Skocz do zawartości

AKTUALNY CENNIK - KEMPING ZATON - CHORWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Ale piękna wymiana zdan na temat kasy --.no ale dobrze wiedziec gdzie jest w miarę przyzwoicie czysto a zarazem i tanio bo kto ma kaskę to na tym forum chyba go nie ma?-prawda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielkim fanem Chorwacji, chociaż bardzo ją lubię. Gadanie jednak że jest dwa trzy razy drożej jest najnormalniej nieuczciwe. Jeśli LIDL był wzięty na tapetę, to promocyjne radio za które dałem w PL 43 PLN w Chorwackim lidlu kilkanaście dni później kosztowało po przeliczeniu 54 PLN więc o 25% drożej.

Żarcie też było droższe o 20 -50% a więc do 2-3 razy drożej to daleko.

Kempingi z których korzystałem kosztowały rzeczywiście dużo więcej bo około 45-50 eur za full (auto, buda, 2+2, prąd). U nas za topowy płacisz 35 eur, a za taki jak tamte to około 25 eur więc znacznie taniej.

A morze ? Oczywiście nasze plaże są fenomenalne, o niebo lepsze niż kamienie i beton. Jednak jeśli wchodzimy do wody to już inna bajka. Nie lubię jak ktoś mnie krzywdzi, a woda o temperaturze 18-19 stopni mnie krzywdzi :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę chyba w karawaningu to chodzi o luz w wyborze miejsca i terminu a nie czy ktoś jest biedny czy bogaty

Nie muszę rok wcześniej rezerwować miejsc z których 5 dni przed wyjazdem rezygnuję bo ktoś się pochorowal lub inny przypadek

Jezeli jadę i mi się nie podoba to szukam czegoś innego i nie ma to znaczenia czy to Polska ,Chorwacja Wlochy bo wszędzie w podobnej kwocie można się dobrze bawić ,zalezy to od naszego podejścia

Dla nas budka daje mozliwość pojechania i w Polskę i w świat staramy się nie porównywać bo i po co jeżeli mi nie pasuje nie jadę tam po raz drugi i tyle

Każde z miejsc ma swój urok trzeba je tylko umieć zauważyć:blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny to popjecie wzgledne... u Nas w PL sa tanie i drogie pola tak samo w innych krajach... jak ktos udostepnia baseny i place zabawac to ma to wliczone w cene... jedni szukaja tanich pol kempingowych inni drogich... zalezy kto na co moze sobie pozwolic... i nie ma sensu sie spierac ze drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej azabel,

w opiniach na stronach tutaj i tu ten kemping ma bardzo słabe notowania. Możesz go również pooglądać na

.

Według mnie jak na standardy kempingów na zachodzie to raczej słabo - a cena też nie jakoś dużo niższa od lepszych kempingów.

 

Dziękuje za podpowiedzi :) a to może ktorys z tych http://www.adria24.p...ths%5D=0 będzie lepszy? A może macie jakis sprawdzony w tym regionie w okolicach Zadaru?

Edytowane przez azabel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

chyba bede musial nieco zweryfikowac plany wyjazdu z dwoch powodow...

po pierwsze pojawiaja sie nieplanowane wydatki - wiec chyba poszukam nieco tanszego kempingu

po drugie nie zwracam uwagi na jakosc sanitariatow na kempingu gdyz kabina prysznicowa w cepie spisala sie bdb podczas pobytu w Slawie, tak wiec kąpanie i ciepla wode mam zapewniona w cepie, a bieganie z kaseta od wc nie jest az tak bardzo uciazliwe :)

 

tak wiec szukam kempingu wg n/w kryteriow:

1.w rozsadnych pieniazkach powiedzmy max 100zł doba za 2 osoby + dziecko 5lat

w cenie tej musze sie zmiescic z oplatami za cepe, auto, przedsionek i media - lub "pitch" ze wszystkim

 

2.z mozliwoscia podlaczenia biezacej wody i odplywu szarej wody

 

3.plac zabaw...

 

planowany pobyt w Chorwacji: od 30 maja 2011 do 12 czerwieca 2011

 

bede wdzieczny za wszelkie propozycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba bede musial nieco zweryfikowac plany wyjazdu z dwoch powodow...

po pierwsze pojawiaja sie nieplanowane wydatki - wiec chyba poszukam nieco tanszego kempingu

po drugie nie zwracam uwagi na jakosc sanitariatow na kempingu gdyz kabina prysznicowa w cepie spisala sie bdb podczas pobytu w Slawie, tak wiec kąpanie i ciepla wode mam zapewniona w cepie, a bieganie z kaseta od wc nie jest az tak bardzo uciazliwe :)

 

tak wiec szukam kempingu wg n/w kryteriow:

1.w rozsadnych pieniazkach powiedzmy max 100zł doba za 2 osoby + dziecko 5lat

w cenie tej musze sie zmiescic z oplatami za cepe, auto, przedsionek i media - lub "pitch" ze wszystkim

 

2.z mozliwoscia podlaczenia biezacej wody i odplywu szarej wody

 

3.plac zabaw...

 

planowany pobyt w Chorwacji: od 30 maja 2011 do 12 czerwieca 2011

 

bede wdzieczny za wszelkie propozycje...

 

 

 

 

 

bodzioklb - zobacz puntizella lub pineta obok puli. tam jest naprawdę tanio. a najtaniej jest na swięty Piotr na morzu - Sw. Peter na More (tam masz za 50-80zł na rodzinkę) ale sanitariatów jak w agroturystyce)

http://www.adriagate...28Zadar%29.aspx

 

a tu masz dokłądną lokalizację.

kolega jeździ tam na jachty i i rodzina zostaje w przyczepie..

 

http://mapa.szukacz.pl/?&nc=44.004183&ec=15.367577&z=0.75m&typ=h&poi=hotel

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sveti Petar na Moru są raczej małe kameralne kempingi, przydomowe więc wydaje mi sie, że raczej bez możliwości podłączenia bieżącej wody, nie mówiąc już o odpływie.Place zabaw to też raczej tylko na tych kempingach gigantach typu Solaris. Może na forum Chorwacji coś ciekawego się dowiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpływu to nie wiem ale bieżąca woda jest na bank bo kamperami i wypasionymi cepkami się tam podłączają.

A jeżeli chodzi o odpływ i tani no to z tych co pamiętam Puntizella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio kempingi, które spełniają Twoje oczekiwanie są 50 km za Zadarem na południe. Przy wyspie Murter, na którą prowadzi darmowy krótki most. Przy mości jest miejscowość Tisno. Jest tam kilka kempingów z placami zabaw, piaszczystymi plażami, bieżącą wodą do przyczepy, sanitariatami, trasami rowerowymi i spora bazą knajpek. Obcykałem w ubiegłym roku większość kempingów między Zadarem a Murterem. I te o których mówię były najciekawsze. Sam wybrałem jeden z nich i jadę tam w tym roku, ale kilkanaście dni po Tobie (połowa czerwca). Jak będziesz potrzebował namiarów, to podeślę Ci szczegóły. Cena na przełomie sierpnia i września wyniosła 30 euro za 2 dorosłe + dwójka dzieci (5 i 2). Oczywiście przyczepa i samochód.

Oto kilka zdjęć z wspomnianego kempingu i okolicy:

post-2788-0-87231000-1304547328_thumb.jpg

post-2788-0-07810600-1304547339_thumb.jpg

post-2788-0-50303600-1304547348_thumb.jpg

post-2788-0-32286900-1304547363_thumb.jpg

post-2788-0-88005500-1304547370_thumb.jpg

post-2788-0-92601900-1304547378_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam wasze dyskusje na temat CRO i myślę sobie tak : od 1998 roku w każde wakacje jeżdzimy na Pół Bałkański . Początkowo była to Croatia a potem kiedy zaczęli nastawiać się na Niemców - ceny , tłok na plażach - nasze wakacje schodziły coraz niżej - Czarnogóra , Albania , przez Albanię górami do Grecji , w tamtym roku do Turcji . W tym roku myślimy o drodze przez Macedonię. Polskie morze kochamy ma inny zapach i klimat ale na południe ciągnie nas ciepło , dobre wino , ludzie uśmiechnięci i życzliwi. Piszę Wam o tym ponieważ uważam ,że każdy ma prawo do własnego zdania , można ewentualnie posłuchać od innych i tak zrobicie każdy wedle własnego pojęcia co dla niego i jego rodziny jest najlepsze Pozdrowienia Generał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba bede musial nieco zweryfikowac plany wyjazdu z dwoch powodow...

po pierwsze pojawiaja sie nieplanowane wydatki - wiec chyba poszukam nieco tanszego kempingu

po drugie nie zwracam uwagi na jakosc sanitariatow na kempingu gdyz kabina prysznicowa w cepie spisala sie bdb podczas pobytu w Slawie, tak wiec kąpanie i ciepla wode mam zapewniona w cepie, a bieganie z kaseta od wc nie jest az tak bardzo uciazliwe :)

 

tak wiec szukam kempingu wg n/w kryteriow:

1.w rozsadnych pieniazkach powiedzmy max 100zł doba za 2 osoby + dziecko 5lat

w cenie tej musze sie zmiescic z oplatami za cepe, auto, przedsionek i media - lub "pitch" ze wszystkim

 

2.z mozliwoscia podlaczenia biezacej wody i odplywu szarej wody

 

3.plac zabaw...

 

planowany pobyt w Chorwacji: od 30 maja 2011 do 12 czerwieca 2011

 

bede wdzieczny za wszelkie propozycje...

 

 

 

 

 

bodzioklb

tutaj masz cennik puntizelli - my lecimy początek lipca w to miejsce i jesteśmy ciekawi czy coś się zmieniło.

http://www.puntizela.../prices-camping

daj znać jak wrócisz - gdzie byliście i jakie cenki i jak było :)

szerokości.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzioklb nie chcę ci tu mieszać w głowie ale w tym terminie to masz super campy we Włoszech niedaleko Wenecji z basenami placami zabaw czego niestety w CRO za te same pieniadze nie uswiadczysz niestety zobacz sobie www.marinadivenezia.it tam wg kalkulacji wychodzi ok 27 euro doba tylko taka mała sugestia a campów tam jest od groma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.