Skocz do zawartości

Adria Forma 400C


misiek_uk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tak sie swieci moja budka wieczorem - 100% led

 

DSC_0807.jpg

 

 

DSC_0808.jpg

 

 

Białe ledy nie rażą już tak w lusterkach a wciąż widoczne

 

DSC_0809.jpg

 

 

DSC_0810.jpg

Edytowane przez misiek_uk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

09/08/2012

 

a więc ledy chyba już 100% na pokładzie są i tu Ukłony dla Pasjonata za to Dziekuję.

 

https://picasaweb.go...2/Adria20120809

 

 

Ojtam ojtam ..... Niema za co ;)

Ważne że się przydały.

 

Przy okazji mam pytanie .

Widziałem w Twojej relacji foto z prac że masz trumavent . (foto po montażu gniazda 12v) Mam tu pytanko.

CZy masz TEB'a na 12v czy 230?. Jeśli na 12v to czy przy regulacji prędkości wiatraka na potencjometrze w obszarze regulacji tak od 2 do ok4 (zegarkowo - za piętnaście do piętnaście po) wyczuwasz wyraźną zmianę prędkości?.

U mnie był potencjometr (wyglądało na oryginał) 2,2k co w w/w obszarze regulacji nie wnosiło żadnych zmian do prędkości.

 

Ps. Bardzo ładnie świeci dupka Twojej cepki , ale czy nie za mocno? (jak byś jechał na przeciwmgielnych) Może to tylko tak w foto widać.

Ja musiałem trochę przyćmić u siebie ledy znane już Tobie Tridonic ;) ale czerwone.

 

Pozdrawiam i tez czekam na CDN. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 12V, hmm to dałeś mi do myślenia z tą prędkością ale chyba idzie płynnie, jedno co mnie denerwuje to auto zmniejsza obroty dopiero jak w budce jest sauna :P.

 

Ps. dupka wyszła tak na foto stop jest na żarówce i jest sporo mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 12V, hmm to dałeś mi do myślenia z tą prędkością ale chyba idzie płynnie, jedno co mnie denerwuje to auto zmniejsza obroty dopiero jak w budce jest sauna :P.

 

Ps. dupka wyszła tak na foto stop jest na żarówce i jest sporo mocniejszy.

 

A u mnie na " A " mam najwolniejsze obroty (7-8v) już na zimnym :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Co by nie było przyczepka wciąż żyje a najlepsze jest to że mogę do niej pojechać każdego dnia i nocy i mam światło, radio i tv, jeden mały panel a ile frajdy w przyszłym roku pomyślimy o większej ilości ;) a za jakiś czas może w ogóle przerobię instalację tak by miało ręce i nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i ktos mi walnol w przyczepe na parkingu zbita lampa pekniety panel za lampa i leciutenko wgnieciona blacha prawie noezauwazalnie ale ja to widze poprostu wrrrrrr

 

Wlasciciele parkingu jutro maja wymoenic lampe sami zaproponowali i spr sie dowiedziec i poszukac ktora przyczepa ma uszkodzenie na tej samej wysokości fotki zapodam jutro

 

Ps kawaki lampy ktos uprzatna wiec ktos o tym wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ktos mi walnol w przyczepe na parkingu zbita lampa pekniety panel za lampa i leciutenko wgnieciona blacha prawie noezauwazalnie ale ja to widze poprostu wrrrrrr

 

Wlasciciele parkingu jutro maja wymoenic lampe sami zaproponowali i spr sie dowiedziec i poszukac ktora przyczepa ma uszkodzenie na tej samej wysokości fotki zapodam jutro

 

Ps kawaki lampy ktos uprzatna wiec ktos o tym wie

 

Witaj Misiek !

To już zrobił brzydko :czerwona:

Powinien chociaż kartkę zostawić z nr telefonu.

Zdarzyć zawsze się może, ale żeby tak bez słowa odjechać :krzykacz:

Mam nadzieję, że uda Ci się ładnie to naprawić.

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak zostawił gościu numer na kartce za wycieraczką służbowego busa . "Zbiłem panu klosz. Przepraszam. To kontakt do mnie XXXXXXXX.

Oddałem kartkę w biurze by załatwiali formalności ale dodzwonili się do Babci nie mającej pojęcia o sprawie. :)

Gość ściemnił z kartką bo obsługa stacji wszystko widziała. :) Na szczęście wraz z kartką w woreczku były odłamki tylnego klosza i dało się pokleić i nic nie widać.

 

Misiek, Głowa do góry . Na pewno dasz sobie z tym radę i nie będzie śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak zostawił gościu numer na kartce za wycieraczką służbowego busa . "Zbiłem panu klosz. Przepraszam. To kontakt do mnie XXXXXXXX.

Oddałem kartkę w biurze by załatwiali formalności ale dodzwonili się do Babci nie mającej pojęcia o sprawie. :)

Gość ściemnił z kartką bo obsługa stacji wszystko widziała. :) Na szczęście wraz z kartką w woreczku były odłamki tylnego klosza i dało się pokleić i nic nie widać.

 

Misiek, Głowa do góry . Na pewno dasz sobie z tym radę i nie będzie śladu.

 

kurde sprytny ten koleś na numer z babcią...:bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.