Skocz do zawartości

Lista uczestników IV Zlotu Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mariusz , dopisz naszą dwójkę do spływu . Nooo chyba , że będzie lało , to wtedy zostaną tylko zajęcia w podgrupach :pub::) , albo :sleep: .

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez tomik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo nam przykro, ale sprawy zawodowe zmuszają nas do zaniechania wyjazdu na Zlot :chaja:

 

Proszę nas wypisać, łącznie z kajakami :?

 

Mamy nadzieję, że następnym razem się uda :hej:

 

Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ,dwie załogi mniej to i miejsca wiecej dla innych,hahaha. I za mnie, na moje miejsce na pudle może ktoś wskoczyć ,bo my raczej spontanicznie i na wizytacje wpadniemy autem po naklejke.Jakoś w tym roku nam się nie ułożyło ,ale chcemy sie spotkać choć na chwile,z Bracią Kujawską i Sekcją Mazowiecką oraz starymi i nowymi znajomymi z innych okolic kraju.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ireczku, bardzo mi przykro z tego powodu. Mam tylko nadzieję, że to następny Twój blef.

Zgodnie z tym co pisałem wyżej, zmuszony jestem zamknąć listę na spływ. Przed chwilą podałem liczbę uczestników organizatorowi -29 osób.

Drobne korekty to już na miejscu. Oby tylko pogoda dopisała.

A miejsca a polu starczy, więc na zlocik nasz zapraszamy nadalgitara.gif

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nas proszę jednak wypisać ze zlotu, dziś dostałem mega fajną wiadomość w pracy, że w weekend muszę jechać na pld polski po firmowe auto(jak się nie podoba, to 20 stoi przed bramą na twoje miejsce...), wyjeżdżam w piątek po południu z firmy, to wg moich obliczeń powrót będę robił ok 10-11h(+45min pauzy) w nocy z piątku na sobotę. Jak siły pozwolą, to wjedziemy z Moniką w sobotę wieczorem, ale tego obiecać nie mogę. Przepraszam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę jeszcze mnie dopisać. Prawdopodobnie 1 osoba + pies :-)

 

Zapraszamy

Dopiero teraz załapałem, witam Andrzeju (4x4 tak?)

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nas proszę jednak wypisać ze zlotu, dziś dostałem mega fajną wiadomość w pracy, że w weekend muszę jechać na pld polski po firmowe auto(jak się nie podoba, to 20 stoi przed bramą na twoje miejsce...), wyjeżdżam w piątek po południu z firmy, to wg moich obliczeń powrót będę robił ok 10-11h(+45min pauzy) w nocy z piątku na sobotę. Jak siły pozwolą, to wjedziemy z Moniką w sobotę wieczorem, ale tego obiecać nie mogę. Przepraszam wszystkich.

 

Dasz radę czekamy w sobotę ,ja dlatego wziąłem sobie urlop ,żeby nie było ,że nie zdążę wrócić z trasy pozdrowienia i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety my też już na 100% się nie zjawimy :oslabiony: cóż ... przykro beksa.gif ale będzie jeszcze nie jedna okazja do spotkania :przytul: przepraszamy :dzieki:

 

Ale lipaklotnia.gif. Ale jeszcze będzie okazja w przyszłości.Trudno, życie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.