcam wszystkich do noszenia. Ja też mam problemy z zapamiętywaniem po pojedynczym przedstawianiusciana.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo Moi Drodzy:

Jaaa identyfikatory już mam WYDRUKANE !!!!

Proszę bardzo ! - kto następny ???

 

W ten weekend ściągam pierwszą pajęczynę z przyczepy ( mojej Niuni)

W następny ładuję akkumulator do Moverka, wypompowuję wodę z piwnicy i przeganiam szczury !

Żona gotuje weki, dzieci trenują przypinanie identyfikatorów a ja kupiłem na allegro starą, używaną oponę z przeznaczeniem na zapasówkę !!!

Jak widać - przygotowania idą pełną parą !!!!

 

O co chodzi z tą wodą w piwnicy???? A cooo- nie macie piwnicy w przyczepie???? :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo Moi Drodzy:

Jaaa identyfikatory już mam WYDRUKANE !!!!

Proszę bardzo ! - kto następny ???

 

W ten weekend ściągam pierwszą pajęczynę z przyczepy ( mojej Niuni)

W następny ładuję akkumulator do Moverka, wypompowuję wodę z piwnicy i przeganiam szczury !

Żona gotuje weki, dzieci trenują przypinanie identyfikatorów a ja kupiłem na allegro starą, używaną oponę z przeznaczeniem na zapasówkę !!!

Jak widać - przygotowania idą pełną parą !!!!

 

O co chodzi z tą wodą w piwnicy???? A cooo- nie macie piwnicy w przyczepie???? :)))

 

Bierzmy przykład!!! brawo.gifbrawo.gifbrawo.gif

 

Siema.

Bardzo proszę o dopisanie dwóch duszyczek do mojej załogi oraz wciągnąć na listę na spływ kajakowy.

z góry dzięki

Dopisałem do załogi 2 duszyczki, a na spływ zapisałem 2 odważnych, tak miało być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymar dowiedziałeś się jak sytuacja wygląda z prądem ? A tak poza tym to czy będzie dla nas miejsce jak w sobotę dopiero dojedziemy :hmm: czy też będziemy musieli stanąć na drodze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Z przykrością muszę poprosić o wykreślenie mas z listy uczestników oraz spływu.Sprawy zawodowe w tym terminie ułożyły troszkę nie po mojej myśli .Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Z przykrością muszę poprosić o wykreślenie mas z listy uczestników oraz spływu.Sprawy zawodowe w tym terminie ułożyły troszkę nie po mojej myśli .Z góry dzięki

 

Bardzo nam przykropad.gif. Nie ma nadziei?

Na razie tylko "wybledniesz" oslabiony.gif na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.