Skocz do zawartości

Może nowy rekord?


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak byłam pierwsza :serducha:

Ewa +4

Kristofer + 1 (postaraj się bardziej ;) )

 

Ewa, jak to mówią: z pustego, to i Salomon ....

Akurat 08-go mam tylko taką możliwość, ale może jeszcze coś się zmieni na +

Podaję realne dane :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hmm: - wiem, że włożę "kij w mrowisko" ale takie sztuczne nagabywanie sąsiadów i znajomych zafałszuje wynik :> - czy o to chodzi ?

 

Przecież to tylko zabawa, bez większego znaczenia. Przy okazji przetestujemy serwer ;) czy jest gotów na zwiększenie popularności forum.

 

Rzeczywisty wynik widać codziennie wieczorem...ponad 100 użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to tylko zabawa, bez większego znaczenia. Przy okazji przetestujemy serwer ;) czy jest gotów na zwiększenie popularności forum.

 

Rzeczywisty wynik widać codziennie wieczorem...ponad 100 użytkowników.

 

Jacku, masz rację, że to zabawa ale Jurek również ma rację. Wydaje mi się, że większe znaczenie będzie miał wynik ilu zarejestrowanych użytkowników, będzie jednocześnie na forum. Pozwoli to np. na ocenę, jak bardzo Klubowicze potrafią się zmobilizować dla jakiejś idei. Będzie to ocena bardzo przybliżona, ale jednak. Nie jest to w sprzeczności z logowaniem się osób postronnych (gości), ponieważ statystyka serwera oddziela i sortuje ilość zalogowanych z każdej wymienionej grupy :hmm:.

Reasumując: przynajmniej dla mnie, ciekawszy będzie wynik w rubryce zalogowanych użytkowników :ok: .

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Pozwoli to np. na ocenę, jak bardzo Klubowicze potrafią się zmobilizować dla jakiejś idei. Będzie to ocena bardzo przybliżona, ale jednak. Nie jest to w sprzeczności z logowaniem się osób postronnych (gości), ponieważ statystyka serwera oddziela i sortuje ilość zalogowanych z każdej wymienionej grupy :hmm:...

 

 

Oooo widzę że szykujesz pospolite ruszenie tn24camping.gif270635636-JUMP2.gif, tylko takie nowoczesne :) razem z kobietami mam nadzieję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.