Skocz do zawartości

Ciekawe, kiedy nas to czeka?


NICKT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oby nas to nigdy nie dosieglo ,ale to nie tylko tak jest w Stanach bo we Francji tez jest duzo takich taboröw co koczuja w kempingach i co noc sie przemieszczaja z parkingu na parking :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę barakowóz.

 

Starego żuka do stanów. Tylko światła trzeba zmienić. cfaniaczek.gif

 

Mamy jeszcze altanki w ogródkach działkowych.

 

Wszędzie jest problem bezdomności. Ale tylko w niektórych krajach zasiłek wystarcza na kampera, paliwo i kemping( nawet ten na parkingu pod marketem)

Edytowane przez Sławcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko wskazuje na to, że idziemy w tym kierunku hmm.gif

 

No niestety jak wszystko bedzie roslo w takim tepie jak paliwo to i nas bedzie to czekalo :sciana:

 

Wolę barakowóz.

 

Starego żuka do stanów. Tylko światła trzeba zmienić. cfaniaczek.gif

 

Mamy jeszcze altanki w ogródkach działkowych.

 

Wszędzie jest problem bezdomności. Ale tylko w niektórych krajach zasiłek wystarcza na kampera, paliwo i kemping( nawet ten na parkingu pod marketem)

 

 

 

 

SLAWCIO-- jak bylbys bezdomny bez adresu zameldowania to powiedz na jakiej zasadzie i ktöry urzad ci zamelduje takiego kampera albo kemping bo ja mieszkam w niemczech i tutaj cos takiego by nie przeszlo nie masz meldunku to tak jak bys nie istnial i zasilek tez kto ci da / MOWA TERAZ O NIEMCZECH /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zielony1974 się zdziwisz, ale w Polsce są procedury na taką okoliczność i się da.

 

Z autopsji wiem. Oczywiście jak się nie ukrywasz!

 

A zasada się nazywa ,, na przedstawiciela,,

 

 

 

Moze i tak ja teraz nie wiem jak jest w Polsce z tymi procedurami ale tu gdzie mieszkam to by nie przeszlo :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego.

 

Tylko spokojnie.

 

Tam gdzie mieszkasz też pewnie jest podobnie, bo to z prawa wspólnotowego EU to wykombinowali.

 

W Niemczech pewnie wcześniej to wymyślili niż u Nas. :hmm:

 

Ja też nie wiedziałem i myślałem podobnie jak Ty, ale mnie dosięgło i się dowiedziałem. :hej:

 

Problem często idzie bokiem, bo bezdomni w większości, nie mają nic lub są poszukiwani.

 

Jeżeli jesteś bezdomny bo chałupę Ci bank (dziady nieżyciowe) zabrał, to dasz radę z biurokracją/administracją.

 

Dobrej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas ze względu na klimat to raczej nie przejdzie, czy nawet ceny paliwa

zresztą my jesteśmy bardziej związani z rodziną i zawsze można się zadekować u mamusi czy synusia :-]

 

choć z drugiej strony zapakować się w takiego ogórka i sru na południe ... :hmm:

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak "za komuny" J. Urban organizował wysyłke śpiworów do biednych Stanów zjednoczonych.

 

 

Zaraz potem zaczeły pojawiać się ogłoszenia:

 

Zamienie M-3 w Warszawie na śpiwór w Nowym Jorku.

 

 

Amerykańska gospodarka jest potężna i szybko podnosi się z kryzysu . Mogą drukować dolara bo to waluta ogólnoświatowa... Ale przez te gospodarcze podtknięcia coraz mocniej czują oddech Chin na swoim karku. My martwmy się żeby nam (Unii Europejskiej) ta dwójka nie odskoczyła zbyt daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.