Skocz do zawartości

Przyczepki TABBERT


zielony1974

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, OTTO1 napisał:

Wtrącę się bo też mi się podobają Tabberty mimo że nie mam. 

Mi bardziej podobają się te starsze i kolor (kość słoniowa) i dizajn, zwłaszcza tył, zderzak i światła. 

No i te daszki nad oknami, coś pięknego i widzę że w nowszych wersjach straciły swój sens, bo nie chronią już górnej listwy okna przed przeciekaniem. 

Tak , pod tym daszkiem jest wentylacja :)

7 godzin temu, Tomaszsl napisał:

Witaj 

Markiza super sprawa prawie nie używam przedsionka. Myślałem że sam zamontuje markizę ale ostatecznie zrobilem to w serwisie bałem się że coś zepsuje. Załóż duża ochrona przed słońcem zależy z której strony świeci hihihi pozdr.co tam jeszcze masz do usprawnienia?

Twoja większą ja mam dmc 1300 żeby nie przekroczyć 3.5.

Moja ma 1600 dmc :) ale holownik to ml takze 3.5 przekraczam i to sporo :)

kupiona jesienia po dprzedazy poprzedniej wiec wszystsko do przejrzenia plus mam ochote dolozyc solar i przejrzec instalacje aku :)

Hak juz kupiony ze stabilizatorem, opony z przezronosci wymienie :) do doktora kampera na przeglad gazu :)

Markize mialem w poprzedniej workowa fiamme. I mysle czy tez workowa (dolozyc po boku przyczepy listwe ) czy cos typu thule omnistor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie, mam możliwość zakupu Tabbert Diadem z roku 1996, ceni za nią 22tys (trochę sporo ale wiadomo jak jest na tą chwilę z cenami) Oglądałem ją i powiem szczerze że stan z zewnątrz idealny, wewnątrz też fajna. Z minusów to nie chciał odpalić piecyk (truma c3400) ale ma to ogarnąć. Reszta działa, jest do niego namiot....Co sądzicie..warto?

Screenshot_20220415_110939_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20220415_110811_pl.tablica.jpg

Screenshot_20220415_110817_pl.tablica.jpg

Screenshot_20220415_110823_pl.tablica.jpg

Screenshot_20220415_110830_pl.tablica.jpg

Screenshot_20220415_110837_pl.tablica.jpg

Screenshot_20220415_110931_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20220415_110948_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20220415_111011_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20220415_111033_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20220415_111047_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20220415_111059_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez maniak6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2022 o 15:21, maniak6 napisał:

Super, na 6 stronie forum wystawiłem zapytanie o taką samą, chce ją kupić ale coś problem z piecykiem... 

No i jak zdecydowałeś się ?

Gratulowac czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 16.04.2022 o 23:25, maniak6 napisał:

Po świętach jadę sprawdzić czy ogarnięta pod względem piecyka, jeśli tak to ja wezmę... Dam znać, plus jeszcze taki, że to mój znajomy który ma własną stację diagnostyczną więc dmc będzie odpowiednie ?

 Dmc nie przeskoczysz jak nie zmienisz tabliczki. A dwa ze musi sie pokrywac z zachodnimi dokumentami. :)

 

Wracajac do przyczepy. Kupilem taka sama jesienia. (Dokladnie taka sama) dalem 20tys (bez namiotu) z tym ze moja sucha. Nigdzie nie znalazlem sladow wilgoci itd. Ogolnie bardzo fajna przyczepa. Ta co wklejales pewnie bym kupil jakbym swojej nie mial :)

 

naprawa trumy c3400 odezwij sie na pw. Przerabialem przeglad jej. Z tym ze moja odpalala. ;)

Ogolnie lepiej zeby chodzila bo naprawa tego nie bedzie kosztowac malo

 

ja swoja zaraz troche przerabiam pod siebie przy okazji wymian i napraw :)

 

Okna dachowe beda inne, zbiornik na wode , itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.