Skocz do zawartości

Pierwszy tymarkowy zlot panowy


tymar

Rekomendowane odpowiedzi

Tymar to jest dobra decyzja :niewiem: ,jak nie zasypie to jedziemy. Zapraszamy znajomych i nie znajomych ,to się poznamy.Są pokoje , że bez przyczep, tak że można jak co.

 

Decyzja była nie całkiem moja. Właścicielka gospodarstwa Koziołkowo okazała się...czerwona.gif, ale szczegóły to na zlocie.

Jeśli chodzi o pokoje w Pod Żurawiem to nie jest tak różowo, na dzień dzisiejszy wszystkie zajęteniewiem.gif, ale jak będzie potrzebny to może coś wymyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sig-89feca24-3fb4-4d71-9c34-b6bea491697b.gif to raczej odpada , gdyż przygotowana jest już do snu zimowego , ale rowerem to prędzej ... może mi się uda do Was

 

dołączyć ? czy będą jakieś domki czy też pokoiki do dyspozycji , jeśli tak to w jakiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik,to budż ją, co będzie spać jak zimy nie widać :) ,zakładaj koła i dawaj,a nawet twoja fura ją bez kół przytarga.:-] .Bo jak rowerkiem to raczej :tuptup: tylko bezalkoholowe: ,a :winner: nikt nie jest i :biwak: na :-] .A :niewiem: co krzaki sie czaja coby klijenta z rowerkiem do dmuchania zmusić,oczywiście ( w alkomat,:tuptup: :tuptup: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie,wyrwijcie się spod tych kapci żon i odważcie się na wyjazd samemu choć na jeden dzień,co by one sobie w końcu odpoczeły od szykowania wam ubrań,żarła i reszty.Pokażcie im że też macie ręce i możecie sobie ukroić chleba :biwak: .i nie spalic wody na kawe czy herbate.Widzimy toć ze macie chęci aż :winner: żeby jechac,tylko nie ma kto waszym żonom tego powiedzieć.Ale mi sie :niewiem: za te wypociny :-]:) .Chłopaki do klawiatury :-]:tuptup: :tuptup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki do klawiatury :tuptup: :tuptup: :ok: .

 

Witam, już jestem <chatownik> i już się nie mogę doczekać :niewiem::winner::biwak::-]:) szczególnie jak zobaczyłem :-] w w-wie jak sobie biesiadują :tuptup::tuptup: przy przyczepach i kamperach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się nie mogę doczekać :niewiem::winner::biwak::-]:) szczególnie jak zobaczyłem :-] w w-wie jak sobie biesiadują :tuptup::tuptup: przy przyczepach i kamperach

 

zapomniałeś dodać że są na tyle twardzi że biesiadują na twardym bruku i też im zazdroszczę i zniecierpliwiony czekam na 11 listopad :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odpuszczam bo kawał drogi (dla mnie to 6 godzin jazdy) i Adasia przypiętego w foteliku jasny szlag trafi po drodze.

Do następnego (może gdzieś bliżej to wtedy się pojawimy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMIK nie ma co brać do głowy,nie każdemu taki wyjazd pasuje, w takim czasie lub ci co by chcieli wyjechać ale nie mają pozwolenia na oddalenie się z zasięgu wzroku żony :-] .Tylko im pozostaje poczytać i się :niewiem: .Za miast żonce :-] ,:):ok::-] no i dac tyle :sex: ,żeby miała dośc i puściła biedaka na te marne dwa dni z podróżą.

 

Koledzy z OKOLICY Żnina kto ile km może, :ok: żebyscie wjechali choć do grupowego zdjęcia i odbioru pięknej plakietki ze spotkania ,a wtedy to już szybciótko do domciu ,żeby żonka nie krzyczała :-] .Już nie wiem jak was zachęcić,a może i macie racje ,że lepiej nam będzie bez was .Oj mi się chyba :-] ,ale co tam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.