Skocz do zawartości

Może nowy rekord?


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

raczej zamiatacz :)

 

Jacku - wielkie dzięki !:dzieki:

Niechcący wyszło na to, że ukradłem Ewie temat :oslabiony: , ale wybaczcie mi, nie pomyślałem - to przez pośpiech i ważny telefon w tym czasie. Nie pomyślałem, kliknąłem i wyszło, jak wyszło.

Jacek zrobił porządek z moimi śmieciami :ok:

 

Ewa - wybacz moje roztargnienie i błąd, NIE CHCIAŁEM, teraz Cię przepraszam :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet:

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lista jest już.... i nie w s-box

 

 

ale trudno ją nazwać listą obecności, najwyżej może to być lista deklaracyjności pojawienia sie określonego dnia o określonej porze na forum :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trudno ją nazwać listą obecności, najwyżej może to być lista deklaracyjności pojawienia sie określonego dnia o określonej porze na forum :niewiem:

 

nie, nie, nie - Krzysiu założył wątek, gdzie każdy będzie podpisywał obecność w dniu i chwili bicia rekordu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie, nie - Krzysiu założył wątek, gdzie każdy będzie podpisywał obecność w dniu i chwili bicia rekordu

 

Jurek - już nie :nono:

Założyłem przez pośpiech i natychmiast wykasowałem (Jurek posprzątał :] )

Taką listę założy EWA :ok: Przecież to jej temat.

My będziemy się tam wpisywać 8-go :yay:

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co ja miałem posprzątać ? :niewiem:

 

No widzisz, znowu się spieszyłem.

Oczywiście miało być Jacek, a nie Jurek :mikolaj:

 

Tak sobie pomyślałem, że mógłby się 8-go, pojawić na forum jakiś "bombowy" temat, który by przyciągnął ludzi :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hmm: ale o czym ?

poza tym wcześniej musiałbyś przygotować jakiś zwiastun tego tematu :palacz:

 

Zwiastun już jest - odpowiedziałeś smirk%281%29.gif

O czym ?

No właśnie, pole do popisu dla wszystkich.

Może ktoś, coś wymyśli :niewiem: , a może nie trzeba i sam pomysł Ewy wystarczy, aby zmobilizować ludzi do wejścia na forum.

Ja na chwilę obecną mam zajętą głowę innymi sprawami, więc brak mi pomysłów, ale tylu Forumowiczów jest zainteresowanych.

Czasu też jeszcze trochę zostało, więc może ...

 

Nie wiem tylko czy założyć listę deklaracji kto będzie 8 lutego, czy już w tym dniu listę obecności?

 

Myślę, że to drugie :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.