Skocz do zawartości

Szukam do 1380 DMC z dwoma sypialniami (jedna piętrowa)


liwiusz333

Rekomendowane odpowiedzi

no to należy pogratulować, bardzo fajnie się prezentuje, widzę, że dziewczyny też zadowolone :P - a to chyba "prawie" najważniejsze hehe :]

 

no i jest bagażnik rowerowy... masa niewielka - taka jak mojej angielki minimalnie dłuższej - tak z ciekawości masz dokładne wymiary ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maarec - szerokość 230cm, długość całkowita 706cm.

Jery - czy to wymaga jakiejś specjalnej procedury? Jak na razie jestem jak najbardziej optymistą, ale oczywiście najpierw musze sprawdzić przyczepkę w boju, wtedy sie piszę.

Bodzioklb i Kocer - zgadzam się zupełnie, ale jak mi tłuamczył właściciel najpierw musze ja przerejestrować i dopiero potem z nowymi papierami ja odebrać. A ja jestem tylko czasowym rezudentem w NL i jest tylko jedno miejsce dla mnie gdzie mogę przerejestrować przyczepkę, to jest na samym południu NL a przyczepka jest na płn. A niestety mam dwa tygodniowe wyjazdy przed sobą i stąd to opóźnienie. Wierzcie mi, ze gdybym mógł to bym tam został w niej przenocował.:sleep:

 

Przy okazji pytanie, ewentualnie dwa:

Przyczepka ma wyjście na gniazdko 13-pinowe. Czy lepiej w takim razie zainstalować w aucie gniazdo 13-pinowe, czy 7-pinowe i dokupić przejściówkę?

Można przenieść temat do innego działu, czy trzeba otworzyć od nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maarec - szerokość 230cm, długość całkowita 706cm.

Jery - czy to wymaga jakiejś specjalnej procedury? Jak na razie jestem jak najbardziej optymistą, ale oczywiście najpierw musze sprawdzić przyczepkę w boju, wtedy sie piszę.

Bodzioklb i Kocer - zgadzam się zupełnie, ale jak mi tłuamczył właściciel najpierw musze ja przerejestrować i dopiero potem z nowymi papierami ja odebrać. A ja jestem tylko czasowym rezudentem w NL i jest tylko jedno miejsce dla mnie gdzie mogę przerejestrować przyczepkę, to jest na samym południu NL a przyczepka jest na płn. A niestety mam dwa tygodniowe wyjazdy przed sobą i stąd to opóźnienie. Wierzcie mi, ze gdybym mógł to bym tam został w niej przenocował.:sleep:

 

Przy okazji pytanie, ewentualnie dwa:

Przyczepka ma wyjście na gniazdko 13-pinowe. Czy lepiej w takim razie zainstalować w aucie gniazdo 13-pinowe, czy 7-pinowe i dokupić przejściówkę?

Można przenieść temat do innego działu, czy trzeba otworzyć od nowa?

 

zdecydowanie rób 13 pinowe - sprawdź opis w instrukcji przyczepy - tak aby wtyczka w aucie idealnie pokrywała się z tą w przyczepie - raczej jest to standard, ale Ktoś mógł coś dokładać, przerabiać itd - i będziesz miał później drugą robotę.... pamiętaj o grubych kablach do lodówki i ładowania AKU - znaczy zwróć uwagę fachowcowi.

 

na 13pin + przejściówka, nie będziesz miał świateł cofania w przyczepie - a to już nie zgodne z przepisami - skoro są mają świecić, przy okazji warto zwrócić uwagę, aby przy montażu uruchomili Ci w aucie lub domontowali - kontrolkę - żarówek przyczepy - będziesz miał idealnie zgodnie z przepisami.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.