Skocz do zawartości

Mój Abi Marauder.


fangorn

Rekomendowane odpowiedzi

Co, gdzie, kiedy, jak, dlaczego niewiem.gif

Dobre, dobre ale kolega nie czyta innych działów i stąd niewiedza. Opisywałem zdjęcia robiłem, dyskusję przeniosłem do właściwego działu a tu akuku. Ale nic to. Poczekaj idę zrobić zdjęcie bardzo ogólne.

post-8487-0-41405600-1328045434_thumb.jpg

Edytowane przez fangorn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz doczytałem do końca . Chodziło mi własnie o to aby w nowym temacie było wiadomo o co chodzi również dla tych , którzy nie śledzili wcześniej Twoich postów.

 

Życzę zadowolenia z przyczepki i do zobaczenia gdzieś w trasie30.gif

Edytowane przez GEMIX (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega (ja) czyta inne tematy, ale jak zaczęły się pokazywać żółte i czerwone kartki to odpuściłem, bo po co sobie głowę zawracać niewiem.gif

Teraz doczytałem do końca . Chodziło mi własnie o to aby w nowym temacie było wiadomo o co chodzi również dla tych , którzy nie śledzili wcześniej Twoich postów.

 

Życzę zadowolenia z przyczepki i do zobaczenia gdzieś w trasie30.gif

 

Teraz kumam, nie ma sprawy. :skromny:. Mój nowy nabytek z dnia wczorajszego, ABI MARAUDER CT 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, niezły 'gabaryt'waytogo.gif

Ale wredna pogoda się nam kolego trafiła, ja kupiłem swoją w poprzednim tygodniu i stoi. Nie można na spokojnie pooglądać przyczepki przez ten mróz rant.gif

Gratuluję zakupu i niech przyczepka daje zadowolenie tobie i rodzinie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, niezły 'gabaryt'

Ale wredna pogoda się nam kolego trafiła, ja kupiłem swoją w poprzednim tygodniu i stoi. Nie można na spokojnie pooglądać przyczepki przez ten mróz

Gratuluję zakupu i niech przyczepka daje zadowolenie tobie i rodzinie. Pozdrawiam.

 

 

 

 

Dziękuję.

 

 

Tak gabaryt niezły, to prawda; zwłaszcza na drodze to się odczuwa. Nie wstawiam fotek bo tak jak piszesz, pogoda nie sprzyja. A z resztą pokomisowy design, nie jest atrakcyjny, trzeba ją umyć, wyczyścić, etc.

Edytowane przez fangorn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gabaryt niezły, to prawda; zwłaszcza na drodze to się odczuwa.

Musisz pomyśleć nad wymianą zaczepu na stabilizowany :hmm:

 

 

Ładny kolor środka :ok: - jasna ale nie biała. Jeszcze raz gratulacje :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce parkingowe to chyba tymczasowe, do wiosny - bo teraz tak jakoś krzywo stoi, przy trzepaku ?

 

ja podziwiam ludzi, którzy trzymają swoje budki od tak - na kawałku trawnika pod blokiem - u mnie po tygodniu albo nie miałbym wszystkich okien, albo po przyczepie zostałaby rama i trochę popiołu...

 

 

może jakiś osiedlowy parking strzeżony? rodzina na wsi ? ktoś znajomy nie ma kawałka stodoły ?

 

szczęśliwych wyjazdów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakiś osiedlowy parking strzeżony? rodzina na wsi ? ktoś znajomy nie ma kawałka stodoły ?

szczęśliwych wyjazdów !

 

 

 

 

Nie ma problemów, na razie żadnych. Stoją inne nic się nie dzieje, zresztą muszę nią jak najszybciej gdzieś wyjechać bo w tym roku koniec świata. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz pomyśleć nad wymianą zaczepu na stabilizowany .

 

 

Tak masz rację, zrobię to najszybciej jak to będzie możliwe, muszę znaleźć sklep z częsciami do przyczep kempingowych w Krakowie. Słyszałem że jest gdzieś na ul.Nowohuckiej. Krakusów proszę o potwierdzenie lub wskazanie mi lokalizacji takich sklepów.

 

 

Ładny kolor środka :ok: - jasna ale nie biała. Jeszcze raz gratulacje

 

 

 

 

Dziękuję, jest naprawdę fajna. Stoi trochę krzywo ponieważ chętnych z rodziny do oglądnięcia wielu i stoi jednym kołem na korzeniu; gdybym ją pchnął dalej, drzewo utrudniało by wejście do przyczepy. Ale jak już wszyscy zobaczą to ją ustawię w prawidłowy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę znaleźć sklep z częsciami do przyczep kempingowych w Krakowie. Słyszałem że jest gdzieś na ul.Nowohuckiej. Krakusów proszę o potwierdzenie lub wskazanie mi lokalizacji takich sklepów..

 

O Nowohuckiej nie słyszałem ale masz jeden ABM Campers na Bagrowej 9, drugi na Zawiłej i trzeci na Tynieckiej 118 E Elkamp, Masz też sklep z częściami do p. towarowych ul. Nad Serafą 56 - jeżeli chodzi o zaczep to powinno być taniej. A jeszcze kawałek za Skawiną Pamer 32-051 Wielkie Drogi k/Skawiny Facimiech 163 :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.