Skocz do zawartości

Majowe Zlotowisko Beskidników – „Hej Bieszczady jakie cudne”


Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie się gryzie, bo jeszcze nigdy nie miałem tak blisko na oficjalny zlot karawaning.pl :oslabiony:

Mecenas, może przypomnę że najgłośniej gardłowałeś za wspólnym spotkaniem z Niewiadówkami w Polańczyku-wiatr się zmienił? Pójdziesz pod pręgierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecenas, może przypomnę że najgłośniej gardłowałeś za wspólnym spotkaniem z Niewiadówkami w Polańczyku-wiatr się zmienił? Pójdziesz pod pręgierz

 

:niewiem:

zobacz sobie na daty postów, zanim zaczniesz coś wmawiać smirk%281%29.gif

 

miałem się nie udzielać do momentu podjęcia decyzji w/s wyjazdu, ale skoro mnie personalnie wywołałeś to proszę:

 

po pierwsze, byłem za naszym spotkaniem w Bieszczadach, rozmawialiśmy o tym na Mikołajkach

chciałem jechać w Bieszczady, ale już wtedy wam mówiłem że zależy to od urlopu.

Wtedy nie było mowy o zlocie k.pl w naszym rejonie.

 

Na forum niewiadówek temat wyszedł na początku stycznia, wtedy też jeszcze nie było mowy o zlocie k.pl

kontaktowałem się z Rafałem w temacie, nie miał nic przeciwko żeby niewiadówki się do nas dołączyły

napisałem do Paczka kto u nas się tym zajmuje i jak chcą się przyłączyć to nich się skontaktują

 

Temat XI zlotu k.pl pojawił się 12 stycznia, czyli po tych wszystkich dyskusjach, tego samego dnia napisałem do Rafała żeby rozważył zmianę terminu

bo wiedziałem że będą kwasy, część ludzi będzie musiała zdecydować, gdzie jechać bo tym razem oba zloty są w zasięgu "południa" ...

 

Jako że dość jasno pisałem zloty ogólne forum powinny odbywać się blisko centrum, tak żeby większość miała porównywalną drogę

deklarowałem chęć przyjazdu na taki zlot (np dlatego pojechałem do warki), to teraz pasuje mi jechać i spotkać się z całą grupą

w końcu jesteśmy tu również po to ? nie jest to forum beskidników, a forum k.pl i dla mnie duży zlot ma priorytet

 

co wyjdzie, zobaczymy, na dziś wiem że 4 muszę być w krk

 

miałem inny pomysł na wyjazd, taki wspólny pod banderą beskidników ... ale cóż widać lepiej dzielić niż łączyć

udało sie rozwalić południowców ... :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie mecenas rozwinąłeś wątek. , O Bieszczadach była już gadka w Krościenku na listopadowym spotkaniu,byłeś chętny. Wątek na forum pojawił się wczoraj,naturalna kolej rzeczy , a że koliduje z ogólnopolskim zlotem no to cóż ja na to poradzę ? Rozumiem też że brak urlopu nie będzie dla Ciebie przeszkodą w uczestnictwie w ogólnym zlocie karawaningowym ?Gardłujesz na forum niewiadówek o wspólne spotkanie , pojawia się wątek ogólnopolski i Ty już zmieniasz zdanie?

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , że Track zapisuje mnie z urzędu.

Tym razem proszę o skreślenie mnie z listy uczestników z prostej przyczyny

Do maja jest kupę czasu i nie jestem pewny gdzie pojadę , a Trafko jak czegoś nie wie to się nie zapisuje.

Po prostu z gęby nie robię 4 liter.

Na dzień dzisiejszy jest tak.

Powyżej 5 dni wolnego Bieszczady

Poniżej Ogólnopolski zlot

W przypadku pracy 1 lub 3 maja wyjazd gdzieś wokół komina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie mecenas rozwinąłeś wątek. , O Bieszczadach była już gadka w Krościenku na listopadowym spotkaniu,byłeś chętny. Wątek na forum pojawił się wczoraj,naturalna kolej rzeczy , a że koliduje z ogólnopolskim zlotem no to cóż ja na to poradzę ? Rozumiem też że brak urlopu nie będzie dla Ciebie przeszkodą w uczestnictwie w ogólnym zlocie karawaningowym ?Gardłujesz na forum niewiadówek o wspólne spotkanie , pojawia się wątek ogólnopolski i Ty już zmieniasz zdanie?

 

może i w Krościenku gadaliście, ja z Wami rozmawiałem na pewno w Krk i mówiłem jak sprawa wygląda

gdybym wtedy wiedział że jest duży forumowy zlot u nas, to bym od razu był przeciw nakładaniu terminów

 

resztę już wyjaśniłem, dodam tylko że "tylko krowa zdania nie zmienia" :skromny:

 

jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to zapraszam na PW albo GG, bo nie widzę tu sensu ciągnięcia osobistych wycieczek

wczoraj czepiałeś się Tomiiego o osobiste wycieczki, a teraz robisz to samo hehe%281%29.gif

 

ps brak urlopu nie będzie problemem bo na zlot K.pl mam 130km, a w bieszcady 230km,

z tym że na dzień dzisiejszy wiem że mam być na 4 w domu, czyli kilka dni jest i bieszczady są jak najbardziej realne :skromny:

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyjaśnienia. O Zlotowisku Beskidników na wyspie Energetyk w Polańczyku było wiadomo kilka dni po zlocie listopadowym. Wtedy zarezerwowałem termin i miejsce. Nie mogłem tego ogłosić na forum, gdyż Pani Kierowniczka wyspy nie wiedziała jakie będą ceny 2012 r. Wczoraj byłem w Polańczyku, wszystkie szczegóły ustaliłem i po powrocie do domu założyłem nowy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyjaśnienia. O Zlotowisku Beskidników na wyspie Energetyk w Polańczyku było wiadomo kilka dni po zlocie listopadowym. Wtedy zarezerwowałem termin i miejsce. Nie mogłem tego ogłosić na forum, gdyż Pani Kierowniczka wyspy nie wiedziała jakie będą ceny 2012 r. Wczoraj byłem w Polańczyku, wszystkie szczegóły ustaliłem i po powrocie do domu założyłem nowy post.

 

W wszystko gra.

Dla mnie gdy nie będe miał wolnego to 300 km jechać na trzy dni to nie ma sensu.

Pozatym Konrad ma rację , nikt nie wiedział , że Ogólnopolski zlot jest u nas czyli w Południowej części Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i w Krościenku gadaliście, ja z Wami rozmawiałem na pewno w Krk i mówiłem jak sprawa wygląda

gdybym wtedy wiedział że jest duży forumowy zlot u nas, to bym od razu był przeciw nakładaniu terminów

 

resztę już wyjaśniłem, dodam tylko że "tylko krowa zdania nie zmienia" :skromny:

 

jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to zapraszam na PW albo GG, bo nie widzę tu sensu ciągnięcia osobistych wycieczek

wczoraj czepiałeś się Tomiiego o osobiste wycieczki, a teraz robisz to samo hehe%281%29.gif

 

ps brak urlopu nie będzie problemem bo na zlot K.pl mam 130km, a w bieszcady 230km,

z tym że na dzień dzisiejszy wiem że mam być na 4 w domu, czyli kilka dni jest i bieszczady są jak najbardziej realne :skromny:

 

Mecenas, w Bieszczady masz 220 km, a do Białego Brzegu 140 . Wylicz różnicę kilometrów ,przelicz to na ,,drogi,, LPG,wyślij mi dane do przelewu -zapłacę Ci za tą różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecenas, w Bieszczady masz 220 km, a do Białego Brzegu 140 . Wylicz różnicę kilometrów ,przelicz to na ,,drogi,, LPG,wyślij mi dane do przelewu -zapłacę Ci za tą różnicę

 

i po co ciągniesz temat i śmiecisz ? :niewiem:

wiesz że nie chodzi o drogę, bo dla mnie to pikuś jechać 100km dalej, się pracuje się ma :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geloo znowu będziesz placki smażył na ognisku :slina::jesc:hehe%281%29.gif

 

Rafałku jak tylko będzie maszynka do obierania to masz to jak w banku:):)

No chyba że wspólnymi siłami się ręcznie weźmiemy,ale mi tam osobiście taki pomysł się średnio podoba - wole spożytkować tan czas w bardziej przyjemny sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.