Skocz do zawartości

I Smoczy Zlot Karawaningowy w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie to jaki termin proponujesz?

 

Już to gdzieś poprzednio pisałem, a może tylko mi się wydaje :bzik:

Bardziej pasuje mi druga połowa kwietnia, z wielu powodów.

Najważniejszy, to taki, że nie mam kampera (jak Mariusz) i moja budka stoi kilka km od Lublina, w miejscu, z którego trudno by było ją ruszyć w lutym. Ponieważ tym razem nie planowałem wypadów zimowych, to przyczepa jest zabezpieczona na różne sposoby od zimy.

Raczej nie będzie mi się chciało rujnować tego wszystkiego, aby wyciągać ją na dwa dni.

Jeśli zostanie ustalony termin podany przez Mariusza, to oczywiście nie wykluczam przyjazdu, ale już raczej bez przyczepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wtedy jeszcze ferie, nie wiem czy gdzieś nie pojedziemy. I chyba by było milej posiedzieć przy ognisku (nawet wiosennym) niż grzać się w przedsionkach. Mnie też pasuje tydzień lub dwa po Wielkanocy czyli 13-15 lub 20-22 kwietnia. Trzeba wysłać postulat do Organizatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wtedy jeszcze ferie, nie wiem czy gdzieś nie pojedziemy. I chyba by było milej posiedzieć przy ognisku (nawet wiosennym) niż grzać się w przedsionkach. Mnie też pasuje tydzień lub dwa po Wielkanocy czyli 13-15 lub 20-22 kwietnia. Trzeba wysłać postulat do Organizatora :)

 

:hmm: myślę, że sam przeczyta :bzik:

 

O ! Widzę, że Mariusz pojawił się na forum, więc zaraz tu chyba zawita :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie chwilę, widzę, że wątek przeniesiony, więc możemy działać.

Odpowiedzi z Ojcowa jeszcze nie mam. W restauracji jest sala z kominkiem na 40 osób, więc można by ją zarezerwować na wieczory przy gitarce.

Co do terminu lutowego to mogę się zająć organizacją i będę (na pewno pt i sob, niedz na 50%). Będę sam, więc dwa niezależne spania w kamperku mogę udostępnić.

Możemy też w tym terminie zrobić jakieś spotkanie knajpowe w Krakowie.

Co do terminu innego to już o wolny weekend u mnie będzie trudno, ale jak ktoś się podejmie organizacji to na pewno zajrzę na kilka godzin.

 

Kristofer, nie chodzi o to by wyciągnąć budkę na 2-3 dni i ją schować. Chodzi o to, by ją wyciągnąć i zacząć sezon :przyczepa:

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jest problem. Bo ja bardzo chciałam wiosenną porą, ale na Twojej organizacji baaardzo mi zależy.

 

Podpisuję się pod Twoimi słowami.

Wygląda na to, że stoimy pod ścianą :sciana:

 

Kristofer, nie chodzi o to by wyciągnąć budkę na 2-3 dni i ją schować. Chodzi o to, by ją wyciągnąć i zacząć sezon :przyczepa:

 

Mariusz, to nie ja jestem szczęśliwym posiadaczem kampera i przyczepki :oslabiony:

Podany przez Ciebie termin, to dla mnie zdecydowanie zbyt wcześnie na rozpoczęcie sezonu :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spotkajmy się knajpowo w Krakowie?

A organizację wiosennego terminu ustalimy później... Może po świętach wielkanocnych jakimś cudem dostanę wolny weekend (będzie trochę mniej pracy).

 

Z korespondencją z Ojcowem nie będzie problemu, z wizją lokalną terenu też nie, więc mogę wirtualnie organizować, ale chciałbym też BYĆ ;)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spotkajmy się knajpowo w Krakowie?

A organizację wiosennego terminu ustalimy później... Może po świętach wielkanocnych jakimś cudem dostanę wolny weekend (będzie trochę mniej pracy).

 

Z korespondencją z Ojcowem nie będzie problemu, z wizją lokalną terenu też nie, więc mogę wirtualnie organizować, ale chciałbym też BYĆ ;)

 

O !

Widzę światełko w tunelu :look::bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.