Skocz do zawartości

AKTUALNY CENNIK - KEMPING ZATON - CHORWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Adriatic w Primosten oszem jest luksusowy ale spójrz tam na plażę dla dzieci się nie nadaje sory i nie mówcie mi że dzieciak będzie cały dzień kamyki przekładal

A ta duża kamienisto/żwirowa plaża z łagodnym zejściem do wody ( bez jeży ) w płn. części kempingu obok Diving Centar - dla dzieci też się nie nadaje ???:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę tak ale co dalej ma z tego żwirku coś zbudować?

Moje się nudziły widocznie jakieś nienormalne są

zresztą to nie mój problem ja tego campu dla dzieciatych nie polecam sory takie jest moje zdanie każdy ma prawo pojechać i zobaczyć sam ocenic tak jak my to zrobilśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę tak ale co dalej ma z tego żwirku coś zbudować?

Moje się nudziły widocznie jakieś nienormalne są

zresztą to nie mój problem ja tego campu dla dzieciatych nie polecam sory takie jest moje zdanie każdy ma prawo pojechać i zobaczyć sam ocenic tak jak my to zrobilśmy

 

No comments :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Chorwacji prawie nigdzie nie ma takich piaszczystych plaż jak chociażby nad naszym Bałtykiem. Dominuje tam beton i kamienie.

Mojej żonie nie spodobało się opalanie na betonie i wchodzenie do wody po śliskich kamieniach i pewnie szybko tam nie wrócimy. Ceny wszystkiego są 2-3 krotnie droższe niż u nas, ale z tym każdy wyjeżdżający na pewno się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny wszystkiego są 2-3 krotnie droższe niż u nas, ale z tym każdy wyjeżdżający na pewno się liczy.

 

ERROR. No to mnie rozbawiłeś.. ceny 2-3 krotnie większe..

http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/lidl_hr/hs.xsl/index.htm

Mało nie poplułem monitora...

proponuje podstawowe produkty popatrzeć i wybrykasy.

Za kemping w Polsce płace 100zł za dobę - bez pogody i zimne morze, zimna woda pod prysznicami o kolejkach nie wspomnę.

Za kemping w CRO płace 140zł za dobę - pogoda i ciepłym morzem pięknymi widokami i wodą ciepłą pod natryskiem (czystymi natryskami nie wspomnę)

Wspomnienia z CRO bezcenne.. (mastercard)

 

Takie jest moje zdanie i doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo Twojego plucia na ekran, nadal twierdzę, że prawie wszystko jest dużo droższe niż u nas. Pokazujesz stronę z Lidla i gazetke promocyjną w której ceny nawet promocyjne są większe niż w Polsce.

Wieie osób porównuje ceny droższych campingów w Polsce i przeciętnie drogich w Chorwacji i próbuje udowodnić, że tam kosztuje tyle samo.

Nad polskim morzem za camping płacę średnio ok 60 zł za dwie os dorosłe i dwoje dzieci. Tam na przeciętnym campie 45 euro, co wynosi ok 180zł.

Jakos wychodzi mi, że jest to 3 razy drożej niż u nas.

O walorach turystycznych i temperaturze morza nie ma sensu dyskutować, bo są ludzie, którzy nie chcą delektować się rozgrzanym do czerwoności betonem na "plaży", a temperatura morza nie jest istotna, bo nie chcą wchodzić do morza w butach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piterek to jest najlepszy dowód na to że nie możesz mieć własnego zdania bo zaraz co któryś croentuzjasta pluje na ekran

prawda w oczy ich kole i nie potrafią pogodzić się z tym że co człowiek to zdanie

Tak jest niestety na cro pl tam musisz krakać jak ci każą bo inaczej plują po ekranach

do tej pory na karawaningu była wolność słowa ale to temat o Chorwacji więc nawet entuzjaśi tu wywalają swoje macki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakty są faktami. Zdanie nie potwierdzone faktami nie przemawia a co bardziej koli w oczy. Co do walorów co kto woli czy ciepłe morze czy chodzenie w kurtkach po plaży (przykład Polski) pozostawiam rodakom. Jeżeli za coś płacę to oczekuje dla mnie załatwienia tematu. Jeżeli płacę za kemping w Polsce 80-100zł dwoje dorosłych + 3 dzieci to wolę dolożyć 30zł-50zł więcej i jechać w ulubione klimaty.

 

Co do wolności słowa. Na forum można mieć wolność słowa ale nie wolno wpajać ludziom czego czego nie ma.

Już nasz były prezydent mówił. Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne. .. :rolleyes:

i jak skończył :) :) :)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w tym roku wybieramy się niedaleko Zadaru, 50 km na południe jeden z kempingów przy wyspie Murter, na którą prowadzi darmowy most. Dokładnie będziemy w Tisno. Kemping położony jest na przewężeniu półwyspu. Z jednej strony N/E (północno wschodniej plaża piaszczysta, z drugiej strony kempingu od S/W kamienista z betonowymi slipami i murkami. Mi to odpowiada, gdyż od budki do wody gdzie mogę wodować ponton mam kilkanaście - najwyżej kilkadziesiąt metrów. Miasto 500 pełne morze osłonięte wyspami i zatokami, przez co nawet przy średnich wiatrach gumowcem można pływać, bo fala w zatokach nie tak duża jak na otwartym morzu. Kilka kilometrów obok ścieżki rowerowe, kolejne plaże "dla dorosłych" i inne atrakcje. Wyjazd planujemy w drugiej połowie czerwca, więc z Bodziem raczej się nie spotkamy. W ubiegłym roku odwiedziliśmy 20 kempingów i tamten odpowiadał nam najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ufolz jakie fakty przemówiłyby do Ciebie? Mam przedstawić Ci skan rachunku za camp w Chorwacji???

Byłem tam nie raz i wiem co ile kosztuje. Pokazujesz gazetkę z Lidla, hm jest luty, ceny w lipcu w miejscowościach turystycznych są "nieco" inne.

W Polsce nad Bałtykiem mam zawsze pogodę, ponieważ nie robię rezerwacji w marcu. Obserwuję prognozy pogody i jeśli tylko zapowiadają przez najbliższy czas upały, zapinam przyczepę i w drogę. Tak wydaje mi się wygląda karawaning. Tam gdzie ostatnio bywałem nad Bałtykiem, nie zdarzyło się, żeby nie było ciepłej wody pod prysznicem. Polskie morze jest rzeczywiście zimne, dlatego nie jestem wcale jego entuzjastą, ale rozmowa była o cenach...

 

ps, co do twojego cytatu, że nikt nam nie powie, że czarne jest czarne a białe jest białe, to powiedział to Jarosław K, który prezydentem nigdy nie był i miejmy nadzieję nie będzie...

Edytowane przez piterek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie będziemy dalej klikać i przepychać się bo nie ma o co.. no bo i dlaczego po prostu ja mam zawsze wtedy urlop co leje.. <lol>

Ja mam niezbyt miłe doświadczenia z polskim Bałtykiem. Od 6 lat mnie moczy a nie opala...

Pewnego razu wychodząc z przyczepy do przedsionka nie wiedziałem czy śnie czy mi się w oczach coś zrobiło po kostki wody, a buty pływały.. (upojna noc była a nad ranem przylało)

Piterek - zazdroszczę wam takiej pogody w Polsce. Ale tego czego ty nie lubisz my uwielbiamy dlatego może jest taki podział zdań i każdy broni swego. :rolleyes:

Ale naprawdę będąc z dala od kurortów Chorwackich ceny są w miarę normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że powoli robi śię cro forum bo tam też nie można mieć swojego zdania

 

Bez przesady. Po pierwsze na naszym forum można mieć swoje zdanie, o czym najlepiej świadczą posty Twoje i piterka. Po drugie na cro forum, które czasami przeglądam, jest podobnie - są różne zdania na ten sam temat. Podróżnicy maja różne upodobania, różnie też traktują swoje wakacje. Jeden chce je spędzić skromnie ( tanio ) a inny chce wydać więcej. Ilu Polaków tyle poglądów. Przedstawiajmy własny punkt widzenia na temat campingu, miasta, trasy, cen. Nie przekonujmy innych, że nasz punkt widzenia jest jedyny - czyli w tym wypadku że w CRO jest drogo, gorąco, tłoczno i o niebo lepszy jest nasz Bałtyk. Może są tacy, którzy lubią jak jest gorąco i odłożyli więcej kasy na wakacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bagatelnie prosta - każdy jedzie tam gdzie mu odpowiada i tam gdzie pozwoli jego portfel i tam gdzie czuję się dobrze i można wypocząć .... i już .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.