Skocz do zawartości

Burstner


mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od niedawna też jestem na razie szczęśliwym posiadaczem Buerstnerka 490TK Flipper.

Na razie jestem bo jeszcze nie miałem okazji go przetestować. Układ wnętrza jest dokładnie taki jaki chciałem, ale taki układ mają też inne marki.

Ja jestem jak najbardziej zainteresowany wymianą doświadczeń z eksploatacji naszych Buerstnerków. Tak więc proszę mnie dopisać do klubu i pozdrawiam wszystkich.

 

Fota Stary, fota!!! Bez zdjęć to nic nie rozumiemy!

Faceci są wzrokowcami - muszą popatrzeć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie porobiłem. A strona aukcji na jakiej była już wygasła. Mam parę zdjęć z wizyty u dilera przed zakupem, które załączam. Może jutro albo pojutrze uda mi się ją rozstawić na kempingu to wtedy zrobię lepsze fotki, obiecuję. A poza tym to kto powiedział, że ja piszę tylko do facetów.bananaevil.gif

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie porobiłem. A strona aukcji na jakiej była już wygasła. Mam parę zdjęć z wizyty u dilera przed zakupem, które załączam. Może jutro albo pojutrze uda mi się ją rozstawić na kempingu to wtedy zrobię lepsze fotki, obiecuję.

 

Niezły sprzęcior ! :ok: Witamy w klubie.

 

Geloo77 aktualizuj listę :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo gratulacje, gratulacje- musimy się spotkać... Może na zlocie pod Tucholą 13-15.04? Będzie co porównywać a i dzieci mamy w tym samym wieku

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę Patriks, jak tylko zrobię.

W ostatni weekend oddaliśmy ją na kemping w pobliżu naszej miejscowości, i tam planujemy ją przetrzymać przez sezon jako weekendowy domek. Oczywiście wyjeżdżając na wypady raz na jakiś czas. Niestety nie mam miejsca przed domkiem. W ten weekend pojedziemy rozstawić namiot i porobić porządeczki w środku to porobię zdjęcia i zarzucę.

Dzięki wszystkim za fajne słówka.pifo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budka ustawiona na kempingu. Przy okazji pstryknąłem parę fotek. Choć wewnątrz ciężko właściwie ogarnąć zwykłym aparatem. Ale już nigdy nikomu nie pozwolę ustawiać swojej przyczepy na kempingu. Na naszych oczach właściciel kempingu ustawiał czyjąś przyczepkę po zimowaniu i rozwalił tył przyczepki, zahaczając o słupek. Nam też ustawił zresztą tak przyczepkę, że szkoda gadać. Mimo, że uprzedziłem, że raz na jakiś czas będziemy zabierać przyczepkę to ustawił ją tak że trzebaby ją cegłówkami wyrównać a wyjazd po postawieniu przyczepki obok byłby przynajmniej lekko problematyczny.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak zamknąć taki zamek od bakisty?

 

Zgodnie z instrukcją po zamknięciu bakisty powinienem wsadzić klucz do zamka docisnąć klucz razem z rączką i przekręcić o 90st. zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara i wrócić klucz do ponownego położenia. Rączka powinna pozostać w położeniu dociśniętym.

 

Problem polega na tym, że nie jestem w stanie docisnąć klucza w zamku. Wchodzi tylko do połowy długości. Próbowałem na różne sposoby. Nie wiem co mogę robić źle. Generalnie bakista jest zamknięta ale nie na klucz i rączka jest wysunięta.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.