Skocz do zawartości

I Smoczy Zlot Karawaningowy w Krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli takie samo menu chcesz serwować na wakacjach to jest bardzo dobra opcja. Pomyśl jaką zrobiłabyś furorę na majowym wypadzie do Chorwacji. Wróżę takie kolejki:

 

:tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup: :tuptup:

 

 

 

No to teraz poszło na ostro.

Będzie: :boks:

 

:jump:

Myślę, że nie ma o co kruszyć kopi.

Ogórek, to jeszcze taki trochę zielony jest :devil:

 

Ależ ja tylko o jedzeniu... My się z Krzysiem lubimy, prawdaż? Lubiliśmy??? :(

 

Co ma oznaczać ten czas przeszły :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty... :ok::piwo:

 

Nie nooooo lubimy się dalej, myślałem, że ten ogórek stanie się kością... niezgody - Kolega Kocer sugerował jakąś bójkę... A fe....

Łączy nas wszystko inne, a szczególnie truskawki zimową porą ;)

 

A co do biznesu Ewy to jest myśl... Po takich kolejkach w Chorwacji wrócisz z sakiewką eurosów i do salonu po nowiutką, pachnącą cepkę oczywiście marki Knaus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci najczęściej sprowadzają temat rozmowy do ..... :-)

Ale są wyjątki!

Rozmawiają dwaj informatycy. Jeden wieczny temat komputery ....

W końcu jeden z nich mówi:

- słuchaj - może porozmawiamy o czymś innym niż o komputerach?

- a o czym na przykład? - odpowiada pytaniem na pytanie drugi informatyk

- na przykłada o ... o dupach!

- ok. porozmawiamy o dupach.

I zapadła cisza. Trwałą dość długo. Po kilku minutach jeden z informatyków mówi:

- wiesz? mój komputer jest do dupy!

 

:yay:

 

PS

Czy ja tam wyczytałem pstrąg z rusztu? Ale nie zauważyłem siebie na liście cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ty... :ok::piwo:

 

Nie nooooo lubimy się dalej, myślałem, że ten ogórek stanie się kością... niezgody - Kolega Kocer sugerował jakąś bójkę... A fe....

Łączy nas wszystko inne, a szczególnie truskawki zimową porą ;)

 

:piwo::pub::piwo:

 

W sezonie truskawkowym, objadam się nimi niemiłosiernie :jesc:

Teraz naszych truskawek już nie ma i zdarza mi się kupić czasem te "chińskie", jednak to taka trawa, bez smaku, tylko wygląd mają ładny.

Gdyby tak smakowały, jak wyglądają :bzik:

 

A co do biznesu Ewy to jest myśl... Po takich kolejkach w Chorwacji wrócisz z sakiewką eurosów i do salonu po nowiutką, pachnącą cepkę oczywiście marki Knaus :)

 

Wydaje mi się, że w Chorwacji, to Ewa będzie wolała wypocząć niż gotować.

Nawet przyjemność, jeśli jest w nadmiarze, to potrafi zmęczyć :]

 

Grzesiu musisz podać swoje preferencje... kulinarne ;)

 

Zaczynam mieć uzasadnione obawy, że jak tak dalej pójdzie, to wartość menu osiągnie wkrótce poziom cenowy planowanego zakupu :]

Chyba nie chcemy przejeść przyczepki Ewy :nono:smirk%281%29.gif

Jednak, jak sobie przypomnę tą listę przysmaków :slina:

To dokładnie tak, jak "zalewajka" i kotlet De volaille ... mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiadomo gdzie i kiedy. Mariusz (Pomysłodawca) jest głównym Organizatorem, ja tylko główną bohaterką ;)

 

Zostałem wywołany do tablicy, więc proponuję:

Smoczy Zlot Karnawałowy

miejsce http://www.ojcowzlotagora.pl/

termin 24-26.02.2012 ;) ostatni weekend lutego - zaczniemy sezon?

 

Proponuję taki zlocik niezależnie czy Ewa kupi cepkę, czy... pożyczy ;):przyczepa:

Jeśli będzie kilka(naście) załóg chętnych to zakładam nowy wątek w dziale zloty i działamy ;)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wywołany do tablicy, więc proponuję:

miejsce http://www.ojcowzlotagora.pl/

termin 23-25.02.2012 ;) zaczniemy sezon?

 

No, to teraz Mariusz powiem Ci, że ja spadłem z krzesła :look:

Jestem niemal przekonany, że ze skromnego oblewania nowej budki, robi się impreza, godna wzmianki na pierwszych stronach poczytnych pism towarzyskich hehe%281%29.gif , a ilość potencjalnych gości i planowany rozmach imprezy, mogą zachwiać płynnością finansową Ewy :]

Rozumiem, że jest tuż przed Świętami, radość w sercach i optymizm na twarzy, ale musimy chyba zweryfikować kilka punktów projektu :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie wysłałem zapytanie do Ojcowa o koszt pobytu i ewentualne atrakcje dla uczestników ;)

Niestety krakowskie kempingi są drogie, a Ojców jest o rzut beretem, a i na miejscu może być fajnie ;)

Czekam na odp.

 

Ciekawy jestem tej odpowiedzi :niewiem:

Co do przyjazdu z budką, to chyba nie będzie mi się chciało w tym terminie (połowa zimy) odbezpieczać przyczepki na dwa dni.

Stoi w takim miejscu, że w tym okresie nawet bym nią chyba nie wyjechał :oslabiony:

Gdyby chodziło np. o drugą połowę kwietnia, to już prędzej :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze czuję się zaszczycona i pękam z radości, że w ogóle jest temat Zlotu na cześć MOJEJ przyszłej budki :serducha:

Miejsce fajne ale termin zbyt zimowy... Też proponuję raczej wiosnę, żeby można przy ognisku posiedzieć i :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie odp to podyskutujemy, myślę, że można by założyć osobny temat Smoczego Zlotu, jeśli autorka tego tematu jest za to prosimy Moderatorów o przeniesienie wątków kulinarno imprezowych do ZLOTÓW pod tematem: Smoczy Zlot Karnawałowy (od wątku #226)

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.