Skocz do zawartości

Lista uczestników XI ZLOTU


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

a od kiedy przyjazd niewiem.gif

 

A to to fajne nie jest oslabiony.gif. Widać lepiej jest się zapisać i nie przyjechać niż zapisywać się w ostatnim momencie....

 

lepiej to zapisać się i przyjechać ,lub nie zapisywać się i nie przyjeżdżać .

Po prostu wiedzieć co się robi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam z zimnym piwo.gif

 

 

Przybędę z zimnym :piwko::slina:

 

 

eeee tam.... wczoraj zanabyłem lodóweczkę turystyczną12V i już mam zimne :piwko: nic tylko jakoś dojechać i nie myśleć co mam w bagazniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej to zapisać się i przyjechać ,lub nie zapisywać się i nie przyjeżdżać .

Po prostu wiedzieć co się robi .

 

Oj Ptaku , zabolało mnie to stwierdzenie , właśnie z Ewcią planowaliśmy przyjazd choć na jeden dzień - ale teraz wiem że nie ma sensu ....

bawcie się dobrze

 

i jestem ciekaw czy będzie choć 100 załóg w jednym czasie.....

 

miło było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędruś, nie marudź, tylko przybywaj. Cały czas ktoś będzie dojeżdżał a ktoś wyjeżdżał. Ja jeszcze dzisiaj w robocie i dopiero jutro wyjazd, a w piątek znowu do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety dopiero dziś się wyjaśniło czy mam resztę długiego weekendu wolne dlatego wcześniej nie chciałem się wpisywać. Czy jest szansa na miejsce dla niewiadóweczki +3 osoby, bylibyśmy 1 około południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.