Skocz do zawartości

Hobby 600MO


Marian1949

Rekomendowane odpowiedzi

Witam brać carawaningową poniewarz po moim powitani z wami dostałem sporo pytań od na temat moich samochodów cempingoych .Postaram się w wielkim skrócie opisać je a gdy będzie jakieś zainteresowanie to winnym temacie opisze dokładnie każdy z nich a miałem ich do tej pory 3 sztuki oprócz Dwa zbudowałem sam a Hobby kupiłem do remontu i sam go wyremontowałem i służy mi do dnia dzisiejszego .W 2011r. na same zloty krajowe wykręciłem nim bezawaryjnie 7650 km teraz krótko aby nie przynudzać opisze co mam w tym aucie .założyłem wspomaganie kierownicy;. kamere cofania a w czasie jazdy działa jako lusterko wsteczne;dwie klimatyzacje jedna napędzana silnikiem w czasie jazdy a druga stacjonarna 230 wolt a pobiera tylko 750 wat i działa dwustronnie chłodzi a jak potrzeba to grzeje sterowana pilotem .na dachu 3 płyty solarowe 12wolt 60 wat każda 4 akumulatory wymieniłem alternato na mocniejszy założyłem od BMW 110 amper .ubikacje obrotową z wysuwaną kasetą na zewnątrz zamontowałem okno dachowe 50 na50m cm.oświetlenie typu Led przetwornica prądu na230 w 600 wat.nawigacja agregat prądotwórczy Honda 960 wat cichy telewizor LED 18cali I wiele jeszcze innych udogodnień aby być samowystarczalnym w drodze. więcej w następnym moim wejściu aby nie zanudzać a teraz parę zdjęć

 

Wybaczcie ale ja wiem jak zbudować campera ale zdjęć nie umiem wysłać dobrze dopiero uczę się obsługi laptopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale ja wiem jak zbudować campera ale zdjęć nie umiem wysłać dobrze dopiero uczę się obsługi laptopa

 

Klikasz pod ramką z tekstem na "wybierz" szukasz odpowiedniej fotki potem przycisk "otwórz"

 

 

i następnie " załącz plik" - czekasz aż się wczyta i dajesz "dodaj". Chyb nic nie pokręciłem :hmm:

 

Dawaj te fotki bo muszą być ekstra :tuptup::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian narobiłeś mi takiego smaka, że jak tych fotek nie wkleisz, to osobiście przyjade do Ciebie na oględziny i zostanę na kilka dni. A tego byś chyba nie chciał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian,

 

Witaj na forum! Z przyjemnoscia bedziemy sledzic watki zwiazane z budowa twoich kamperow!

 

Jesli masz problemy zwiazane z dzialaniem forum zajrzyj do kacika porzadkowego http://forum.karawaning.pl/forum/31-porzadkowy/ Znajdziesz tam wiele wskazowek.

 

 

Pzdr

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często oglądam Hobby 600, jestem fanem tego modelu i nie jeden okaz już widziałem w necie. Myślę, że z takim cackiem

to do Niemieckiego Fanklubu Hobby 600. A byłeś też na ich zlotach :niewiem: . Zresztą nie ważne, ważne jest to, że jeszcze jeden kultowy samochód został przywrócony do stanu lepiej niż fabrycznego, a nie gnije gdzieś w ogrodzie. Gratuluję :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultowe fakt ... jednak z drzwiami im się nie udało ... nawet i w nowszej budzie (modelu) drzwi wejściowe się do końca nie otwierają co cholernie utrudnia ich zabezpieczenie przy wietrze ... wyrywają się z zawiasów ..... i tak ,nawiasem, nie przychodzi mi na myśl , zaden inny kamper z takim rozwiązaniem zawiasowym .:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.