Skocz do zawartości

IV Zlot Pomorza i Kujaw


Rekomendowane odpowiedzi

No wreszcie trochę drgnęło, ale ciężko było, już traciłem nadzieję. W końcu Pan Krzysztof Małgorzewicz wykazał dobrą wolę i zaprasza nas za 35 złotych od zestawu za dobę.

Dwa ogniska mamy darmowe.

Pan Krzysztof posiada także rowery turystyczne, może wypożyczyć po 20 zł/dzień.

Polecił, jako ciekawe miejsce ścieżkę dydaktyczną w Woziwodzie.

Teraz muszę ruszyć spływ. Napisał mi 25 zł od osoby, kajaki plastikowe, wygodne. Jeśli chcemy możemy skorzystać, lub wynająć gdzie indziej - tak napisał.

Trochę go poduszę. Chyba, że ma ktoś namiary na tańsze, ale żeby były wygodne.

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tymar jeżeli "plastikowe" czyli szklaki to 25 to drogo a jeżeli prawdziwie plastikowe czyli polietylen (jaki i czyj on by nie był) to dobra cena i nie ma co szukać dziury w całym.

Musi być konkret - czyli jakie dokładnie kajaki -> producent, model, rok produkcji ( bo to są 3 zmienne które wpływają na cenę nowego i wypożyczenia)

 

Jak już Patryk napisał szczecin obserwuje temat ............ bo szczecin ma różne głupie pomysły :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę ogarnięty przed majówką to wielce prawdopodobne ............... ale w naszej robocie to ciężko jednoznacznie stwierdzić bo wolne albo będzie albo go nie będzie :-)

I to jest krytyczne kryterium .............. a czasami nawet jak wolne jest to jestem taki worek że i tak mnie nie ma ( jak na ostatnim zlocie na Kaszubach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle mojej wiedzy moja reputacja na zlotach kaszubskich jest 0 (zerowa) więc gdzie miała by spaść ? :-)

Może to patryk cieszy się jakimiś względami i reputacją .............. ale tego nie jestem w stanie śledzić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymar jeżeli "plastikowe" czyli szklaki to 25 to drogo a jeżeli prawdziwie plastikowe czyli polietylen (jaki i czyj on by nie był) to dobra cena i nie ma co szukać dziury w całym.

Musi być konkret - czyli jakie dokładnie kajaki -> producent, model, rok produkcji ( bo to są 3 zmienne które wpływają na cenę nowego i wypożyczenia)

 

 

No i Pan Krzysztof odpisał:

"Witam zdjęć nie posiadam ale są to kajaki politurenowe typu VISTA"

Pływałem już takimi, faktycznie warte są ceny. W porównaniu do tych starych z PVC to niebo i ziemia. Mam problemy z kręgosłupem i po dłuższym czasie w pozycji siedzącej jest ciężko, ale w tych kajaczkach było mi na prawdę wygodnie.

A tak je widzi wujek Google: ZDJĘCIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja dziś odwiedziłem niezaprzyjaźnioną aptekę i dokonałem zakupu specyfików które pomogą mi się wyprostować i towarzyszyć wam w wyprawie kajakowej, bo na dzień dzisiejszy to ja się nadaję tylko do leżenia :pad::oslabiony: , nie wspomnę o rowerkach.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja dziś odwiedziłem niezaprzyjaźnioną aptekę i dokonałem zakupu specyfików które pomogą mi się wyprostować i towarzyszyć wam w wyprawie kajakowej, bo na dzień dzisiejszy to ja się nadaję tylko do leżenia :pad::oslabiony: , nie wspomnę o rowerkach.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

przytul.gif Jacku trzymaj się. Rozumiem Cię doskonale, ale do spotkania się zagoi. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.:banan:

Temacik zlotu w obserwacji na 80% sie zjawimy , ale przyjazd potwierdzimy.

Rowerki i kajaki to super rozrywka .

Pozdrowienia i do zobaczenia na zlocie.

 

Zapraszamy, nie ma się co zastanawiać, jedziemy i jużyay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz muszę ruszyć spływ. Napisał mi 25 zł od osoby, kajaki plastikowe, wygodne. Jeśli chcemy możemy skorzystać, lub wynająć gdzie indziej - tak napisał.

Trochę go poduszę. Chyba, że ma ktoś namiary na tańsze, ale żeby były wygodne.

 

 

Hello!

Takie same kajaki, np we Sworegaciach kosztują około 35zł szt. A teraz przed sezonem letnim to pewnie taniej. Do tego trzeba doliczyć koszt przywozu lub odebrania kajaków. http://www.kajaki-ka...y.pl/cennik.htm

Oczywiście nie kalkuluje się przewóz kajaków ze Swrnegaci do Gołąbka. Nie wiem Tymarku jak dogadałeś się z właścicielem odnośnie dowozu kajaków. Chyba że zaczynamy i kończymy spływ w tym samym miejscu? Mimo wszystko proponowana cena od osoby wcale nie jest mała. Nie wiem skąd biorą się takie stawki, może brak konkurencji? W zależności od ilości chętnych na spływ można by poszukać w okolicy bardziej korzystnej oferty. Albo cisnąć właściciela bo może zarobić, albo nie zarobić wcale.

 

 

 

Gmina Tuchola

„Kajak - Krystyna Lepak - Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego”

Woziwoda 2

Rezerwacja w weekendy

Tel. +48 52 334 13 39

tel. +48 606 958 565

 

Auto – Serwis - Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego

Tuchola, ul. Budowlana 2,

tel. +48 52 559 01 92 / 559 01 76

 

Wypożyczalnia i dowóz kajaków

Edmund Rogowski

Legbąd

tel. +48 52 334 15 04

 

Wypożyczalnia kajaków „Relax”, Tuchola

tel. +48 692 008 922

 

Wypożyczalnia kajaków Gołąbek, Świt

tel. +48 608 703 010

 

Wypożyczalnia Kajaków; Nadolna Karczma

tel. +48 52 559 23 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hello!

Takie same kajaki, np we Sworegaciach kosztują około 35zł szt. A teraz przed sezonem letnim to pewnie taniej. Do tego trzeba doliczyć koszt przywozu lub odebrania kajaków. http://www.kajaki-ka...y.pl/cennik.htm

Oczywiście nie kalkuluje się przewóz kajaków ze Swrnegaci do Gołąbka. Nie wiem Tymarku jak dogadałeś się z właścicielem odnośnie dowozu kajaków. Chyba że zaczynamy i kończymy spływ w tym samym miejscu? Mimo wszystko proponowana cena od osoby wcale nie jest mała. Nie wiem skąd biorą się takie stawki, może brak konkurencji? W zależności od ilości chętnych na spływ można by poszukać w okolicy bardziej korzystnej oferty. Albo cisnąć właściciela bo może zarobić, albo nie zarobić wcale.

 

 

 

 

 

Cześć.

Jutro podzwonię jak trochę czasu wygospodaruję. Na razie mam informację taką, że cena 25 zł obejmuje transport ludzi i kajaków na start lub metę. Pan Krzysztof napisał też że nie musimy korzystać z jego kajaków, możemy załatwić gdzie indziej, nie ma nic przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.