Skocz do zawartości

Chwalipieta


koszak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chcialem wszystkim oznajmic i jednoczesnie pochwalic sie, ze wlasnie dzisiaj stalem sie posiadaczem przyczepki KNAUS SUDWIND. Nie mam jeszcze zdjec, ale pewnie wiekszosc forumowiczow zna te przyczepke kiedy byla wlasnoscia Wojtka_Chryslera.

Teraz nie pozostaje nic innego jak nauczyc sie gitara.gif i wyjezdzac na biwak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jechalem ok 340km i nie mialem z nia zadnych problemow.

Poniewaz chcialem sprawdzic jak sie bedzie zachowywac przy wyzszych predkosciach to przy ok 90-100 przy podmuchu bocznego wiatru (najbardziej po wyprzedzeniu ciezarowki) zaczynalo bujac samochodem, a tak na autostradzie jechalem nawet przez moment 120 i bylo ok ale wiatr wial mi w plecy. Jesli chodzi o gorki to nie dawalem w kosc samochodowi, bo jest jeszcze na dotarciu (ma w tej chwili 5000km) i zwalnial mi redukujac do 5 biegu, a przy jakis mniejszych gorkach czy przyspieszaniu nie odczuwam jakiegos dyskomfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem ok 340km i nie mialem z nia zadnych problemow.

Poniewaz chcialem sprawdzic jak sie bedzie zachowywac przy wyzszych predkosciach to przy ok 90-100 przy podmuchu bocznego wiatru (najbardziej po wyprzedzeniu ciezarowki) zaczynalo bujac samochodem, a tak na autostradzie jechalem nawet przez moment 120 i bylo ok ale wiatr wial mi w plecy. Jesli chodzi o gorki to nie dawalem w kosc samochodowi, bo jest jeszcze na dotarciu (ma w tej chwili 5000km) i zwalnial mi redukujac do 5 biegu, a przy jakis mniejszych gorkach czy przyspieszaniu nie odczuwam jakiegos dyskomfortu.

 

Pytam, bo oczywiście jako że swój pojazd mam już ponad 3 lata i powoli się nudzi... zaczynam myśleć o następcy... Największy dylemat to wybór między czymś ala SUV (ix35, yeti, rav4, kuga itd...) czy też kombi klasy średniej... Póki co pewnikiem jest diesel i to, że ma sobie poradzić z budką znacznie lepiej niż obecny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Tomii, przepraszam, rozumiem, że zgodnie z nadanym regulaminem i tak dalej (vide powitania) w wątku dotyczącym pochwalenia się przyczepą moża jedynie wykazywać się Ohami, Ahami i ewentualnie słowem "Gratulacje"....

 

Uwagę zrozumiałem i z pokorą przyjmuję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.