Skocz do zawartości

Otwarcie sezonu


Rekomendowane odpowiedzi

Bolków zaproponowałem na 1 maja bo nie wszyscy będą mieli na tyle dni wolnych aby pojechać na 11 zlot beksa.gif

Tak , tak . To zrozumiałe . Jest to chyba dobre miejsce jako alternatywa zlotu w Białym Brzegu .

 

A co do wcześniejszego terminu to pogadamy na spotkaniu walentynkowym .

"Cóś" ustalimy konkretnego i poinformujemy na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulicy Sudeckiej jest duży ruch, więc jeśli chcesz spokoju, to nie licz na to. Zalety: mieszkasz 300 metrów od centrum i na wylocie na Karpacz. W Miłkowie chyba jest jednak spokojniej. Zależy na co liczysz? Mieszkałem w Jeleniej 25 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taką cichą propozycję aby kwietniowo-majowy weekend spędzić w Sławiewaytogo.gif.

Myślę że ośrodka nie trzeba reklamować, a wiemy że zawsze jesteśmy tam mile widzianymi gośćmi 526.gif.

Dlatego my własnie tam planujemy rozpocząć tegoroczny sezon tn24camping.gifgitara.gif , bo względy zawodowe nie pozwalają pojechać do Białego Brzegu beksa.gif.

Więc zapraszamy wszystkich chętnych do cyklicznej majówki w Sławie pifo.gif .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taką cichą propozycję aby kwietniowo-majowy weekend spędzić w Sławiewaytogo.gif.

Myślę że ośrodka nie trzeba reklamować, a wiemy że zawsze jesteśmy tam mile widzianymi gośćmi 526.gif.

Dlatego my własnie tam planujemy rozpocząć tegoroczny sezon tn24camping.gifgitara.gif , bo względy zawodowe nie pozwalają pojechać do Białego Brzegu beksa.gif.

Więc zapraszamy wszystkich chętnych do cyklicznej majówki w Sławie pifo.gif .

 

 

 

 

Witam...jeśli Sława, to moja ekipa się pisze na poznanie kilku osób z forum :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że tytuł wątku brzmi otwarcie sezonu, to nie będę twardo się trzymał tylko weekendu 1 majowego. Zatem czy są chętni, by się spotkać przed pierwszym maja? Rozumiem, że Arek Finger coś myśli o 1 kwietnia. Jeżeli mogę zasugerować, to 1 kwietnia blisko gór (lub w górach) będzie miał charakter nieco zimowy, bo o tej porze jeszcze wiosny tam nie będzie. Dlatego szukając miejsca należy to robić na nizinach w pewnym oddaleniu od zaśnieżonych szczytów. My z Kasią i dziaciakami jesteśmy chętni na kwietniowy wypad, byle nie było to zbyt daleki i nie trzeba bylo jechać autostradą (holerny via-toll :klnie: )

Edytowane przez terenowiec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze , że Cię , nasz Drogi Terenowcu , nie zrozumiałem bo sugerujesz aby być blisko gór a jednocześnie piszesz o nizinach .

 

Organizując coś w okolicach 1 kwietnia trzeba brać pod uwagę miejsce dogodne do dojazdu .

Mam tu na myśli dojazd do miejsca i poruszanie się już na miejscu .

Wiele kempingów , o ile są w tym czasie otwarte , nie mają gruntu w którym się nie zakopiemy .

Zostawić po sobie demo w postaci zrytego pola nie jest sztuką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taką cichą propozycję aby kwietniowo-majowy weekend spędzić w Sławiewaytogo.gif.

 

 

 

jesteśmy za sławą i myślę że jako alternatywa dla forumowiczów z naszego regionu niemogących z różnych przyczyn jechać na XI Zlot Karawaning.pl to bardo dobra lokalizacja

można by było zrobić listę chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można prosić o link do ośrodka w Sławie, :dzieki: ....i robimy listę :slina: ?

 

w miejsce linku do ośrodka wkleję link do naszego zlotu VII ZLOT

 

 

 

A co do listy to proszę:

(kopiuj i wklej a następnie dopisz się)

 

1. AKISSJG - 2 osoby

2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, skoro proponujesz już listę na Sławę to mam rozumieć że podejmujesz się organizacji tegoż spotkania. Bo jeżeli nie możesz z różnych powodów zająć się zorganizowaniem takiego zlotu to raczej nie mąćmy ludziom w głowach listą, która może się okazać listą bezwartościową bo nikt nie podejmie się organizacji. Zresztą, będziecie na Walentynkach to pogadamy, mamy jekieś pomysły z Arkiem ale dopuki nie omówimy tego w szeszym gronie to nie chcemy nic mówić. Czym więcej głów tym lepiej, wobec czego zapraszam Koleżanki i Kolegow do przestudiowania tematu z Walentynkami Dolnoślązaków i dołączenie do grona chętnych - czas ucieka :bevil::piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i owszem my wybieramy się do Sławy, co do organizacji to nie jest planowana żadna konkretna operacja typu zlot, tylko spotkanko lokalne dla tych co niekoniecznie mogą pojawić się na zlocie. Ośrodek OSIR w Sławie jest otwarty i gotowy na przyjęcie nawet większej grupy i nie wymaga żadnych dodatkowych organizacji. Dlatego też nie uważam aby lista na spotkanie w tym miejscu i czasie była niepotrzebna a jest wręcz wskazana abym mógł mniej więcej poinformować dyrekcję ilu nas może przyjechać na majówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ściągając większą ilość zestawów na jakikolwiek kemping można wynegocjować specjalne warunki, zachęcając większą liczbę ludzi do wspólnego spotkania trzeba pomyśleć o zorganizowaniu im chociaż odrobinę czasu, przecież nie zwalimy się w 50 - 100 zestawów tylko po to żeby plumkać przez 5 dni, właśnie to miałem na myśli pisząc o organizatorze, nie była to żadna docinka czy coś w tym rodzaju, tylko myślę że na zasadzie skrzyknięcia to można się spotkać w znacznie mniejszym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.