Skocz do zawartości

Kompozytowe butle gazowe


eeik

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

zapytaj w OBI czy przy wymianie na pełna nie można oddać nano a kupić(gaz) w dom light.

Można tak zrobić. Dom Light można wymienić na Nano i na odwrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko to nadal nie rozwiazuje mojego klopotu. Mam dwie butle Nano na ktore nie mam kwitow. Jak kupie w Obi to moge oddac nadal jedna butle wiec 2 mi zostaja tak jak mam teraz. A ja chcialbym zamienic dwie nano na dwie LightDom. Na razie nie wpadlem jak to zrobic. Na infolinii tez nie. Zeby bylo ciekawiej to w mysl zapisow AmeriGas ja nie jestem wlascicielem tych butli i nie moge od tak sobie ich sprzedac. Na razie jest pat.

A na BP co mówią ?

 

EDIT: widzę że w OBI Ci wymienią

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w sumie nie wpadlem na to że można używać więcej niż jednej butli w jednej budzie w jedną rodzinę.

Rozumiem juz jaki jest problem z tymi butlami i chyba wiem dla czego zwykle są lepsze, lub te tankowane samemu.

Nie mniej dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojade na BP. Jak sie nie da to za dwa tygodnie podjade do Obi. Pytanie tylko czy tez nie beda chcieli paragonu? Bo skad moga wiedziec ze ja tych butli gdzies nie zwedzilem? Zobaczymy.

 

Strusiu, teraz wybieramy sie na tydzien w gory. Jak bedzie zimno to wezme 4 butle. Co w tym dziwnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wymieniasz butla na butlę (nano-nano lub light-nano lub stalową-nano+dopłata itd) to nie było z tym problemu (paragon)...przypuszczam że nadal jest tak...

Ale żeby np nano na stal - to już mówili że będą chcieli umowę i paragon.

 

A stalówki idzie wymienić na BP, lub nano?

Tak - z dopłatą (co jakiś czas są jakieś rabaty na to).

Ale aktualnie raczej taniej jest kupić butle w OBI z gazem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojade na BP. Jak sie nie da to za dwa tygodnie podjade do Obi. Pytanie tylko czy tez nie beda chcieli paragonu? Bo skad moga wiedziec ze ja tych butli gdzies nie zwedzilem? Zobaczymy.

 

Nic nie chcą. Idziesz i robisz wymianę najzwyklejszą. Tzn w sklepie płacisz w kasie za gaz, a potem idziesz gdzieś z boku do gościa co na podstawie tego paragonu wymienia Ci butlę, na pełną i tyle. 

A stalówki idzie wymienić na BP, lub nano?

 

NA BP nie słyszałem, ale czasem w OBI jest jakaś promocja i wymieniają stalową na kompozyt za samą cenę gazu. Sprawdź lokalnie po prostu jak masz możliwość

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i nie dowierzam toku rozumowanie pewnych użytkowników...

Zagadka: pełna butla na dziś kosztuje 99zł a sam gaz 44,99zł to ile "kosztuje" sama butla? Chłopaki to naprawdę proste zadanie :]

Po co drążycie temat jak tylko teoretyzujecie? Ja kupiłem i oddałem kilka razy. raz za zwrot otrzymałem 79 lub 89zł nie pamiętam teraz dokładnie bo to było rok temu. teraz za zwrot dostaje 54,01zł od sztuki. Oczywiście kupując w sklepie X możemy oddać w sklepie Y na drugim końcu naszego pięknego kraju :)

 

 

Bez kozery powiem pińcet :hehe:

 

Jakieś 6-7razy w ciągu ostatniego roku i do dziś to działa więc na pewno jest tak jak pisałem wcześniej. Kup i oddaj zamiast cudować.

 

:blagac: litości.

 

 

Nie ma kompozytów. To są metalowe butle. Kompozyty mam dwa na pokładzie i do niech potrzebuje tego gazu :yes:

 

Nie wiesz, nie pisz bo ktoś gotów w to uwierzyć :oslabiony:

Niechętnie :P ale zwracam honor.

 

Odpowiedź z amerigasu:

Dzień Dobry,

 

butli nie sprzedajemy, płaci się kaucję niezależnie od miejsca sprzedaży gazu, gdzie później po oddaniu butli kaucja jest zwracana.

 

 

 

Tylko dziwne, że jak byłem w obi to inaczej powiedzieli i stojąc przy kasie w obim dzwoniłem do amerigasu i babka powiedziała że mają taką umowe z obi że u nich się kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechętnie :P ale zwracam honor.

 

Odpowiedź z amerigasu:

Dzień Dobry,

 

butli nie sprzedajemy, płaci się kaucję niezależnie od miejsca sprzedaży gazu, gdzie później po oddaniu butli kaucja jest zwracana.

 

 

 

Tylko dziwne, że jak byłem w obi to inaczej powiedzieli i stojąc przy kasie w obim dzwoniłem do amerigasu i babka powiedziała że mają taką umowe z obi że u nich się kupuje

Ja tam w OBI żadnej kaucji nie płaciłem. Umowy na wypożyczenie butli też żadnej nie podpisywałem. Amergas jedno, a życie drugie.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko to nadal nie rozwiazuje mojego klopotu. Mam dwie butle Nano na ktore nie mam kwitow. Jak kupie w Obi to moge oddac nadal jedna butle wiec 2 mi zostaja tak jak mam teraz. A ja chcialbym zamienic dwie nano na dwie LightDom. Na razie nie wpadlem jak to zrobic. Na infolinii tez nie. Zeby bylo ciekawiej to w mysl zapisow AmeriGas ja nie jestem wlascicielem tych butli i nie moge od tak sobie ich sprzedac. Na razie jest pat.

Możesz sobie je od tak sprzedać. Nikt nie wpadnie do Ciebie nad ranem z grupą antyterrorystyczą, wyważą drzwi, wpuszczą gaz i nie skują na podłodze całej Twojej rodziny. Pomijając wszystkie inne rozwiązania ja bym po prostu wystawił butlę na olx i głowy. A jak nawet paczkę czipsów otwierasz zgodnie z instrukcją obsługi i zasadami BHP to w ogłoszeniu napisałbym. Sprzedam za 55 zł zdjęcie swojej teściowej a butle gazową dodaję gratis.

 

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Wodnik Szuwarek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie je od tak sprzedać. Nikt nie wpadnie do Ciebie nad ranem z grupą antyterrorystyczą, wyważą drzwi, wpuszczą gaz i nie skują na podłodze całej Twojej rodziny. Pomijając wszystkie inne rozwiązania ja bym po prostu wystawił butlę na olx i głowy. A jak nawet paczkę czipsów otwierasz zgodnie z instrukcją obsługi i zasadami BHP to w ogłoszeniu napisałbym. Sprzedam za 55 zł zdjęcie swojej teściowej a butle gazową dodaję gratis. Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

Ja np już jestem zainteresowany zakupem.....zdjęcia, bo butla mi nie potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.