Skocz do zawartości

Przyczepki TABBERT


zielony1974

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, KubaL napisał:

Spisz sobie numer katalogowy tego zamka i podzwoń po firmach które sprzedają części akcesoria do przyczep/kamperów to Ci zamówią?

I uzupełnij trochę swój profil żeby można było Ci coś precyzyjniej podpowiedzieć.. np. gdzie możesz ten zamek zamówić?

nie ma nigdzie identycznego zamka ale moze znasz tego pana JurekM. ??? on zmienial zamek ale nie wiem co dokladnie, mnei się spierdzielil od strony wewnętrznaj, reszta dziala bez zarzutu, skutek? nie moge zamykac na klucz budy poniewaz nie trzyma srodek jak sie podniesie klamke do gory, opada, jest w srodku polamana, rozbieramle, widzialem, moze on gdzies kupil i pasuje, lub mi odpsrzeda brakujaca czesc, bardzo prosze koledzy o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam,

zwłaszcza szanownych, doświadczonych w karawaningu kolegów! Piszę tak, bo jestem zielony.

Mam zamiar kupić przyczepę Tabbert Comtesse 530. Ale będzie stała stacjonarne na działce przy jeziorze. Jeździć nią nie zamierzamy. Będziemy tam tylko spędzać niektóre urlopy w układzie 2+2, ew. czasem jacyś znajomi w weekendy (oni raczej pod namiotem).

Podstawowe pytanie: Jak funkcjonuje w Tabbertach ten mały brodzik 3 w 1? Da się z tego logicznie korzystać? Czy ta woda nadąży się grzać? Ile zmieści się ścieków? Macie doświadczenie to podpowiedzcie proszę, małżonka ma wątpliwości.

Pozdrawiam i życzę normalności w nienormalnych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Waham się między Hobby 425 a Tabbert 410

Co sądzicie o przyczepie z tego ogłoszenia ?

I czemu poruszacie wątek cyganów pisząc o Tabbercie ?

https://www.otomoto.pl/oferta/tabbert-tabbert-comtesse-410-tabbert-comtesse-410-ID6DV9PZ.html#gallery-grid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
4 minuty temu, Tomaszsl napisał:

No piekne cacuszko

masz. 

Dziekuje :) a kupiona przez przypadek :) w srodku ładna :) z duzym łozkiem malzenskim, podkowa , no i przedewszystkim sucha. :) wczesniej byl burstner i roznica  w wykonaniu ogromna :)

20211003_180032.jpg

20211003_180040.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj 

Markiza super sprawa prawie nie używam przedsionka. Myślałem że sam zamontuje markizę ale ostatecznie zrobilem to w serwisie bałem się że coś zepsuje. Załóż duża ochrona przed słońcem zależy z której strony świeci hihihi pozdr.co tam jeszcze masz do usprawnienia?

Twoja większą ja mam dmc 1300 żeby nie przekroczyć 3.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się bo też mi się podobają Tabberty mimo że nie mam. 

Mi bardziej podobają się te starsze i kolor (kość słoniowa) i dizajn, zwłaszcza tył, zderzak i światła. 

No i te daszki nad oknami, coś pięknego i widzę że w nowszych wersjach straciły swój sens, bo nie chronią już górnej listwy okna przed przeciekaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, OTTO1 napisał:

No i te daszki nad oknami, coś pięknego i widzę że w nowszych wersjach straciły swój sens, bo nie chronią już górnej listwy okna przed przeciekaniem. 

To chyba do wentylacji opatentowanego podwójnego dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.