Skocz do zawartości

IV Zlot Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W związku z tym, że ku naszej uciesze, zgłasza się coraz więcej nowych załóg dodałem wpis w pierwszym poście.

Większość o tym wie, ale może nie wszyscy więc proszę:

 

-Każdy uczestnik zlotu oraz spływu, przyjeżdża na własną odpowiedzialność.

-Zlot i spływ kajakowy jest nieformalny, nie ma organizatora, a jedynie niektóre osoby pomagają innym w uczestnictwie i służą radą.

-Każdy uczestnik odpowiada za siebie i swoją załogę.

-Każdy uczestnik rozlicza się sam z administracją pola namiotowego.

-Nie ma sztywnego planu spotkania, a jedynie luźne propozycje.

Może jeszcze ktoś ze stałych bywalców coś doda, tak aby nie było niedomówień.

Ogólnie każdy robi co chce, nikt nikogo nie zmusza do swoich poglądów ani preferencji sposobu spędzenia tego weekendu.

Mamy się dobrze bawić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna prośba.

Jest nas coraz więcej, więc coraz trudniej połapać się kto jest kto.

Proponuję, aby starym dobrym zwyczajem każdy dla siebie wydrukował i użył identyfikatory dla przyczepki i każdego załoganta. Myślę, że tak będzie łatwiej.

A pliki potrzebne zamieszczam poniżej

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi, i po czemu tyle razy marnowałeś czerwony kolor :hmm: :hmm: :nono: .

Toć chyba każdy wie,no chyba żeby ktoś nie wiedział !!!,ale teraz już wie :lol: :lol: :lol: .

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że ku naszej uciesze, zgłasza się coraz więcej nowych załóg dodałem wpis w pierwszym poście.

Większość o tym wie, ale może nie wszyscy więc proszę:

 

 

-Każdy uczestnik zlotu oraz spływu, przyjeżdża na własną odpowiedzialność.

-Zlot i spływ kajakowy jest nieformalny, nie ma organizatora, a jedynie niektóre osoby pomagają innym w uczestnictwie i służą radą.

-Każdy uczestnik odpowiada za siebie i swoją załogę.

-Każdy uczestnik rozlicza się sam z administracją pola namiotowego.

-Nie ma sztywnego planu spotkania, a jedynie luźne propozycje.

Może jeszcze ktoś ze stałych bywalców coś doda, tak aby nie było niedomówień.

Ogólnie każdy robi co chce, nikt nikogo nie zmusza do swoich poglądów ani preferencji sposobu spędzenia tego weekendu.

Mamy się dobrze bawić!

 

Mariusz , a ja myślałem , że Ty za wszystko odpowiadasz :swiety: .

Oczywiście żartuję . Tak jak piszesz najważniejsza jest fajna zabawa . Do zobaczenia . Wczoraj zrobiłem przegląd budki i już jestem gotów do wyjazdu :drive:

Edytowane przez maciekzal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja wiem, Wy wiecie , Oni wiedzą, ale ja lubię jak wszystko jest czarno na białym (czerwonohehe(1).gif).

Tutaj chodzi bardziej o nowych forumowiczów, których mamy w regionie (na szczęście) coraz więcej.

Ireczku, jak drugą drugą dwudziestkę zmieniłem na zielono, to trochę ruszyło. Został mi się zatem czerwony i nie miałem co z nim zrobić, więc wymyśliłemhahaha.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, aby było odwrotnie. Nie chce za nic odpowiadać i niczym się nie przejmować. Chcę się dobrze bawić.

Lepiej napiszcie jak się rowerki szykują. Ja właśnie wróciłem z pierwszej w tym roku przejażdżki po lesie, normalnie wiosna!!! yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz , wczoraj szykowałem budkę do sezonu , to i do rowerków zerknąłem . Niestety zabrakło czasu aby się przejechać , a dzisiaj rano był mróz .

Do Gołąbka wezmę .Tylko nie wiem jak zabrać naszą Zgagę na rower :niewiem: . Może w koszyku . Zobaczymy .

A czy będzie ktoś z :gitara: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie!, szukamy kogoś z gitara.gif

Co prawda sam trochę próbuję sobie przypomnieć z lat młodzieńczych, ale to żadna wirtuozeria, coś tam mogę, ale nie liczcie za bardzo na moje umiejętności. Jak komu słoń na ucho nadepnął to się obejdziehahaha.gif, ale lepiej by było (dla słyszących), aby znalazł się ktoś bardziej odpowiedni.

Zawsze zostaje jeszcze karaoke, bo czasami człowiek musi hehe(1).gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.