Skocz do zawartości

Adria vel Laloonia


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

MARIUSZ a proszę bardzo :)

Mnie znacie :)

Mąż Artur, spokojny informatyk, dokładny, zrównoważony człowiek (przeciwieństwa się przyciągają...)

Starszy syn, Mateusz (Syn_Ewy) spokojny, miły zdolny, młody człowiek, uzdolniony muzycznie i w ogóle, 1 klasa Liceum Pijarów, wady też ma, bałaganiarz i zapomina o "przyziemnych sprawach" :)

Młodszy syn Maksym, no cóż, charakterek jak mamusia ;) Czyli diablątko z wdziękiem :lol:

Mamy też sukę, 4 letnią goldenkę, która wygląda jak golden (i tak w rodowodzie stoi na potwierdzenie) ale to istny dominator wśród psów, bulterier i amstaf co najmniej :)

Wczoraj dołączyła do zwariowanej rodziny Laloonia :)

 

PS. Mam Mamę, Tatę i Siostrę (w miarę normalni ;) )

Edytowane przez Ewa0208 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i mam nadzieję, że Was poznam osobiście na "chrzcie i chrzcinach" ;)

 

Rozumiem, że Mama, Tata i Siostra nie wejdą z Wami do budki, ale zapraszamy na sobotnie popołudniowo/wieczorne świętowanie. Myślę, że ten punkt programu zaplanujemy niezbyt późno, by więcej osób mogło dojechać i spokojnie wrócić do siebie.

Ogranicza nas tylko wielkość gospody 40-45 osób ;)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synu_Ewy tu się wita w dziale powitania :nono:

Błagam - nie zaczynajmy kolejnej awantury o przywitania...

 

 

A tak poważnie, to gratuluję zakupu i życzę, żeby dobrze służyła!

 

Podoba mi się ta budka, a najbardziej podoba mi się kibelek. Ma jednak wadę - za mała kuchnia i nie wiem jak zrobisz te wszystkie obiecane przysmaki. Choć w sumie dla mnie to nawet lepiej, bo do Pieskowej Skały w zimie i tak nie pojadę więc nie będzie mi aż tak bardzo szkoda.

 

Aaa... wreszcie będzie można poczytać jakieś inne wątki. Wszystko się kiedyś musi skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budka bardzo fajna - mocno podobna do mojej zlosnik.gif. Szkoda tylko że taka malutka smirk(1).gif (moja ma 20 cm więcej i mimo że pod skosem to nawet na zdjęciach czuję że u Ciebie jest ciaśniej) , ale układ na pewno lepszy niż w Dethleffsie ok.gif.

 

Pamiętaj żeby na jazdę podnosić żaluzje kuchenną ok.gif - niezwinięta obija się i wyciera uszczelki okienne i tapetę ściany. No i na pewno przydały by się drzwi zewnętrzne do schowków pod przednim łóżkiem (ja z tego jestem bardzo zadowolony).

 

Zdjęcia mojej znajdziesz TU , no i w mojej galerii

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.