Skocz do zawartości

Adria Forma 400C


misiek_uk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mozesz mi wiezyc lub nie, ale tu -5 odczujesz jak w pl przynajmniej jak -10 czy -15 za sprawa oblrzymiej wilgotnosci, co do prac no niestety na urlop z cepka do pl raczej nie pojedziemy, i tak bez niej 24h w aucie, czyli 3 do 4 dni z urlopu mniej, a do pl jezdzi sie glownie zalatwiac sprawy bo na nic nie ma czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka środowych fotek. Aks zamontowany, w instrukcji w sieci znalazłem że śruby [ fi10 8.8 ] dokręcić z siłą 86nm, mimo zabezpieczających nakrętek i tak dałem jeszcze klej do gwintów, tak w razie co.

post-8419-0-70374000-1328898521_thumb.jpg

post-8419-0-16024400-1328898553_thumb.jpg

post-8419-0-24269700-1328898584_thumb.jpg

post-8419-0-63275800-1328898612_thumb.jpg

post-8419-0-80408000-1328898643_thumb.jpg

post-8419-0-39225500-1328898682_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taka super to ona nie jest, niestety na rozrabiałem myjąc dach ciśnieniowo, nad toaleta puścił silikon, i teraz mam dylemat, finanse wyczerpane na jakiś czas, więc co robić rozwiercać śruby od komina wentylacyjnego i wstawić go tylko na silikon, czy blachę aluminiową przynitować na jego miejsce i czekać do wiosny, bo zaś komin na sam silikon podczas jazdy może odfrunąć, hmm nie wiem, na razie leci tylko do brodzika, ale boje się że pomiędzy ścianami może gdzieś polecieć w końcu.

I niestety wiem, że może i coś tam się działo, ale ja to dobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek silikon to możesz sobie położyć w łazience przy zlewie zlosnik.gif. Daszek lepiej uszczelnić Terostatem lub Sikaflexem waytogo.gif.

Nie chciał bym Cię straszyć, ale to powinieneś zrobić jako pierwsze - nie łudź się że leci do brodzika. Zrób to bo czas działa na Twoją niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon już się zaczął, jeden weekend już za nami, a tydzień przed nami 10 marca ;).

Dzięki za mile słowa.

Na tą chwile jest powiedzmy, ładna pogoda tylko trochę mroźno, więc nic nie robię, musze teraz wymienić uszczelkę pod kolektorem w aucie, sam nie mam czasu, a w warsztatach - nie podejmę się bo auto za stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dziś nurkuje w sieci, i szukam gratów do auta i cepki, i tak sobie myślę, ze może w końcu pomaluje zderzaki do auta i poszukam w końcu silnika 2.2T, a z drogiej strony może jakieś panele słoneczne do cepki, alufelgi, wskaźnik poziomu wody, itp. No a po chwili dochodzę do wniosku ze prócz auta mam kolejne hobby, którym jest cepka, i tak sobie myślę, jak tak dalej będzie, to będzie mnie czekać przeprowadzka, bo mnie kobieta z domu wywali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak sobie myślę, jak tak dalej będzie, to będzie mnie czekać przeprowadzka, bo mnie kobieta z domu wywali :D

Przynajmniej masz już gdzie mieszkać... :przyczepa: - w sam raz na "ciche dni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.