Skocz do zawartości

Proszę o opinie przyczepki Burstner D CLUB 390 TN


krisio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Może ktoś się wypowie na temat tej przyczepki.Pasuje nam bo jest łózko piętrowe.Zdjęć nie ma za wiele ale wysłałem prośbę o więcej fotek.Jak tylko będą to podeślę.

pozdrawiam

 

http://otomoto.pl/burstner-d-club-390-tn-T2572793.html

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, na fotkach nie wiele widać. Przynajmniej umyta :smirk: To co zwróciło moją uwagę to malowany dyszel - trzeba by uważnie zaglądnąć pod spód dlaczego. Po za tym lekkie rysa przy lampie od przedsionka - perforacji raczej nie ma.

 

Trzeba poczekać na inne fotki :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej rysy - przyjrzałbym się uważnie. Nie jest na przelot, ale może być łączenie ściany i dachu naruszone. Oczywiście to tylko sugestia na głębszą obserwacj]\ę. Sprzedawca raczej godny polecenia, ale zawsze trzeba uważać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciasno kadrowane - przyczyna najprawdopodobniej wąsko między przyczepami. Ale skutek - nie widać newralgicznych miejsc - narożników. Blacha wygląda równiutko, więc przypuszczalnie budka nie miała poważnych uszkodzeń, ale narożniki trzeba by zobaczyć. Na tylnej ścianie, po lewej stronie widać silne zabrudzenia. Na pewno w tym miejscu ciekła woda (w końcu nic dziwnego). Warto by się przyjrzeć co spowodowało, że ciekła takim strumykiem w tym miejscu. No i jak wygląda narożnik w tym miejscu.

Co do ramy - wygląda OK w tym miejscu, które fotograf pokazał. A jak bliżej tej części pomalowanej? Czmu była malowana? Mam wrażenie, że w miejscu, gdzie dyszel wchodzi pod przyczepkę widać jakiś spaw. To trochę dziwne miejsce na spaw. Prawdę powiedziawszy, moim zdaniem, zdjęcia w środku w ogóle nic nie pokazują. Miało być więcej - to jest więcej. Ale niewiele pokazujących cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że ten dyszel jest od jakiegoś innego sprzętu? Wygląda jakoś tak "chudo", a rama pod cepką normalna, alu.

Coś mi nie pasuje...

 

Czy od innego to cięzko stwierdzić. Na pewno jest malowany. Tak samo jak zaczep i kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że ten dyszel jest od jakiegoś innego sprzętu? Wygląda jakoś tak "chudo", a rama pod cepką normalna, alu.

Coś mi nie pasuje...

 

Ja tam nie widzę nic szczególnego w tym dyszlu. To mała cepka - ja mam chyba taki sam. Ale intryguje mnie malowanie - na zdjęciu wygląda bardzo porządnie nie robione pędzlem w garażu. Może ktoś miał taki kaprys, żeby pomalować, a może coś jest na rzeczy. Z fotki nic nie wynika :niewiem:.

 

Na tylnej ścianie, po lewej stronie widać silne zabrudzenia. Na pewno w tym miejscu ciekła woda (w końcu nic dziwnego). Warto by się przyjrzeć co spowodowało, że ciekła takim strumykiem w tym miejscu. No i jak wygląda narożnik w tym miejscu.

Zaciek jak zaciek - krzywo stoi to i woda spływa z jednej strony. I tak sprawia wrażenie bardo czystej. Myślę, że stajemy się za bardzo przewrażliwieni :smirk: A oględziny na żywo i tak muszą się odbyć...

 

Na innych fotkach też nic nie wyhaczyłem - generalnie sprawia wrażenie zadbanej i nie wytyranej :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający potrafił zrobić zdjęcie dyszla od przodu. Potrafił zdjęcie ramy od spodu (stalowa, ocynkowana, a nie alu - na marginesie), ale bez zdjecia jak jedno łączy się z drugim to bym dalej niż 50 km nie jechał. Jeśli chce sprzedać to niech cyknie fotkę pokazującą co się dzieje w rejonie łączenia czarnego z ocynkiem.

 

Mnie te czarne profile wyglądają na zamknięte kwadraty albo prostokąty bliskie kwadratom. Czy jest jakiś producent, który stosuje zamknięty kwadrat na rejon "V" przechodzący dalej w otwarty ceownik gięty z blachy? Może tak, ale tutaj widzę zmienny przekrój:

 

http://photos04.otom.../T2541451_1.jpg

http://photos04.otom.../T2541451_2.jpg

 

Z drugiej strony wcale się nie zdziwię, jeśli ten czarny kolor daje takie złudzenie optyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak profil

Racja, racja, racja...

 

Powinienem może zmienić monitor, ale ciężko to zrobić w laptopie :-)

 

Mimo wsztstko jakis powód malowania był więc dobrze by było zobaczyć jak czarne łączy się z białym. Choćby tylko dla upewnienia się, że wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mimo wsztstko jakis powód malowania był więc dobrze by było zobaczyć jak czarne łączy się z białym. Choćby tylko dla upewnienia się, że wszystko jest ok.

 

 

To czekamy na fotki :smirk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.