Skocz do zawartości

Pierwszy tymarkowy zlot panowy


tymar

Rekomendowane odpowiedzi

Tymar

 

 

 

Jak masz jakieś miejsce ,lub termin to daj do ogółu ,coby mozna sobie upasowac zajęcia w pracy lub w domu.Trzeba troszke :) :) :) :) ,żeby dostac przepustke no i po powrocie nie :puk: .:hehe: :hehe: .Daj namiar bo już:) na ten :) .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ireczku ten pierwszy tydzień to traktuje sondażowo (jakie jest zainteresowanie), bo wiesz, ciężko dostać przepustkęrolleyes.gifod naszychpolicia.gif.

 

Czekam też na propozycję co do terminu i miejscatn24camping.gif a jeśli takich nie będzie to sam wybiorę, bo ja na pewno pojadębiwak.gif.

Jakby ktoś, nawet z tych co nie mają ani chęci, ani możliwości wybrać się z nami, a mają ciekawe pomysły na spędzenie czasu na takim zlociku to bardzo proszę o opinie i sugestiehmm.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać,to tylko wszyscy sa odważni i mocni jak siedzą przy kompie i mogą się pośmiać ,ale nic po za tym,bo nie ruszą sie z domu sami.No dalej Panowie wypowiadać się.Niech się pokażą odważni i sie wypowiedzą jeśli maja chęć na wyjazd samemu, a komu sie styki grzeją niech nie neguje pomysłu.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, a komu sie styki grzeją niech nie neguje pomysłu.:)

 

Jeżeli ktoś nie zna się na żartach , to nie moja wina , a pisanie o tym że komuś się styki grzeją jest już nie na miejscu , :) trochę szacunku dla innych kolego :) Niczego nie neguję , również byłem na zlocie gdzie byli sami faceci. i zlot był udany. .Wiem że jesteście bardzo poważni i szanuję to .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie boję się jechać sam ,w zeszłym roku byliśmy w Toruniu część samotna ,a część nie . W tym roku też wybieramy się do Kazimierza gdzie większość zapowiada wyjazd solo . Co nie znaczy że będzie be . Żonie też trzeba dać chilę odpoczynku od swojej osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie więcej dystansu proszęlove_4.giflaugh.gif . A tak jeśli chodzi o męski zlot to może kolego janbas56 może masz parę cennych uwag jeśli chodzi o taki zlot? Może napiszesz kilka zdań co mieliście w programie. Ja nie chciałbym, aby całe spotkanie sprowadziło się tylko do piwo.gifpiwo.gifpiwo.gif , bo te sprawy się same zorganizują i nic nie trzeba ustalaćlaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie więcej dystansu proszęlove_4.giflaugh.gif . A tak jeśli chodzi o męski zlot to może kolego janbas56 może masz parę cennych uwag jeśli chodzi o taki zlot?

 

No nie,te spotkanie nie sprowadzało się tylko do piwka, wprawdzie ja w przygotowaniu potraw jestem noga , ale jeden kolega zrobił super bigos , drugi extra żurek , a poza tym , byliśmy na obfitym grzybobraniu ,- także ,,jadło" było przednie. Pozwiedzaliśmy okolicę , a wieczorem ognisko , gitara , śpiew . A jeśli chodzi o nasze połówki , to tak jak pisał nasz kolega ,,Ptaku " , one czasami muszą od nas , jednak trochę odpocząć , ale to dobrze robi obu stronom. Życzę udanego wypadu zlotowego i pozdrawiam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja w tym temacie.

Nie po drodze mi z Wami z racji odległości i z racji mojej przyczepki [N 126] ale zachęcam tych co mają ochotę na wyjazd tylko im brak odwagi.

Wyjazdy takie też bywają wspaniałe.Pracując w pewnej firmie robiliśmy takie spotkania w gronie męskim.

Zaletą naszych wyjazdów w tym czasie było to iż mieliśmy dom socjalny na około 23 miejsca noclegowe i było to w odległości ok. 40 km. od Wrocławia.

Na spotkaniach tych były rozmowy na tematy związane z naszą pracą, zainteresowaniami poz nią itp.Było ognisko, było co nieco na ząb, było co nieco z płynów rozgrzewających.

Były również wycieczki na górę Ślęzę gdyż pod nią był nasz domek.Były spacery nad zaporę w Sulistrowicach [zachętą była chęć napicia się piwa na jej terenie hehe%281%29.gif ] Tak że można jeśli zbiorą się chętni na taki wypad.:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać,to tylko wszyscy sa odważni i mocni jak siedzą przy kompie i mogą się pośmiać ,ale nic po za tym,bo nie ruszą sie z domu sami.No dalej Panowie wypowiadać się.Niech się pokażą odważni i sie wypowiedzą jeśli maja chęć na wyjazd samemu, a komu sie styki grzeją niech nie neguje pomysłu.:)

 

wiesz, wielu z nas nie potrzebuje ekstra "zlotu panowego", bo jak mają ochotę ruszyć tyłek bez połówek, to po prostu jadą :)

sam byłem już na trzech wyjazdach bez żonki, moja załoga była 100% męska, tj ja i synek :)

zwiedzaliśmy okolicę, potem pobawiliśmy się na plaży, a wieczorem ognicho z jedzeniem i biesiadą

 

podobnie było z kilkoma jeszcze załogami ...

 

w sumie nie rozumiem idei takiego 100% męskiego spotkania :)

bo w czym przeszkadza, że na 10 załóg będa 2-3 kobitki ?

nie da się wtedy pograć w karty, łowić ryb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie rozumiem idei takiego 100% męskiego spotkania :niewiem:

 

W sumie to sam nie wiem niewiem.gifjak to wyjdzie, jak już pisałem, nie było jeszcze takiego zlotu więc trzeba spróbowaćzarowka.gif.

Po wszystkim to Ci odpowiem na tak postawione pytanie270635636-JUMP2.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymar

Jak masz jakieś miejsce ,lub termin

 

Właściwie to nie ma co czekać z terminem wyjazduniewiem.gif.

Mój typ to 5-7 listopada , może jeszcze nie zasypie tak, że bez łańcuchów się obejdziedrive.gif.

 

Moje pytanie, czy byliby chętni na spotkanie z nami w tym terminie?.

 

Miejsce spotkania zaczynam szukać, ale chciałbym gdzieś niedaleko Bydgoszczy, może gdzieś nad Zalewem Koronowskim ?, no chyba, że będzie wszystko pozamykane, to trzeba będzie gdzieś dalej poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz jeśli chodzi o mnie to jak to już powiedziano " Nie chcę ale muszę " :niewiem::thank::drive::)

 

Wiedziałem, że na Ciebie mogę liczyćwaytogo.gif. Bardzo się cieszę na to spotkanie270635636-JUMP2.gif.

Już dopisuję do listy, pytanie tylko czy wzmocnisz swoją drużynę kimś cool.gif więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.