Skocz do zawartości

I Smoczy Zlot Karawaningowy w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz zacznę szukać drugiej budki. Jedną znalazłem dla siebie, ale po takich pytaniach będę próbował wkupić się w łaski Ewy, co może mi się udać tylko, gdy znajdę coś też dla niej.

 

Zatem: tak / rybna / wino / mango, pomidor / tak / same pozytywy - też lubię tak gotować / średnio ostro.

 

No i ruszam na podbój internetu w poszukiwaniu przyczepy ze stopki Ewy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem :)

Mięso Smoka (moje popisowe ;) ) do tego pasuje czerwone wino :) Zapiekanka w żeliwnym garnku (z pieczarkami i boczkiem) a na deser gruszki z wanilią na ciepło. Na drugi dzień rano na kaca ;) zupa pomidorowa i żurek z własnego kiszenia :) Pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem :)

Mięso Smoka (moje popisowe ;) ) do tego pasuje czerwone wino :) Zapiekanka w żeliwnym garnku (z pieczarkami i boczkiem) a na deser gruszki z wanilią na ciepło. Na drugi dzień rano na kaca ;) zupa pomidorowa i żurek z własnego kiszenia :) Pasuje?

 

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: Lepiej nie można tego określić :slina:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewaaaaaaaaa... koniecznie kup przyczepę ;) Ale może wątek imprezowo-zlotowy założymy później, bo zaśmiecamy zasadniczy temat szukania przyczepy. Przypominam, że czekamy na wizję lokalną w Sławkowie, a w tzw. międzyczasie szukamy innych propozycji najlepiej blisko Sławkowa.

Ewa może poprosić Moderatorów o przeniesienie tematów kulinarno-imprezowych do wątku np. Smoczy Zlot u Ewy ;):gitara::piwo::jump::yay::pub::jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewaaaaaaaaa... koniecznie kup przyczepę ;) Ale może wątek imprezowo-zlotowy założymy później, bo zaśmiecamy zasadniczy temat szukania przyczepy. Przypominam, że czekamy na wizję lokalną w Sławkowie, a w tzw. międzyczasie szukamy innych propozycji najlepiej blisko Sławkowa.

Ewa może poprosić Moderatorów o przeniesienie tematów kulinarno-imprezowych do wątku np. Smoczy Zlot u Ewy ;):gitara::piwo::jump::yay::pub::jesc:

 

Mariusz, myślę, że nie ma potrzeby. Jest ciągłość w temacie, a w tzw. "międzyczasie" można sobie pomarzyć o sprawach kulinarnych :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mała sonda:

jesteś mięsożerny? TAK, ale bez dłubania się czyli wolę schabowy niż udko

ulubiona zupa? pomidorowa

wino czy piwo? zależy do czego, ogólnie bardziej wino

ulubiony owoc i warzywo? truskawki, ogórek

raczej na ciepło? TAK

co myślisz o jednogarnkowych (bigos, fasolka, zapiekanka)?lubię i takie przeważnie jadam na wyprawach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mała sonda:

jesteś mięsożerny? TAK, ale bez dłubania się czyli wolę schabowy niż udko

ulubiona zupa? pomidorowa

wino czy piwo? zależy do czego, ogólnie bardziej wino

ulubiony owoc i warzywo? truskawki, ogórek

raczej na ciepło? TAK

co myślisz o jednogarnkowych (bigos, fasolka, zapiekanka)?lubię i takie przeważnie jadam na wyprawach :)

 

Widzę Mariusz, że mamy podobne, a nawet, niemal identyczne upodobania kulinarne.

Twoją uwagę w pt. 1 całkowicie popieram.

Gdyby nie fakt, że zupełnie zapomniałem o truskawkach (zima), to różni nas tylko ogórek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. Jak tak dalej pójdzie to kupię chyba taką budkę hehe%281%29.gif

http://allegro.pl/pr...1993589960.html

 

Jeśli takie samo menu chcesz serwować na wakacjach to jest bardzo dobra opcja. Pomyśl jaką zrobiłabyś furorę na majowym wypadzie do Chorwacji. Wróżę takie kolejki:

 

:tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup:

 

 

 

 

Tzn. chciałem zauważyć, że u mnie jest ogórek, u Krzysia pieczarka... ale może nie zgłębiajmy tego tematu ;)

 

No to teraz poszło na ostro.

Będzie: :boks:

 

:jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.